Matura 2016

Praktycznie wszystko zależy od składu sędziowskiego (komisji na ustnej) czy nie zrobią wałka z decyzją.

Powodzenia dla nas maturzystów!
 
Wierzę, że zda, wchodzę w to z grubym hajsem. Trzeba się mocno postarać by nie zdać matury.
 
@michi972 jak z wagą na ten moment?
Waga jest bdb, już nie muszę nic zbijać.Zbiłem jak Munoz po depresji.Niektórzy sugerują mi zmianę na wyższą.Aczkolwiek teraz latam w dobrej wadze, Conor spierdolić musiał do 77 na zapas dwie kategorie wyżej.Może być problem z siłą, ale kondycja jest sztos.Zobaczycie najlepszego michiego do tej pory
 
Waga jest bdb, już nie muszę nic zbijać.Zbiłem jak Munoz po depresji.Niektórzy sugerują mi zmianę na wyższą.Aczkolwiek teraz latam w dobrej wadze, Conor spierdolić musiał do 77 na zapas dwie kategorie wyżej.Może być problem z siłą, ale kondycja jest sztos.Zobaczycie najlepszego michiego do tej pory
Wymieniaj sponsorów (może być z kartki...)
 
Proponuję znaleźć chłopakowi jakąś motywację, co kto może od siebie. @michi972 , jak zdasz wszystkie podstawy na +70%, to masz ode mnie litrową flaszkę Legendarnego Bimbru, w podobnym woltażu <chyba, że lubisz popijać humus mlekiem sojowym, to w mniejszym>. Jedziesz z polskim jak El Treneiro z hejterami!
 
Proponuję znaleźć chłopakowi jakąś motywację, co kto może od siebie. @michi972 , jak zdasz wszystkie podstawy na +70%, to masz ode mnie litrową flaszkę Legendarnego Bimbru, w podobnym woltażu <chyba, że lubisz popijać humus mlekiem sojowym, to w mniejszym>. Jedziesz z polskim jak El Treneiro z hejterami!
Ten duch wspólnoty i wsparcia na forum. Wzruszyłem się, a ja się nie wzruszam.
 
Proponuję znaleźć chłopakowi jakąś motywację, co kto może od siebie. @michi972 , jak zdasz wszystkie podstawy na +70%, to masz ode mnie litrową flaszkę Legendarnego Bimbru, w podobnym woltażu <chyba, że lubisz popijać humus mlekiem sojowym, to w mniejszym>. Jedziesz z polskim jak El Treneiro z hejterami!
Ja jutro mogę na szybko jakąś maturę z matmy zrobić. Rozumiem, że za zdanie na 100 procent będzie spirytus?
 
Ja też, choć prawdę mówiąc pomyślałem żeby zrzucić się na prostytutkę, niż rozmieniać się na drobne.
Shut-up-and-take-my-money.jpg
Proponuje akcje" "Kurwa dla @michi972 za zdanie matury" na forum
EDIT: bimber @SCStunner jest już znany wśród mistrzów KSW
 
Możecie się zrzucić na murzynke i azjatkę, a on i tak nie zrobi over 70%. Ni chuja.
Over 70% to jest już ciężko.Dla mnie motywacją są długie wakacje wystarczającą.
Zamiast kurw, lepiej hajsy po prostu.Celebracja po ksw to dla mnie już mega motywacja.
 
Last edited:
Back
Top