Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Temat stworzony do komentowania, dzielenia się opiniami, przewidywaniami, emocjami związanymi z Mundialem. Czyli wszystkim co z nim związane


10.png

FVPT2cwWAAUJgIX




Szczegóły związane z turniejem, kto z kim, kiedy i o której znajdziecie w linku poniżej



Za 3 dni zaczynamy!
 
Jeśli chodzi o naszych to ja sobie nadziei nie robię, grupa z Argentyną i Meksykiem jest trudna. Jakby się udało wyjść z grupy to dla mnie już spory sukces. Będę zadowolony jak dadzą z siebie wszystko i zostawią serducho na murawie. Brazylia chyba największy faworyt do wygrania imprezy. Trzymam kciuki za Duńczyków żeby troszkę namieszali.

Jedziemy ::snoopd::
 
Krychowiak said:
my tak będziemy grać, bo ta gra przynosi nam efekty. Nie oczekujcie od nas, że będziemy grać pięknie w piłkę, bo w ostatnich latach czy miesiącach nie dawało to rezultatów.

Czesław said:
To nie trener jest problemem, a na końcu i tak zrobią ze mnie durnia

ok-icegif-2.gif
 
Przegrana z Meksykiem na początek, jedną bramką, ,,zabrakło trochę piłkarskiego szczęścia’’ powiedzą komentatorzy i eksperci.

Pogrom w meczu z Argentyną, ale to ,,kandydat do mistrzostwa, a naszym trochę umiejętności do Leo Messiego brakuje’’ powiedzą komentatorzy i eksperci.

Mecz o wszystko z Arabią Saudyjską okaże się meczem o pietruszkę.

,,Kolejny mundial już za cztery lata’’ powiedzą komentatorzy i eksperci.

Można zamykać.

:tiphatb:
 
Przegrana z Meksykiem na początek, jedną bramką, ,,zabrakło trochę piłkarskiego szczęścia’’ powiedzą komentatorzy i eksperci.

Pogrom w meczu z Argentyną, ale to ,,kandydat do mistrzostwa, a naszym trochę umiejętności do Leo Messiego brakuje’’ powiedzą komentatorzy i eksperci.

Mecz o wszystko z Arabią Saudyjską okaże się meczem o pietruszkę.

,,Kolejny mundial już za cztery lata’’ powiedzą komentatorzy i eksperci.

Można zamykać.

:tiphatb:
Tak, ale zwróćmy uwagę na historyczne implikacje: wszystko wskazuje na to, że Araby wyjdą z grupy na pierwszym miejscu, no bo nasi wygrają z nimi zupełnie bez sensu na sam koniec 2:1, w meczu o honor husarii.

Meksyk zajmie drugie miejsce w grupie (czyli przejebiemy pierwszy mecz 0:2), Polska i Argentyna (od której zbierzemy wpierdol 0:4) polecą do domu. Saudowie ograją obydwie latynoskie drużyny. Wiem, że ta analiza brzmi nieprawdopodobnie, ale ma solidne oparcie w tradycji występów naszych Orłów na MŚ.

Aha, w wygranym meczu z Arabami wystąpią głównie polscy rezerwowi.
 
Infantino kurwo przestań mi prześladować piłkę!!
Mam nadzieje że ten mundial odbije im się niezłą czkawką lub ulaniem sie:rainbowvomit:
A łysego wyniosą.:irish::matt:
A9D43A18-C2D8-4ED8-B3B6-DC359EFF8F54.jpeg
 
Ja staram się w sobie rozbudzić dziecko, które jarało się takimi imprezami i w sumie, kupiłem album i zbieram naklejki z piłkarzami, pierdolnąłem se plakat z terminarzem na ścianę i oglądam wszystkie programy na meczykach więc chyba się udało.
 
Back
Top