Mundial 2014 - komentarze do meczy

Pierwszy obroniony karny ;) Brawo Benaglio! Czułem, że to obroni. Cabaye za mocno wszedł w tą piłkę.
 
co koooooooooontra!!! :O



od paru miesiecy najbardziej zazdroszcze Realowi Varane'a, co za mlodziak.
 


VoRaNeK lubi to!







:-)







Wow, Francja jest w gazie! Nie spodziewałem sie tak bezradnych Szwajcarów, czuje, że to jeszcze nie koniec brameczek ze strony Trójkolorowych
 
Jak widzę Valbuene to zawsze mam prze oczami ten obrazek xD



article-0-1B4C3738000005DC-148_634x485.jpg
 
haha, juz po bramce wiedzialem jaka bedzie cieszynka, Giroud bydle, a do niego podbiegajacy Mathieu, musialo byc na (V/b)arana!!! :)
 
Kurde ten Salvador rzeczywiście sprzyja pogromom! 5:1 Holandii z Hiszpanią, 4:0 Niemców z Portugalią teraz zanosi się na pogrom Francji na Scyzorykach :D
 
Gambit ta fota jest przesadzona, miedzy kompanym, a valbueno jest "tylko" 30cm roznicy
 
Nic nie jest przesadzone, ani żaden fake



http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2394545/Mathieu-Valbuena-half-size-Marouane-Fellaini-incredible-picture.html
 
jak już się tak stało, to mam nadzieje, że Suarez powiezie sam i włochów i z grupy śmierci Kostaryka i Urugwaj wyjdą :-)
 
Macie fejka :-)



Bqma_ySCQAETrkm.png




BTW



dzisiaj gra 6 z 17 drużyną rankingu FIFA, zgadnijcie która jest która xD
 
Dokładnie, to jest nie do opisania.



Nawet taka ameba jak Karim ma już trzy bramki i idzie na króla, a gdyby nie sędziowie i on sam to miałby już 6 :-)



74 bramki w 25 meczach, średnia - 2,96
 
Benzema co za człowiek... bramka, dwie asysty i nieuznany gol + przestrzelony karny i kilka świetnych okazji. Benzema mecz wcześniej... dwie bramki i asysta i nieprzypisana mu bramka.
 
Co cieszy to na pewno totalne zniszczenie systemu gry, który wprowadzili kilka lat temu Hiszpanie i z jednej strony narodziny nowego (np. Holandia, Chile czy Francja) jak z drugiej strony odrodzenie się starych taktyk piłkarskich, którymi grają Kostarykańczycy czy kraje pokroju Chorwacji.
 
Czemu sędzia nie dał skończyć tej ostatniej akcji? Szwajcarzy ładnie pojechani ale szacun, że grali do końca. Dostając 5-0 i strzelić 2 honorowe bramki to jednak trzeba się umieć podnieść.



Mistrzostwa i tak wygrają Niemcy :/
 
A zapomniałem dodać że tójka Benzema-Valbuena-Matuidi dali mi właśnie za ten mecz aż 30 punktów na wygrajmundial.pl! Gdyby Benz nie przestrzelił karnego i uznaliby mu ostatnią bramkę byłoby prawie 40...
 
Back
Top