Mundial 2014 - komentarze do meczy

dla mnie to byl karny po tym rzucie wolnym, nie rozumiem co Howard widzial tam zgodnego z przepisami?
 
Gervinho to jest tak chaotyczny, ze nie ogarniam. Ponoć kilka godzin przed meczem zmarł ojciec Die - szacunek dla niego.
 
10386828_726613394051849_4849455387229160189_n.png
 
SUAREZ !!!



Kocham tego gościa - tym golem przypieczętował wyjazd z Anglii xD



Teraz to się zrobi meczyk
 
Suarez coś pięknego ? Cavani zagrał taką piłkę, że głowa mała. Suarez nie miał prawa tego nie trafić :) Edinson jest moim ulubionym napastnikiem na ten moment, kurwa mistrz.
 
No fakt, że w takich sytuacjach najmniej docenia się asystenta, a wspomina o nim dopiero, gdy napastnik strzeli...Gol głową przeciw Anglikom, coż, nie każde dośrodkowanie jest wiszące i po stałym fragmencie, trzeba umieć się ruszać i ustawiać :D Wiedziałem, że z Suareza będzie gwiazdor już jak pykał w Ajaxie jak chciał. Teraz jest to jeden z najlepszych napastników na świecie, z instynktem i szerokim wachlarzem umiejętności, grą obiema nogami, szybkością, a i głową jak widać i przewidywaniem.



Anglicy robią co mogą, ale to Urugwajowi się udało wyjść na prowadzenie. Znów Ameryka górą, dotąd jedynie właśnie Urugwaj poległ, ale z również amerykańską Kostaryką ;-) Żałuję, że dziś nie ma Włochy vs Kostaryka :D tylko Japonia-Grecja :/ Oby obie kadry jednak zagrały o wygraną od początki jak w obecnie trwającym meczu, a nie dopiero znowu zrywy od 60/70 minuty.



Niemcy ze swym fundamentem monachijskim mają wg mnie najlepsze podstawy z Europy do tego by jednak powalczyć z reprezentacjami z obu Ameryk. No może Stanów bym za bardzo do tej puli Ameryki o której mówię nie zaliczył, ale może i szerokość geograficzna będzie mieć znaczenie, a nie strefa klimatyczna i który zwrotnik ;-) Dużo nam powie Włochy vs Kostaryka na pewno i czy wygrana Włochów z Anglią to na prawdę było coś czy po prostu grali Europejczycy z Europejczykami i ktoś wygrał, tak jak w Urugwaj vs Kostaryka też ktoś wygrał ;-)
 
Anglicy nie grają źle na tym Mundialu ale jak widać czegoś brakuje. Osobiście liczę, że Wyspiarze jeszcze się odbiją i pozostaną w grze o 1/8



Cavani gra dzisiaj za dwóch, dośrodkowanie klasa!
 
Hang, asysta Cavaniego palce lizać, ale Suarez jest m-ąc po artroskopii kolana. Ja wiem, że medycyna poszła w ciul do przodu i że to niezbyt skomplikowany zabieg, ale czapki z głów dla tego kolesia xD
 
Sorry, piłka wywołuje u mnie jak MMA słowotok ;) Ja ogólnie pochłaniam posty akapitami całymi praktycznie, więc też dla mnie to jedynie pare sekund więcej. Wolę jeden dłuższy niż przewijanie 10 postów po pare słów :P
 
ja pierdole, gdzie kurwa w Anglikach jakakolwiek walka. ile setek musi miec Rooney? smutne to juz jest, niech on w koncu kurwa cos trafi. :
 
759 minut/10 meczów/29 strzałów tyle zajeło Wazzie strzelenie bramki na mundialu - koniec klątwy CO ZA MECZ !!!
 
co za kasztan, łaaaaaahahaha, a przed chwila komentator mowil co chca 'stanowic' obroncy Anglii, NOT TODAY.



wojna dobra, ale ta bramka to parodia. :)
 
Back
Top