Mundial 2014 - komentarze do meczy

Małe szanse , ale nic Ci nie podpowiadam . Sam będe za Meksykiem , ale więcej niż remis chyba nie zdołają wyciągnąć.
 
Dwa razy w ciągu tego meczu wychodziłem i dwa razy w tym czasie Belgia strzelała gola. Zagadka rozwiązana.


A na poważnie. Świetne zmiany Wilmotsa. Origi, Mertens i Fellaini poprowadzili Belgię do zwycięstwa.
 
CR7 przechodzi obok meczu ? Ten gość stanął na głowie żeby wspierać Real, a teraz kadre na mundialu. Mimo kontuzji jakoś mu idzie. A Messi, no wiadomo jest zajebisty ale ostatnie miesiące tego nie pokazują.
 
Ja postawiłem 35zl na x2 Meksyk 120 do wyciągnięcia. Myślę, że jakaś szansa jest by to weszło :)
 
W pierwszej połowie Algieria takim autobusem wjechała, że nie dziwię się braku bramki ze strony Belgów. Wydaję mi się, że z każdym meczem będą się rozkręcać, ale obstawiam, że ćwierćfinał to max co z tego może być.
 
Idolem Algierczyków zdecydowanie jest Jose Mourinho.







A teraz oby Meksyk coś ustrzelił i przytarł nosa Brazylii.
 
Ochoa pracuje na kontrakt życia w nowym klubie. Zluzował Keylora Navasa z interwencji turnieju.



BqW0kmUCQAAVd04.jpg




Hector Herrera - krzyżówka Cahilla z Di Marią xD



BqWy6SdIEAA_R2s.jpg
 
Druga połowa zapowiada się baaardzo emocjonująco. Mam nadzieje na jakąś zaskakującą akcje ze strony Meksyku po którym padnie gol najlepiej jak najszybciej wtedy to zrobiłby się mecz.. Meksyk jednak w lepszej dyspozycji niż się spodziewałem.
 
Gratulejszyn. Ochoa pokazał, że predykcje wobec jego potencjału kilka lat temu się potwierdziły. Genialnie bronił, oby tym meczem sobie dorobił kilka groszy do kontraktu.
 
Ochoa bardzo dobrze bronił, ale nie ukrywajmy gdyby Brazylia miała potencjał do przykręcenia śruby to wkońcu by coś wpadło. Atak to niestety największa wada drużyny Scolariego.
Tylko pięć (czy tam sześć) setek z Meksykiem takiej repry jak Canarinhos to hańba.
 
A teraz w miejsce Thiago Silvy wstawcie Pepe i mamy murowaną czerwoną kartkę xD



Ochoa fakt, pierwsza obrona kosmos, reszta to zwykłe Casillasy czyt. strzały prosto w bramkarza.
 
Dla mnie Meksyk calkiem niezle sie zaprezentowal. Z Chorwacja bedzie swietny mecz.



A juz jutro Hiszpania - Chile. Mysle ze Vidal cos ukluje :)



vidal.jpg
 
Gambit



Już daj spokój Ikerowi. Nie jego wina, że w lidze zagrał tylko 2 razy. Moim zdaniem powinien bronić ktoś inny.
 
Meksyk bardzo dobry mecz dał, świetnie grali w środku pola. Ochoa pięknie, pracuje na dobry kontrakt, Fred słaby jak Rasiak, Silva elegancko czyścił wszystko, według mnie najlepszy zawodnik po stronie brazylijskiej.
 
Back
Top