Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Jesscze jedna kwestia która nie daje mi spokoju i chciałbym skonfrontować ja z expertami. Mś odbywają się raz na 4 lata, pierwszy, najważniejszy mecz wypada we wtorek. Pytanie moje brzmi - na trzeźwo (w końcu raz na cztery lata, nie zawsze się przecież kwalifikujemy, oglądać krystalicznie czystym, niezachwianym okiem) czy klasycznie, przed meczem (w tym przypadku koło 15:30-16 rozpocząć alkoholizacje, czy w trakcie meczu drzeć ryja i co chwile wychodzić na szczocha) ? Pytanie niby proste i odpowiedz oczywista, ale chciałbym poznać opinie forum.
 
Jesscze jedna kwestia która nie daje mi spokoju i chciałbym skonfrontować ja z expertami. Mś odbywają się raz na 4 lata, pierwszy, najważniejszy mecz wypada we wtorek. Pytanie moje brzmi - na trzeźwo (w końcu raz na cztery lata, nie zawsze się przecież kwalifikujemy, oglądać krystalicznie czystym, niezachwianym okiem) czy klasycznie, przed meczem (w tym przypadku koło 15:30-16 rozpocząć alkoholizacje, czy w trakcie meczu drzeć ryja i co chwile wychodzić na szczocha) ? Pytanie niby proste i odpowiedz oczywista, ale chciałbym poznać opinie forum.
Myśle, że na trzeźwo to może być nie do przyjęcia.
 
IMG_20221120_215437.jpg

:cmgkeepgoing: all in.
 
ej bo na portale buka nigdy nie byłem i nie obstawiałem, także w którym miejscu widać co obstawiłeś?
Holandia, Francja i Anglia muszą wygrać przewagą dwóch bramek.

Jak Anglia klęknie przed meczem, przejebie to będzie mi trochę szkoda hajsu ale gardze tą reprezentacją mocno hehe
 
Last edited:
Ty dalej nie ogarniasz, że cisnę bekę i zresztą nie tylko ja nie z samego faktu zgłaszania czegoś, a z tego że zgrywasz do tego osiedlowego prawilniaka chłopaczku
Jedno nie wyklucza drugiego smyku, dobra, nie rozkurwiam tematu już.

Anglia będzie mistrzem świata.
 
Jedno nie wyklucza drugiego smyku, dobra, nie rozkurwiam tematu już.

Anglia będzie mistrzem świata.
Anglia to co najwyżej może sovie poklękać przed meczami po wyjściu z grupy. Oby tylko Iran dwoma bramkami ograli dzisiaj hehe
 
Swoją drogą już niedługo mecz USA-Iran.I to na terenie sprzymierzeńca Iranu. Można powiedzieć spotkanie z ogromnymi podtekstami politycznymi.Oby tylko żadnego zamachu nie było podczas meczu.
 
Ale i tak będą wspierać prześladowanych, bo uklękną przed pierwszym gwizdkiem :antonio:
Frajer zawsze będzie frajer stare prawidło ulicy. Niech klękają do miecza tylko sobie wystawiają świadectwo każdy wie jaki mają burdel w kraju.

Dla mnie największą radością hejtera jest króciutko rozwiązana sprawa tęczy.
Gdzie są teraz Ci wielcy bojownicy o wolność i koncerny robiące sos na debilach.
Sam odpowiem. W piździe są.
:gdzie:
 
Back
Top