Mundial 2014 - komentarze do meczy

Fota Valbueny i Kompanego fake?A ktoś widzi jak oni w ogóle są ustawieni. Kompany biegnie, podskakuje przy tym, a Valbuena stara się dograć mega odchylając. Dodając do tego ich wzrost realny można i takie zdjęcie zrobić. Pozycja fotografa również istotna.



Balotelli może Królową w du*ę teraz pocałować, haha :-) Sam pewnie by to zrobił jeśli dałoby to awans Włochom do fazy pucharowej, ale powalczą z Urugwajem :) Oglądałem mecz i mówię do dziewczyny "Patrz,Balotelli i jego typowa włoska uroda :D"



Francję ze Szwajcarią musiałem odpuścić, raczej spodziewałem się sporego zwycięstwa Francuzów. Ciekawie wyglądał mecz Hondurasu z Ekwadorem, choć widziałem z 30 minut. Szkoda, że nie uznano bramki na 2:1 dla Hondurasu, bo mogłoby się inaczej potoczyć :)



Dziś pojedynek braci Boateng w osobnych reprezentacjach. To jest największy paradoks, inne kontynenty w ogóle, co innego jakby byli jakimiś tam kuzynami ;) No, ale u nas dziś Doda,Feel i fajerwerki za darmo i chyba nie będzie mi dane obejrzeć :-/ Argentyna Iran jara dość średnio.Nigeria z Bośnią już ciut bardziej, choć z racji Bośniaków, bo Nigeryjczycy zawiedi mnie w 1 meczu.
 
Szpaku, Mielcarski - zero polotu. Najgorszy duet komentatorski na tych mistrzostwach.


"Fizykoterapeuci" :D
 
Komentowanie meczu Iranu to chyba senny koszmar Szpaka, a Ghoochannejad i Dejagah do końca meczu do płaczu go doprowadzą.
 
Dejagah = Dżagaha



jak on gwalci nazwisko tego Mascherano, omg. :(



JAK MOZNA CHCIEC GO SLUCHAC. jeszcze sobie wybiera barcelonczyk mecze Argentyny i Hiszpanii non stop, zwala.
 
Pełen profesjonalizm nawet koreański akcent jest. Dla niego nawet Reza to Rezo. Co do meczu jeśli Argentyna nie rozbije w pierwszej połowie tego jelcza w polu karnym Iranu to może mieć problem. Cały mecz na stojąco, Di Maria szarpie, ale jak do tej pory niewiele z tego wychodzi.
 
Dejagah = Dżaga



czyzby pan Darek posluchal dzisiaj Doroty troche?



Argentyna nadzieje robila jak co Mundial, a zostanie szybko zweryfikowana.



tak poza meczem, czy tylko dla mnie jest to jedna z lepszych imprez pilki noznej? nie pamietam takiego poziomu sportowego w praktycznie kazdym meczu i kazdej druzyny.
 
Timotian = Temotia
Reza = Rezo
Nekounam = Nekunom

Mmmmmasa wkurwiających literówek. Ciekaw jestem gdzie on widzi R w nazwisku Mascherano. Laskowski miał dobry patent na Ghochanejada - mówił jego ksywę Guci.
 
narazie chyba argentyna gra najslabiej z wszystkich druzyn poludniowo-amerykanskich



czicziczi lelel
 
VIVA CHILE!!! #musialem #darekspiewa



no Argentyna zmiazdzona zostanie jak wyjdzie z grupy druga, wtedy trafia na Francuzow, tak? :C
 
Jeśli wyjdą z pierwszego to trafiają na drugą drużynę francuskiej grupy, potem najprawdopodobniej w ćwierćfinale Belgia i to będzie zapewne koniec Argentyny.
 
Ardżentina przespała pierwszą połowę. Niech się lepiej obudzą bo są na dobrej drodze żeby skończyć z 1 pkt w meczu z Iranem. Aż dziw mnie bierze, że tak kiepsko się prezentującą ofensywnie drużynę , Biało-niebiescy potrafią puścić pod swoje pole karne.



,,Rezo". O ile Ghuczanneżad rzeczywiście może być trudne, tak nie wiem, jak można nie potrafić wymówić ,,Reza".
 
Dla mnie najsłabszym elementem Argentyny jest trener. Oczywiście forma superkwartetu Messi-Aguero-DiMaria-Higuain pozostawia wiele do życzenia. Jednak mankamentem jest też trener, który nie umie wycisnąc z nich tego co najlepsze przez odpowiednie założenia taktyczne.
 
Iran na remis, Nigeria z Bośnią też i w 3 kolejce Iran remisuje, Argentyna wygrywa i oba te zespoły grają dalej :D co to by było
 
Ja nie pamiętam dobrego trenera Argentyny. Tam by jakiś Europejczyk pasował, przecież ci argentynczycy to w sumie europejczycy
 
czemu Iran tego nie pacnal... :(



ciekawe jak wygladac bedzie Niemcy - Ghana. ostro sobie pojada nasi sasiedzi?



przeciez to byl karny wiekszy niz wczorajszy wasz na Campbellu, lol.
 
jak ktoś przed meczem powiedziałby, że najlepszym zawodnikiem argentyny w meczu z iranem będzie bramkarz, uznałbym, że ma gorączkę...
 
Romero jak nie Romero ;) mecz bramkarzy.


Oprócz Romero jedynym jasnym punktem Argentyny jest Rojo.


E: Messiiiiiii!!! A jednak!
 
omg



wiem, ze to pilka nozna, ale jesli ktos tu zasluzyl na bramke to byl to Iran, haha. jedna z tych kontr powinna wpasc! no i karny.
 
Iran zasłużył? 2 akcjami i obroną cały mecz? To Argentyna po ich szansach powinna 5:0 wygrać
 
Jak zszedły te dwa kołki (Aguero i Higuain) to gra Argentyny zmieniła się na lepsze i Messi znowy uratował dupę, pytanie jest takie ile razy jeszcze ich pociągnie za uszy.
 
Back
Top