Mundial 2014 - komentarze do meczy

'Balotelli napisał na Twitterze, że oczekuje buziaka w policzek od brytyjskiej królowej, jeśli dzisiaj Włosi ograją Kostarykę Jeśli tak się stanie, to Anglia zachowa jeszcze szanse na awans do 1/8. Mario jest fenomenalny, ciekawe co na to Ela.'



haha. :)
 
w sumie ważny jest też wynik Kostaryka-Włochy. w przypadku remisu Anglicy już się mogą pakować chyba?
 
Cherryl była fajna, gdy miała swoje nazwisko, a potem poszła z Ashleyem i straciła na wartości ;D A Balotelli mógł chcieć buziaka za to, że strzeli samobója i Anglia wygra z Włochami, a nie teraz. Elka to pewnie nawet nie wie, że mundial się toczy ;-)



Go go Kostaryka...ale rozum mówi, że Włosi wychodzą już po dzisiejszym meczu...
 
zamiast szukac bramki i strzalu to ten kurwa szuka Chiellinego zeby sie wyjebac. dobrze, ze nie gwizdal. :)



bramka i dosrodkowanie mistrz, brawo Costaricaaa!!!
 
@baju



WTF? On wchodził schodził za obrońcę, to była najlepsza opcja żeby strzelić bramkę z lepszej pozycji na lepszej lewej nodze :) Karny był.
 
Co ty baju piszesz, karny był jak chuj i nie szukał Chielliniego tylko mijał Barzagliego, a ten pierwszy po prostu się na niego wjebał.



https://vine.co/v/MT6iwbEUqmr
 
dla mnie to nie wyglada wcale tak oczywiscie, czekal tylko na kontakt od Chielliniego, tylko zlapal cokolwiek i juz lezal zamiast probowac wykonczyc. ta lepsza pozycje i lewa noge mial przez jakis czas, czemu nie uderzal? nie bede nikogo bronil, dla mnie tutaj takiej 'czystosci' nie ma w karnym.



Chiellini lapie z nim kontakt, ten automatycznie upada, kiedy Wloch tak naprawde nie wjebal sie w niego z jakas specjalna sila o ktorej tutaj piszecie. przesadzacie troche. kontakt byl, karny moglby zostac odgwizdany, ale takie cos to dla mnie jedynie szukanie czegokolwiek zamiast proba konczenia, tyle.
 
Faul i karny powinien być, a gol bardzo ładny.



Wow, obejrzałem moje pierwsze 5 minut tego mundialu na żywo! (Od 40 minuty do czasu gola).
 
no to Wlochy -Urugwaj o wyjscie z grupy,



Kostaryka ogrywa dwie potegi ,ja jebie swiat sie konczy :)
 
dawac mi tu juz Wlochy - Urugwaj o awans, haha. bedzie wojna, jesli Wlosi beda tak samo leniwi i chujowi jak dzisiaj to Suarez ich skreci.
 
Brawa dla Kostaryki, zagrali dobry mecz i zasłużone zwycięstwo i co więcej awans.
Włosi wyraźnie nie mieli ani sił, ani ochoty do biegania. W ogóle dziwnie ułożony jest grafik meczów na tych mistrzostwach. Włosi grają dwa mecze w najgorszych warunkach pogodowych, a do tego jeszcze Urugwaj dostaje gratisowy dzień na regenerację. Prandelli chyba doszedł w przeriwe meczu do wniosku, że nie ma sensu tracić siły teraz i oby Włosi w następnym meczu mieli siły chociaż stać na boisku.
 
Czarny koń zawsze objawiał się podczas turnieju. Belgia i Chile zostały nazwane tak przed turniejem, a tu nam się urodziła Kostaryka, która może okazać się prawdziwym czarnym koniem.
 
Junior Diaz zagrał piłę życia ;) wogóle dobry mecz w wykonaniu ex-Wiślaka.


Brawo Kostaryka! Jak na razie mundial krajów z zachodniej półkuli ;)
 
Defensywa Kostaryki super, świetnie się ustawali, przechwytywali większość piłek Włochów nie dopuszczając ich blisko pola karnego. Tak od 70 minuty to już ostro na czas grali, ale kontrola meczu należała do nich. Mój nowy ulubiony zespół mundialu mnie nie zawiódł.



Angole do domu :-)
 
Junior Diaz wyrasta na najlepszego LO turnieju xD



Tak teraz czytam, że Gerrard wczoraj wygrał wszystkie pojedynki główkowe - jakie to smutne ... to już 11 asysta do Suareza.



baju, spoko, poczekamy na interpretacje Pana Sławka jutro w nc+ :-)
 
Każda porażka Włochów to miód na moje oczy:)

Kostaryka > Włochy
Bosacki > Kostaryka
Bosacki > Włochy

W typerze jak po fazie grupowej ugram 10 punktów to będzie święto lasu. Ten mundial to spory random albo aż tak się wyrównuje poziom. Szkoda tylko, że nasi jak zwykle nie nadążają, już nie za czołówką ale za średniakami których parę lat temu laliśmy.
 
Jak mozna tam nie widziec karnego baju;) jednak mi szkoda troche angoli, bo w tych 2 meczach jednak grali fajna pilke, duzo lepsza od Wlochow
 
czyzby mundial przelamujacy dla Francuzow? sklad jest naprawde swietny, trener rowniez, moze cos sie w koncu z nimi ruszy?



zajebista maja ekipe Francuzi, masakra. nawet Benzema gra jakby byl swietnym napastnikiem... :)
 
Fajnie, że Matuidi strzelił gola. Zasłużył za mecz z Hondurasem. Koguty po tych golach wyraźnie złapały wiatr w żagle.
 
maauahaahuahaha, Benzema jednak ma jeszcze 'przeblyski' swoje. :D



Cabaye dobra padaka!
 
Back
Top