Matura 2016

Powodzenia wam życzę jutro, pamiętam ten jebany stres, w nocy spać nie mogłem :D
 
Po maturze z Polaka. Przyznać Wam się do czegoś śmiesznego?

Temat rozprawki: "Czy warto kochać, jeżeli miłość prowadzi do cierpień?". Oprócz miłości Wokulskiego do Łęckiej i ojcowskiej miłości Kochanowskiego do Urszulki, napisałem też o miłości Michiego do bukmacherki i kablowania. Sporo Michi przez to cierpiał, opisałem całą historię z Cohones, więc mam maturkę w kieszeni. Pozdro!



Co do pierwszego - za chuja nie wiedziałem. Dałem 3xTAK. Nie byłem wcale przekonany do pierwszego i chciałem zmieniać na NIE TAK TAK, ale tego nie zrobiłem...
 
Po maturze z Polaka. Przyznać Wam się do czegoś śmiesznego?

Temat rozprawki: "Czy warto kochać, jeżeli miłość prowadzi do cierpień?". Oprócz miłości Wokulskiego do Łęckiej i ojcowskiej miłości Kochanowskiego do Urszulki, napisałem też o miłości Michiego do bukmacherki i kablowania. Sporo Michi przez to cierpiał, opisałem całą historię z Cohones, więc mam maturkę w kieszeni. Pozdro!



Co do pierwszego - za chuja nie wiedziałem. Dałem 3xTAK. Nie byłem wcale przekonany do pierwszego i chciałem zmieniać na NIE TAK TAK, ale tego nie zrobiłem...
Wisisz mi hajsy za prawa autorskie, ja też 3xtak, a podobno większość nie tak tak
 
Jak będziecie gdzieś mieli oficjalne odpowiedzi, albo te nieoficjalne jednak prawidłowe, to zalinkujcie.

Matmy o dziwo się nie boję, angielskiego (podstawa + rozsz) tym bardziej nie.
 
Aż mnie naszła ochota, żeby sprawdzić arkusz i zobaczyć co takiego kontrowersyjnego jest w pytaniu nr 1. Ale przeczytałem, że dopiero po 14-ej udostępnią arkusze.
 
Jak będziecie gdzieś mieli oficjalne odpowiedzi, albo te nieoficjalne jednak prawidłowe, to zalinkujcie.

Matmy o dziwo się nie boję, angielskiego (podstawa + rozsz) tym bardziej nie.
No ja matmy nie, jeżeli o zdanie ale trzeba napisać jakoś dobrze, angol izi.Ten polak to chuj wie jak
 
Aż mnie naszła ochota, żeby sprawdzić arkusz i zobaczyć co takiego kontrowersyjnego jest w pytaniu nr 1.
1. Czy jesteś przeciwny muzułmańskim uchodźcom w Polsce?
2. Czy w języku polskim mamy znaki diakrytyczne?
3. Czy Mickiewicz był w pewnym momencie swego życia uchodźcą?
Nasze cohonesiaki w pierwszym pytaniu prawilnie dali "TAK", a lewactwo wokół NIE, stąd ten cały ambaras :mamed:
 
Ja oczywiście musiałem pójść drogą na około, zrobiłem hipotezę, na końcu, że warto, przywołałem 5 lektur, i jak tak myślę - mogłem zjebać trochę wypracowanie.
 
Back
Top