Mundial 2014 - komentarze do meczy

BRAAAAAAAAAAAASIL!!!



a wszyscy pierdolili, Chile takie dobre, Chile rozjedzie, chuuuja tam. gospodarze dalej, to cieszy. :)



opor Chilijczykow mocny, dobry turniej zagrali naprawde, ale przehypowali ich (tak jak Soe, chcwd Palalei). Brazylia ma fart, ze trafi na Urugwaj/Kolumbie. :v
 
podobno Bóg jest brazylijczykiem....



a tak całkiem poważnie, to limit szczęścia drużyna gospodarzy wyczerpała i to z nawiązką.



nie wiem, czy ekipa scolariego jest w stanie wejść poziom wyżej, bo jeżeli nie to będzie ciekawie.



inna sprawa, że chile to niewygodny rywal.



trochę mi ich szkoda, ale wracają z podniesionym czołem, zostawili na murawie dużo zdrowia...
 
Chile też miało sporo szczęścia. Ja się ciesze, że Brazylia gra dalej. Nie lubie takiego gadania, że Brazylia gra słabo to niech odpadną. Jakoś grają dalej, nie wiadomo co będzie dalej, może nawet Grecy wygrają :) Ulatowski do zmiany. Koleś widział przewage Chile przez całe spotkanie...
 
Nawet trochę emocji poczułem podczas tych karnych ale to przez sentyment jakim darzę reprezentację Brazylii a nie przez zawodników jacy grają w niej obecnie. Z awansu Canarinhos cieszę się też z innego powodu: Mistrzostwa Świata po odpadnięciu gospodarza to już nie ten sam turniej więc dobrze dla wszystkich, że stało się jak się stało. Chile nie ma się czego wstydzić, pokazali się ze świetnej strony niektórzy dzięki tym mistrzostwom pewnie znajdą nowych pracodawców ale nic dziwnego, że po meczu popłynęły łzy. W końcu awans był na wyciągnięcie ręki, w 120 minucie meczu nie często strzela się w poprzeczkę (i aż mi się przypomniał strzał Jakuba Wilka gdy Kolejorz grał Bragą i gdy ten w 90 minucie huknął w poprzeczkę i niestety odpadliśmy z LE. Też było blisko). Śmiało mogę powiedzieć, że zazdroszczę tym którzy byli dzisiaj na stadionie. Takie emocje są nie do opisania i niedzielni fani piłki kopanej nigdy tego nie zrozumieją :)
 
Już tak zejdźcie z tego Hulka, bo zjebał tę sytuację przy bramce, ale dzisiaj to on był najlepszy w zespole Brazylii. Jakoś nie kibicuję Brazylijczykom, mimo że zawsze ich lubiłem to nie grają jak "ta" Brazylia, tylko nudzą i męczą bułę.
 
hulk to piłkarz o wyrobionym nazwisku i uznanej marce.



oczekiwania wobec niego są adekwatne.



jak dla mnie, na obecną chwilę, to najsłabszy gracz podstawowej jedenastki.



w meczach grupowych nie zachwycał, dziś także być zmieniony.



kibicuję brazylii, także jestem krytyczny wobec niego.



liczę, że się obudzi.



teraz dla rozładowania emocji kolumbia- urugwaj.
 
ja nie rozumiem tego dlaczego wszyscy uwazaja, ze Brazylia miala szczescie w tym meczu. gdyby Neymar wykorzystal setki to by z 4-1 sie skonczylo. Chile mialo moze w dogrywce jedna sytuacje zakonczona poprzeczka gdy Brazylia grala w pilke praktycznie 30minut i probowala cos wbic, ale nie, to Brazylia miala fart, lol. zagrali dobre spotkanie, zawiodla skutecznosc.
 
To nie jest ta sama Brazylia co kiedyś... Możecie mnie zjechać od góry do dołu ale to nie jest zespół... Aktorzy we własnym teatrze. Sczęśliwie, czy też nie szczęśliwie zostaną przepchnięci jak najdalej jak Korea kiedyś... Wtedy jednak, to był szok bo Korea to przeciętniak, a Brazylia ma swoją markę, więc nikt nie zwraca uwagi na to, że grają słabo, a i tak jakimś "brazylijskim cudem" wygrywają. No tak.. rozgromili Kamerun, który przegrał wszystkie mecze.. Z Chorwacją gdyby nie dwa kluczowe błędy sędziego byłby remis...Meczu z Meksykiem nie trzeba komentować... Sentyment mam do dawnej Brazylii, do ludzi, którym bardzienj niż na butach i na fryzurach, zależało na samej grze w piłkę.
 
sprawdził bramkarza strasznie.



świetnie zapowiada się ten chłopak.



i na całe szczęście nie cieszy się po takich bramkach tak, jak pewien pan z nienaganną fryzurą przechodzący teraz odprawę na lotnisku gdzieś pod lizboną.
 
jak szpaku z transferami poplynal, Cavani i Rodriguez w United, haha. 130mln++ wydane w 15minut, to jest wlasnie Darek!!!



chcialem postawic dzis na Kolumbie wiec pewnie wygra, nie martwcie sie... :)
 
No dzisiaj Szpak płynie konretnie, a co najlepsze, pierwszy raz wymawia poprawnie (nie po flamandzku) HAMES a i tak beka z niego xD



Pakiet z Monaco do Madrytu już zaklepany :-)



BrPtOflCUAAJvsH.jpg
 
Już po fazie grupowej jak dla mnie był najlepszym graczem turnieju, a teraz nie ma wątpliwości.



5 bramka!
 
Back
Top