Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

właściwie nie ma jak zdalnie zobaczyć co sie dzieje o 5 rano, więc trzeba sie przejechać tam przed 5 by okiełznać golema
Może kiedyś pojadę, acz ja mam do niego osobisty uraz i chyba tym razem bym łapek nie utrzymał, piąta rano, ciemno, dziura zabita dechami ... chociaż może razem z nim biegnie cały legion wielkich chłopów w stringach ...
 
Mi się bardziej "podobała" akcja w hotelu, jak armaturę wynosił z pokoi i chciał się do sejfu dobierać.
On się kiedyś doigra i to mocno. Sam żałuję że kiedyś powstrzymaliśmy pewnego małolata. No ale jakbyśmy tego nie zrobili, to nie byłoby zmarszczucha w MMA, nie byłoby piwnicy, wielkich chłopów, browarków, biegów o 5 rano. No i Dziura pozbawiłby nas tej pięknej zabawy :)
 
Jadł to ktoś? Niedaleko mnie otworzyli i się zastanawiam czy na czitmila kiedyś nie wrzucić.
Po opiniach moich znajomych jakoś nie miałem odwagi. Dużo osób miało jakieś rewolucje żołądkowe. U mnie w okolicy ktoś sobie to otworzył, ale świeci pustkami. Nie wiem może to wina franczyzobiorcy. To może jakiś gość, który nie potrafi pewnie zarządzać i prowadzić biznesu. Ktoś mi nawet opowiadał, że podjechał tam. Patrzy w środku nikogo nie ma. Już miał odjechać, a tu wybiega z za rogu dziewczyna z papierosem i mówi, że za 5 minut zaprasza na kebaba bo dopiero co z koleżanką wyszła na fajka i muszą dopalić:lol:
 
On się kiedyś doigra i to mocno. Sam żałuję że kiedyś powstrzymaliśmy pewnego małolata. No ale jakbyśmy tego nie zrobili, to nie byłoby zmarszczucha w MMA, nie byłoby piwnicy, wielkich chłopów, browarków, biegów o 5 rano. No i Dziura pozbawiłby nas tej pięknej zabawy :)
Pamiętam, wspominałaś o nim, że niby taki chłop niepozorny, ale z potężnym jebnieciem.
Czekam wręcz z niecierpliwością, aż Mario się do kogoś spruje o jakąś drobnice, i z tej jego sali weselnej jakiś randkowy chłopecek sprzeda mu (nomen omen) jakiegoś potężnego luja weselniaka krzyżowego prosto w te skąpe oczka.
 
Pamiętam, wspominałaś o nim, że niby taki chłop niepozorny, ale z potężnym jebnieciem.
Czekam wręcz z niecierpliwością, aż Mario się do kogoś spruje o jakąś drobnice, i z tej jego sali weselnej jakiś randkowy chłopecek sprzeda mu (nomen omen) jakiegoś potężnego luja weselniaka krzyżowego prosto w te skąpe oczka.
Dziura by go zabił. Nie dość, że miał skilla to jeszcze był psychopatą na miarę Bonesa. Wkurwił się bo zmarszczuch zaczął swoje bajki o karate, no to go Dziura chciał wytarmosić. Akurat mnie i kolegę bardzo szanował więc odpuścił..Teraz szczerze żałuję. On się kiedyś grubo doigra. Chuj w te skąpstwo ale drugiego takiego nielojalnego frędzla ze świecą szukać!
 
On się kiedyś grubo doigra.
szczerze to wątpie... kiedyś jako strongman pudzian sadzil ze sie dobrze bije bo umi karate i boks, a teraz wie ile jest warty i bedzie sie pilnował raczej nawet na wesalach nie zapuści się bez chłopaków..... kiedyś nawet miroslaw okninski opowiadał jak rozstawał sie z pudzianem to mario przyszedł do niego do klubu z 2 dużymi chłopami
 
szczerze to wątpie... kiedyś jako strongman pudzian sadzil ze sie dobrze bije bo umi karate i boks, a teraz wie ile jest warty i bedzie sie pilnował raczej nawet na wesalach nie zapuści się bez chłopaków..... kiedyś nawet miroslaw okninski opowiadał jak rozstawał sie z pudzianem to mario przyszedł do niego do klubu z 2 dużymi chłopami
Ale oni też się doigrają:). Będzie grupowe doigranie. Te wielkie chłopy zmarszczucha to takie zmarszczuchy tylko nieznane. On nigdy nie zrozumie, że jakiś taki mały chłopek może zrobić z nich wszystkich wiatrak i skończą z łbami we własnych dupach, co akurat może się purpuratowi spodobać:).
 
typ jest dobry czasami oglądam jego akcje jak karki oczy przecierają ze zdumienia jak nosi sztangę bo musi posprzątać
Jak będzie jeszcze bardziej sławny to chyba sam założę kanał o podobnej tematyce. Ubiorę brodę, niebieski kaftan i będę sprzątał. Natomiast zamiast podnoszenia ciężarów, wezme stare gazetki i obrazki z młodym Pudzianem. Będe wzdychał i mówił ludziom że ten człowiek może wszystko, a te ich ciężary to nic. Podczas wywodów będe wydawał dźwięki takie jak stary pierd otyły robiący kupe.
 
