Mundial 2014 - komentarze do meczy

Karny ewidentny... Co do Herrery to Vlaar trafił najpierw w piłkę potem lekko kopnął go w głowę. Nikt nie obraziłby się karnego chyba, ale bardziej nadawałby się rzut wolny pośredni z pola karnego za wysoko uniesioną nogę. Wg mnie faul Marqueza bardzie kwalifikował się na karnego. Piszę to mimo mojej sympatii do repry Meksyku.
 
Born, Ty sobie zartujesz? widziales ten drugi wslizg na Robbenie? mowisz o sytuacji pierwszej, a wedlug mnie jeszcze bardziej widoczny faul byl kiedy drugi Meksykanin wslizgnal sie, nie trafil w pilke i pierdolnal piszczel/piszczel. granica faulu sie przesuwa, nie no, najlepiej napierdalac sie po nogach i 'meska gre' prowadzic. rozumiem angielskie pojedynki bark w bark, walka o pilke, ale takie zagrania to faule - koniec.
 
myslicie, ze holenderskie bambole tez beda odczuwac tak mocno temperature? czy moze nawet lepiej ja zniosa niz latynosi, ze wzgledu na swoja murzynskosc
 
Jak teraz zdychają to co dopiero będzie w Katarze? Przerwa co 5 minut czy klimatyzacja na murawie boiska?



A już mam xD



https://vine.co/v/MF6pq1EO6ii
 
Nie najlepiej się napier**ać, ale Robben poszedł tak szybko i przyjął piłkę, że i tak by jej już nie opanował wg mnie, a przy okazji dostał od jednego lekko w tył nogi (mogło boleć, a Robben nawet nie myślał wówczas o przewracaniu się, aż dziwne), a potem od drugiego, choć ten zwolnił nogi i impet, gdy piłka już się oddalała. To, że doszły do Robbena to już inna bajka. Takie kopnięcia nie mają prawa powodować upadku u zawodowego piłkarza, ale jakby byłą jedenastka to bym się nie kłócił. Sytuacja na styku, ale jeśli mamy wykluczyć drobne kopnięcia się po nogach całkiem to na prawdę nie wiem jak piłka będzie wyglądać za parę lat. Liczę, że jednak się nie zmieni i będą sędziowie bardziej dopuszczający takiego małe obkopywania i ci mniej ;-) Dla dobra gry dobrze, że jest 0:0, bo 0:1 byłoby niesprawiedliwe z gry, więc po co to komu. Niech Holandia sobie wypracuje szczerze okazje tak jak Meksyk to robił i wszyscy będziemy zadowoleni :-)



Mówiłem przed mundialem, że to zdecyduje. W Brazylii mecze się grywa o naszej 3/4, a nie o 18 czy 20 ;-) Mamy efekt. No, ale w ostatnich latach częste są takie problemy. Jeśli ktoś oglądałby ostatnie Australian Open w tenisie, tam to mdleli niektórzy, pare godzin w tym żarze.
 
@Gaara
Fortaleza (teraz, godzina 13.00) • 29 stopni, wilgotność powietrza 57 procent.
Warszawa (teraz, godzina 18.00) • 26 stopni, wilgotność powietrza 58 procent.

/weszlo.com
 
born, teraz pierdolisz, wez biegnij z taka predkoscia jak robben i ja cie tak lekko zachacze noga, ryj rozjebany



dzieki visu, ale to nie znaczy, ze to sa dobre warunki, tylko, ze i tu i tu sa chujowe :D
 
born często ostatnio pierdoli głupoty:-) i mam wrażenie że nigdy w piłke nie grał.
 
Visu, nie ma co sugerować się tym pomiarem Stanowskiego.



Tam chyba wojewoda nie zamyka trybun xD



BrUBQe2IgAASSsA.jpg
 
Biegałem nie raz, ale on już w polu karnym nie miał tej prędkości, wytracił ją. Niezbyt dobrze przyjął piłkę, a po tym były te nieszczęsne "faule". To takie nie do końca fair by było właśnie, że bardziej to wynikało z faulu niż, że Robben świetnie przyjął, mieszał nimi, a Ci sfaulowali.



Tak czy inaczej 0:1 nie byłoby odzwierciedleniem biegu gry, a ja wolęby tak było :-) Niech wygra lepszy, a nie znowu jakieśkarne czy samobóje ;-) Chcę bramek jak wczorajsza Kolumbii na 1:0, najładniejsza, Cahilla #2 ;-)



EDIT: Dla Twej informacji grałem jakieś 15 lat, i 10 niemal dzień w dzień ;-)
 
co za biernosc Holendrow, caly mecz zero zaangazowania, ta bramka jedynie to pokazuje... dalej moze sie to zemscic i to grubo. :)
 
Skoro grałeś tak długo Born to jakim cudem nie wiesz tego, że jak biegniesz szybko to wystarczy lekkie popchnięcie żeby wyprowadzić Cie z równowagi i sie wyjebać, a co dopiero kopnięcie w achillesa...
 
Aqua, wiem, że wystarczy. Ciągle piszę, że wydaje mi się, że Robben i tak by piłki nie opanował i uznaje oba faule jako już takie bonusowe do groźnej sytuacji jaka się tworzyła dla Holandii. Trochę dla bezpieczeństwa zawodników byłby ten karny, a nie z racji tego, że Robben wciąż miał piłkę przy nodze na tyle by ją kontrolować. Nieważne, sędzia zadecydował tak. Poza tym jakim cudem...Nie wiem, dla mnie do wywrócenia kogoś kopnięciem trzeba na prawdę dużego impetu, a sędziowie raczej wyczuleni muszą być na typowe dla Robbena akcje i nie chcą przerywać po każdym jego rajdzie zakończonym wywrotką. PYtanie czemu on się wtedy nie przewracał w porę, a w drugiej połowie, gdy faulu nie było kładł się dwukrotnie w czasie jednej akcji ;-) Właśnie dlatego czasem nawet, gdy będzie faulowany sędzia to zlekceważy, bo znają takie zagrywki i nie chcą wypaczyć wyniku. Przynajmniej i na szczęście niektórzy. Meksyk wygrywa zasłużenie i to najważniejsze ;-)
 
jak Sneijder kiedys bedzie jeszcze laczony z United to pekne smiechem, najgorszy jego mecz jaki widzialem. brawo Meksyk, juz nic sie im nie stanie raczej. biernosc w pilce noznej wlasnie tak sie odplaca... :)



NIE WIERZE, W SEKUNDE JAK TO NAPISALEM. OMG!
 
Sneijder powinien rozgrywac, a nie wszystko na Robbena ;-) A propos mojego grania. Zawsze mnie to właśnie w zespołowości dobijało, gdy nikt po rożnym nie zabezpieczał 16 metra...Brawo Wesley. Jedziemy dalej. Meksyk zbyt defensywnie zaczął i to go zgubiło. Szkoda, że Dos Santos zdjęty, ale jest Javi Hernandez :-) Meksyk ma drużynę, ma indywidualności, ma zmienników, ma wszystko. Holandia wygląda jakby miała Robbena ;-)
 
Ochoa to największy farciarz turnieju - wszystkie piłki lecą w niego xD Gdzie ten legendarny refleks przy strzale Łesleja :-)



Team Keylor Navas
 
Back
Top