Mundial 2014 - komentarze do meczy

e tam, mi sie podoba duet z Mielcarskim na tych mistrzostwach, jak zawsze Szpakowskiego nie mogłem słuchać jak z tymi Żewłakowami komentował, tak teraz jest naprawde spoko i nielicząc małych wpadek typu Dzeko w United to bardzo fajnie komentuje
 
Mnie to ten Szpakowski tak wkurwia, że brak słów. Trzymają starego, ślepego dziada, który pierdoli głupoty zamiast zatrudnić młodych, ogarniętych chłopaków. Plus transmisji na TVP jest taki, że każdy ma dostęp za free do jakości HD i może mecz obejrzeć. Ja bym zdecydowanie wolał żeby mistrzostwa miało nc+
 
Szpak to dobrze komentuje hokej z Czerkawskim i niech sie tym zajmie, a pilke zostawi Laskowskiemu w TVP.
 
jak mozna lubic Szpaka? chetnie poslucham argumentacji sympatii do jego komentowania czy do niego ogolnie jako osoby w TVP. nie rozumiem co on tam jeszcze robi, nie jestem jedyny.
 
Czyli Hiszpania jest jedną z najgorszych drużyn mundialu. Dalej niech sobie podają cały mecz. Tiki taka przestała byc skuteczna o czym świadczą wyniki barcelony nie tylko od tego sezonu.
 
W moim przypadku to jedynie sentyment do jego głosu, który kojarzy mi się z piłką nożną i transmisją meczu.
 
od malego slucham jego glosu wiec przywyklem do jego pomylek , jego komentarz w meczach Polski byl bardzo emocjomujacy i to mi sie podobalo :)
 
Szkoda tego wyniku Australii, bo tak to Hiszpania byłaby pierwszą drużyną która odpdła z turnieju.
 
ahahaha, jak Szpaku zaspiewa jeszcze raz chichichi lelele viva chile to pierdolne. juz wiecie chyba o co mi chodzilo, lol
 
Ani Chile, ani Holandia nie powinna się bać Brazylii bo niby czemu? Gdyby nie wałek sędziowski to Brazylia miałaby 2 pkt po 2 meczach.
 
no nie wierze, znowu to zaspiewal, CO ZA GŁOWA. jaki on jest kwadratowy!!! :)



brawo Chile, huhu.
 
10455366_610876605669172_8503086693119383888_n.jpg
 
CZI CZI CZI LE LE LE ! Szpaku :-)



Ogladnałem skróty Holandia - Australia i szkoda mi Aussie's. Dali bardzo dobry mecz z Chile i Holedrom nieźle dali popalić. Nie jest to jakiś utalentowany zespół, ale mają goście zawziętość i charakter.



Po Chile - Hiszpania, powaznie się nie zdziwie, jak La Roja dostanie wpierdol od Austaralii.
 
Szacun dla Hiszpanów za ostatnie 6 lat, ale nie da się na jednym patencie jechać w nieskonczoność. Zabrakło świeżej krwi. Zmian w taktyce. Ten sam trener, prawie ci sami piłkarze to musiało się w końcu skończyć. Oficjalnie można pogrzebać tiki takę i uznać ją za archaizm. Było, sprawdziło się przez jakiś czas i odeszło do lamusa.



Od momenu, gdy usłyszałem hymn w wykonaniu chilijczyków w meczu z Australią trzymam za nich kciuki. Mecz z Holandią będzie mega.
 
jak mozna lubic Szpaka? chetnie poslucham argumentacji sympatii do jego komentowania czy do niego ogolnie jako osoby w TVP. nie rozumiem co on tam jeszcze robi, nie jestem jedyny.


Szpaku to nic. Jasina to najchujowszy komentator ever. Już Jagody przyjemniej się słucha.
 
Hiszpania, która jest postrachem światowym gra jednym napastnikiem...to jest dopiero chore. Zwłaszcza zmiana Costa/Torres, gdy bramki trzeba zdobywać. Demencja starcza swoje robi chyba jednak dla Del Bosque, a Hiszpanie nie byli drużyną. Zbyt duże indywidualności, a ze zbyt nielubiących się klubów. Atletico, Real, Barca. Czasem tak się nie da, a Niemcy z 6 Bayernczykami zgarnął jakiś medal na pewno :-|



Liczyłem, że Hiszpania jakimś zrywem zagmatwa tą grupę, ale niestety z zimną krwią Costy w jego setce...z kalectwem wysokiego Busqietsa przy jego okazji...tak się nie da wygrywać. Grając tak wąsko, że sami gubili piłkę. Mając tak szybkich skrzydłowych tak niewiele wykorzystywania tych opcji. Totalnie zero taktyczne. 1:5 i 0:2 dziwić wielce nie może. Jak wygrają z Australią to będzie dziwne, ale bez Cahilla i pewnie z tymi co nie grali za wiele u Hiszpanów raczej wygrają Europejczycy.



War Hrvatska! ;]
 
Back
Top