Jak będzie jeszcze bardziej sławny to chyba sam założę kanał o podobnej tematyce. Ubiorę brodę, niebieski kaftan i będę sprzątał. Natomiast zamiast podnoszenia ciężarów, wezme stare gazetki i obrazki z młodym Pudzianem. Będe wzdychał i mówił ludziom że ten człowiek może wszystko, a te ich ciężary to nic. Podczas wywodów będe wydawał dźwięki takie jak stary pierd otyły robiący kupe.
 
  • Bones
Reactions: AKK
Info na 90% pewne że Pudzianowski sam nie prowadzi swoich socjali. Mój szwagiero informatyk i już uznany game dizajner zna osobnika który zalewa internet tym śmietnikiem. 10% zostawiam na to że to już nieaktualne gdyż ostatnie wpisy są naprawdę "wybitne". Czekam na bieżące info.
 
Info na 90% pewne że Pudzianowski sam nie prowadzi swoich socjali. Mój szwagiero informatyk i już uznany game dizajner zna osobnika który zalewa internet tym śmietnikiem. 10% zostawiam na to że to już nieaktualne gdyż ostatnie wpisy są naprawdę "wybitne". Czekam na bieżące info.
Może po prostu daje radę z udawaniem prostegop stylu Pudzila dlatego wpisy są wybitne. Myślę, że 99 procent cohones potrafiłoby prowadzić socjalne Pudziana w stylu Pudziana:einsteinsmoke:
 
Nie chciałem tu wstawiać linka do tej strony ale jest to news wart odnotowania :
Walka na odbudowę jak znalazł :roberteyeblinking:
 
Nie chciałem tu wstawiać linka do tej strony ale jest to news wart odnotowania :
Walka na odbudowę jak znalazł :roberteyeblinking:
Łatwo by ją obalił, ale ciezko by miał trafić na glebie szczególnie ze jest dużo mniejsza niż szpilka.
 
Nie chciałem tu wstawiać linka do tej strony ale jest to news wart odnotowania :
Walka na odbudowę jak znalazł :roberteyeblinking:
Ewa ciosami by ogarnęła, Mariusz nie lubi dociążać kobiet więc nie chciałby sprowadzać
 
Patrzac na to gowno na serio coraz czesciej mysle ze to moze byc ustawiane. Koles nie trenuje, zapierdala z wisniami, rzekomo pije browary, rozmienia kariere na drobne, nie trafia ani razu, zmeczyl sie bedac z gory (tutaj akurat jezeli jest pasywny w piwnicy to faktycznie nie wiedzial co robic i jak rozkladac sily).

Ustawka i tyle...
te teksty o ustawkach to jest dowód właśnie na to, że legenda niezniszczalnego Pudziana jest wiecznie żywa

Dzisiaj mijają 2 tygodnie od najlepszego gnp w historii MMA :antonio:


BtY0eoS.gif
Piękna perkusja
 
Może jest tępy i uparty ale ma smykałkę do kombinowanych biznesów. Skoro jest w kraju grupa idiotów na której można zarobić i się nie narobić to można to wykorzystać. Barany można golić a wełna sama odrośnie. Przecież na tym opiera się zarabianie w sieci i jak widać też w cyrku.
gorzej jak nie zdąży klepać jak ze Szpilką to wtedy się narobi -na własnym zdrowi oszczędzać :korwinlaugh:
 
Mój szwagier to samo... „Ty Paweł, ale te ostatnie walki Pudziana to ustawiane, przeciez on od tego mameda jest silniejszy...”
Mogłeś powiedzieć, że Mameda pokona co drugi chłop z pod Radomia bo tylko tam chłopy mają silne ramiona i ręce prosto z pola.
Rozumiałbym, że wujek ale kurwa szwagier? Czyli człowiek z Twojego pokolenia ma rozkminę na takim poziomie.
 
Niemożliwe, żeby ten gość był aż takim "wsiowym głupkiem". To czysty trolling nastawiony na reakcję gawiedzi :siara:
 
Back
Top