Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
IMG_20221118_232247.jpg
 
Jak mam być szczery to kurde, mi nawet pasuje taki termin na mundiale. Szczególnie, że oglądam głównie polską piłkę, która w okresie listopad-grudzień jest coraz cięższa do oglądania, szczególnie z poziomu stadionów - brudno, szaro, ciemno, zimno. Poza tym przedświąteczny klimat. Termin - jak na początku się oburzałem, to jest spoko, lepszy niż w czerwcu, no bo co za różnica czy do meczu walne piwko czy drina? No ale całe to gówno wokół organizacji, przyznania mistrzostw Katarowi, różnym wałkom, szpagatom FIFY, totalnego robienia lachy szejkom, obostrzeniom (bo nie wiem czy czytaliście, ale na stadionach kobiety muszą mieć zasłonięte ramiona, a wszyscy muszą zasłonić kolana, czyli 35 stopni i nichuja na krótkie galoty, bo cie wpierdolą do więźnia na tydzień) trochę mnie odrzuca i sprawia, że chciałbym żeby tam była jakaś organizacyjno-wizerunkowa klapa. Bo jak nie to zaraz będziemy mieli w 2030 powtórke z tej szopki w Arabi Saudyjskiej o ile dobrze pamiętam.
 
Jak mam być szczery to kurde, mi nawet pasuje taki termin na mundiale. Szczególnie, że oglądam głównie polską piłkę, która w okresie listopad-grudzień jest coraz cięższa do oglądania, szczególnie z poziomu stadionów - brudno, szaro, ciemno, zimno. Poza tym przedświąteczny klimat. Termin - jak na początku się oburzałem, to jest spoko, lepszy niż w czerwcu, no bo co za różnica czy do meczu walne piwko czy drina? No ale całe to gówno wokół organizacji, przyznania mistrzostw Katarowi, różnym wałkom, szpagatom FIFY, totalnego robienia lachy szejkom, obostrzeniom (bo nie wiem czy czytaliście, ale na stadionach kobiety muszą mieć zasłonięte ramiona, a wszyscy muszą zasłonić kolana, czyli 35 stopni i nichuja na krótkie galoty, bo cie wpierdolą do więźnia na tydzień) trochę mnie odrzuca i sprawia, że chciałbym żeby tam była jakaś organizacyjno-wizerunkowa klapa. Bo jak nie to zaraz będziemy mieli w 2030 powtórke z tej szopki w Arabi Saudyjskiej o ile dobrze pamiętam.

Kwestia nastawienia i wpojenia sobie zbliżającego się turnieju. Oczywiście nie jest to attitude wakacyjne ale próbuje się wdrożyć i poczuć klimat, Oglądam sporo relacji meczyków, anazując rywali, ich poczynania i zapoznanie z klimatem. Znam to, byłem w Katarze, ZEA i wiem, że ławo się mówi ale trenowanie w tych warunkach wykańcza. Pamiętam odczucie palącej się skóry i próby jej zakrycia przed słońcem. Katusze. Nic przyjemnego. Będą to msitrzostwa charakterów i dostosowania się do warunków. Polityka w Iranie wymknkęła spod kontroli. Poruszamy sie na granicy wojny domowej poważnie
 
Ja nie mam problemu zbytnio, bo dla mnie MS czy Euro to okazja zobaczyć repry, dlatego że ja leje ciepłym moczem na eliminacje reprezentacyjne czy mecze towarzyskie.

Sam jestem ciekaw co ujrzę na tym mundialu i kto jaką ma formę, bo dziś z pilki mocno siedzę tylko w Premier League i LM.
 
Szekle nie śmierdzą. Na bank mają na niego jakieś grube haki.
Przecież przyznanie tych mistrzostw i kolejne pomniejsze afery po drodze kompletnie dyskwalifikują Katar jako organizatora, a sprawa z piwem i sponsoringiem Budweisera gdzie FIFA nie ma tam nic do powiedzenia. To będzie jedna wielka kompromitacja.
Czekam aż sędziowie będą mecze ustawiać, a wielka FIFA chuja im będzie mogła zrobić :beczka:
 
Na co dzień gardzę kopaną ale duże imprezy wyzwalają chęci do śledzenia i oglądania meczyków.
Ja mam podobnie bardzo. Praktycznie nic z piłki nie śledze i nie oglądam teraz ale jednak te mistrzostwa świata wywołują u mnie duże emocje i nawet to oglądanie reprezentacji Polski. W 2002 zaczałem z oglądaniem.
 
Back
Top