Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Jak z tym spalonym. Niby był tylko ja nie wiem czy to co lata po necie to moment podania piłki. Bardziej to już wygląda na akcje po uderzeniu w piłke
 
Jak z tym spalonym. Niby był tylko ja nie wiem czy to co lata po necie to moment podania piłki. Bardziej to już wygląda na akcje po uderzeniu w piłke

FiBTxjKWIAAh1lO
 

Ja mam mieszane uczucia do tego. Bo te elgie etusy cały czas walczą o tolerancje ale nie tolerują tego, że w islamie nie ma na to miejsca. To, ze islam jest spierdolony i do zaorania to już inna kwestia ale jednak taka jest kultura w katarze.
Szkoda, że na Anglie postawilem piniendze jak tu takie jaja, że zaraz połowa nie zagra hehe
 
Głównie Iran i Arabia Saudyjska

@Gruby Hejter Doszła jeszcze Australia, chociaż czasy ich zawodników w Premier League minęły. Do tego ZEA i Irak, czyli takie niewygodne drużyny zawyżające poziom na kontynencie. Chiny spadły z poziomem, podobnie jak Uzbekistan, który dwa razy był bardzo blisko awansu na MŚ, ale w ostatnich paru latach już nie są tak mocni. Czysto na papierze jest pięć mocnych drużyny i trzy takie, które na poziomie Pucharu Azji powinny uzupełnić ćwierćfinały. W 2019 akurat wyłamał się Wietnam, bo Japonia grała z Arabią Saudyjską już w 1/8.
 
Czuje w moczu że dostaniemy wpierdol od Arabii :lsdtrip: :lsdtrip:
Ja oglądałem mecz Arabii z Chorwacją i po tym też doszedłem do takiego wniosku. Plus na pewno są lepiej u nich z klimatem jaki panuje w katarze. Kurde no chciałbym się mylić ale generalnie nie wygląda to wesoło.
 
Back
Top