Matura 2016

Ja od początku chciałem tezę. Ale, za warto. Przeczytałem Dziady, kurde, nie warto, robię hipotezę. Ma nadzieję, ze to mnie jednak nie zgubi.
 
Kurwa, nie powinienem, ale czego się nie robi dla cohones. Są przecieki z angielskiego.
comment_mmZbIdz4JMY6Pa7hQTHF0g6oKufn4EL2,wat.jpg
 
W moich czasach pisało sie wypracowanie z polaka a na drugi dzień kilka zadań z matmy . Potem angola (czy jak ktoś wolał ruski/niemiecki) i laba!
Ps. Nieuki miały ustny z polaka i matmy jeszcze :mamed:
Ja nie musiałem :bleed:
 
Ja nie musiałem :bleed:
Nie Ty jeden :beer:
Choć babka od matmy trochę na rękę mi poszła, bo rozjebałem zadanie dodatkowe na 6, a zrobiłem jakiś głupi błąd w najłatwiejszym, przez co teoretycznie powinienem dostać 4+. Ale wiedziała, że mi się na ustny z matmy nie chciałoby przyjść nawet, więc jakoś 5 jej się wpisało :D
 
Nie Ty jeden :beer:
Choć babka od matmy trochę na rękę mi poszła, bo rozjebałem zadanie dodatkowe na 6, a zrobiłem jakiś głupi błąd w najłatwiejszym, przez co teoretycznie powinienem dostać 4+. Ale wiedziała, że mi się na ustny z matmy nie chciałoby przyjść nawet, więc jakoś 5 jej się wpisało :D

:beer:
 
W moich czasach pisało sie wypracowanie z polaka a na drugi dzień kilka zadań z matmy . Potem angola (czy jak ktoś wolał ruski/niemiecki) i laba!
Ps. Nieuki miały ustny z polaka i matmy jeszcze :mamed:
Ja nie musiałem :bleed:
Ale na wypracowaniu - trzy błędy ort. i szmata... (dobrze, że nie interpunkcyjne, bo w życiu bym nie zdał).
 
Dzisiaj Matematyka. Powodzenia Michi, bo to chyba taka Twoja pięta achillesowa ;)
 
Mogę powiedzieć tyle co wczoraj - zdam. Ale kurwa nie wiem na ile procent.

Wszędzie (poza trzęsieniem ziemi) mi coś wyszło, nie wiem tylko, czy tak jak powinno. Może być 40%, może być 60% albo 70%. Poczekam na pierwsze rozwiązania w necie i sobie zobaczę.
 
Back
Top