Mundial 2014 - komentarze do meczy

No i mamy wyrównanie rekordu przez Klosego (15), co za piłkarz :-)Tak dla przypomnienia Lato ma 10 bramek



Niemcy to Niemcy, na swoje muszą wyjść. 20 min do końca i myślę, że to nie ostatnie ich słowo
 
Klose jak zwykle w zyciowej formie. Zawsze kibicowalem Niemcom na mundialu ze wzgledu na Mirka. Mistrz
 
alez mecz. :)



Ghana teraz o wszystko z Portugalia, ciekawe jak to sie potoczy. Muntari przez pol meczu gacie pokazywal chyba specjalnie. #africans
 
Najlepszy mecz mundialu, a przynajmniej z tych co oglądałem !



Ghana dała czadu! Będę teraz kibicował żeby wyszli, to jest możliwe, Stany przegrywają oba mecze a Ghana wygrywa z Portugalią.



Po takim występie to druga po Kostaryce moja ulubiona drużyna tego mundialu.
 
co za mundial ,co mecz to lepszy :) chyba mozna nawet sie cieszyc ze Polski tu nie ma, bo bybyla najgorsza razem z Kamerunem:-)



usa ogra portugalie:P
 
co za mecz!!!



piękna końcówka- taka wymiana ciosów bez gardy.....



klose swego rodzaju fenomen.



15 bramka na mundialu, a żaden z niego wirtuoz.
 
Bedzie lipa jak ghana odpadnie.
Argentyna gra mega piach, mam nadzieje ze szybko odpadna.
 
No i ojebali Bośnię z gola :( Dzeko dobry metr przed ostatnim obrońcą, a cymbał spalonego pokazuje.
 
Dobry mecz Ghany no ale sami sobie skomplikowali życie przegrywając z USA.







Następny sędzia do domu :D
 
huhu, co ten Emenike, jeszcze z lokciem na twarzy... :)



szkoda tej bramki Dzeko. sedziowanie kolejny raz przeszkoda dla futbolu, eh.
 
No jak biorą sędziów z jakiegoś zadupia, którzy na co dzień uczą biologi i uganiają się za kangurami to co się dziwicie>
 
czuje, ze Nigeria to wygra jeszcze, haha. ta grupa jest mega dziwna. :)







10486252_10152502148732241_7562852790994232978_n.jpg




dwoch Mesjaszy! :)



swoja droga, jak graly Wlochy to komentator zauwazyl cos w sumie oczywistego, ale i ciekawego - jak Milan mogl go wypuscic? JAK? :v
 
kumulacja szczescia Nigeryjczykow wypadla na dzisiejszy mecz. co za farty... :)
 
Naprawdę słabe sędziowanie. Sporo puszczonych fauli, nieuznana bramka, która miałaby ogromny wpływ na przebieg meczu, faul Besicia na czerwo za który nie dostał nawet żółtej...
 
Wkurwil się na hejterów i walnął przedmeczowe orędzie żeby skończyć już z tymi dyskusjami, jak wymawiać nazwiska. Zajrzał nawet do słownika bo wystrzelił z flamandzką wymową nazwiska Fellainiego, a sam nie rozumie, że on jedno nazwisko wymawia na pięć sposobów xD



"wymawiajmy tak, jak przywykliśmy" - minutę później mówi "van Bojten i Alderwert"
 
Mi tam też nie, Szpaka zawsze świetnie się słucha a że błędy w wymowie nazwisk robi ? Co z tego ? Ale jak to nasi rodacy, zawsze się przyjebią o coś...
 
Back
Top