Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Widziałem rzeczy, które wam, ludziom, się nie śniły.

Widziałem Sebastiana Milę strzelającego zwycięskiego gola Niemcom na Narodowym...

Pazdana kasującego Ronaldo w ćwierćfinale euro.

Solidny środek pola w reprezentacji Polski.

Wszystkie te momenty znikną w czasie, jak łzy w deszczu.

Czas odpadać...
1668906835935.png


#heheszki

 
received_456466166427139.jpeg

O której otwarcie mistrzostw?
No to zaczynamy Panowie. Za tych co zgineli przy tworzeniu infrastruktury i za tych co sobie przypomnieli o tym dopiero przed mistrzostwami chociaż mieli lata żeby nagłaśniać temat.
POLSKA GUROM! Dalej mam nadzieje, że jakoś damy rade z tej grupy wyjść.
 
Ciekawe czy otwarcie tez będzie spierdolone, czy araby coś ciekawego wymyśliły
Może na otwarcie rozłożą te swoje kocyki i będą się wszyscy modlić?
Mundial rozegrany zostanie na ośmiu stadionach. Siedem z nich posiada stadionową klimatyzacje. Polska z Meksykiem i Argentyną zagra właśnie na tym jednym bez klimatyzacji xd
Glik ma samą myśli ma już dość xd
Tym bardziej dziwne, że zagrali mecz z Chile u nas. Ja wiem, że kasa z bilecików musi się zgadzać, ale można było wzorem innych reprezentacji ustawić sobie towarzyski mecz gdzieś tam w rejonie. Byłaby lepsza aklimatyzacja to raz, a dwa poznaliby warunki w jakich przyjdzie im grać.
Chyba, że Czesio z Czarkiem stwierdzili, że nasi i tak się nie przyzwyczają, a im dłużej tam będą tym bardziej się zmęczą :beczka:
 
Mundial rozegrany zostanie na ośmiu stadionach. Siedem z nich posiada stadionową klimatyzacje. Polska z Meksykiem i Argentyną zagra właśnie na tym jednym bez klimatyzacji xd
Glik ma samą myśli ma już dość xd
Wszystkie 3 mecze gramy na tym samym stadionie? ;D
 
View attachment 49875
O której otwarcie mistrzostw?
No to zaczynamy Panowie. Za tych co zgineli przy tworzeniu infrastruktury i za tych co sobie przypomnieli o tym dopiero przed mistrzostwami chociaż mieli lata żeby nagłaśniać temat.
POLSKA GUROM! Dalej mam nadzieje, że jakoś damy rade z tej grupy wyjść.
:waldeklaugh:
Znowu będzie legendarne „połóż się jak nie masz siły”:juanlaugh:
 
Temu to już całkowicie odjebało pod kopułą

FIFA to globalna organizacja piłkarska. Jesteśmy ludźmi futbolu, a nie politykami. Chcemy łączyć ludzi. Każdy kraj może zorganizować mistrzostwa. Jeśli Korea Północna chce nas gościć… Kilka lat temu pojechałam do Korei Północnej, aby zapytać, czy są gotowi na współorganizację MŚ kobiet z Koreą Południową. Cóż, oczywiście nie odniosłem sukcesu, ale pojechałbym tam jeszcze ze 100 razy, gdyby to miało pomóc. Tylko zaangażowanie może przynieść prawdziwą zmianę. Jesteśmy organizacją globalną i chcemy pozostać organizacją, która jednoczy świat – powiedział Gianni Infantino.


 
Strasznie zjebane piosenki Mundialowe, jakieś czarnuchy i pizda w burce :burnit:

Kiedyś to nózka sama chodziła jak J.Lo i Shakira kręciły dupkami.
 
Powinni zabrać oberszejkowi mikrofon. Im dłużej mówi tym bardziej wzrasta ryzyko wysadzenia się.
Wiem, że katar to nie państwo terrorystyczne, ale ten język mi się tylko z wybuchami kojarzy.
 
Ach, a w BBC studio jak zawsze jakaś sympatyczna piłkarka. :gabi_much_love:

Oglądającym Polskie studio współczuję za wczasu, pewnie starzy dobrzy eksperci pokroju Engela którzy doprowadzali reprezentację Polski do wielkich sukcesów. :mjsmile:
 
Back
Top