LEGO


Dobrze dopasowana Reprezentacja :beczka:
 
Na Amazonie/proshop masz 2 stówki taniej jeśli się zastanawiasz. W tej cenie myślę, że zestaw wart zakupu, bo ładnie się prezentuje.

Jeśli zbierasz punkty na oficjalce lego to lepiej inne zestawy wybrać po cenie katalogowej
 
Na Amazonie/proshop masz 2 stówki taniej jeśli się zastanawiasz. W tej cenie myślę, że zestaw wart zakupu, bo ładnie się prezentuje.

Jeśli zbierasz punkty na oficjalce lego to lepiej inne zestawy wybrać po cenie katalogowej
Wrzuciłem jako ciekawostkę. Nie kupuję Lego :fjedzia:
 
Wrzuciłem jako ciekawostkę. Nie kupuję Lego :fjedzia:
To zacznij, dwójka dzieciaków a ty nie potrzebujesz setek, jeśli nie tysięcy godzin spokoju? Weź pod uwagę taki fakt - gry komputerowe są silnie uzależnieniające dla małych dzieci, a mówisz że koniec grania, czas na Lego - a młodzi bez żadnych protestów mówią że już kończą i idą budować uśmiechnięci :gabi_much_love:

To kurwa cud nad cudami. No i rozwija mózg na parę różnych sposobów :jjsmile:
 
@DIDASKALIA masz jakieś zestawy z serii dreamzzz? Na zdjęciach wyglądają bardzo spoko i stosunek ceny do wielkości zestawów bardzo korzystny.
 
@DIDASKALIA masz jakieś zestawy z serii dreamzzz? Na zdjęciach wyglądają bardzo spoko i stosunek ceny do wielkości zestawów bardzo korzystny.
Nie mam. Na początku ta seria mi się nie podobała. Ostatnio popaczyłem na nie w sklepie lego i faktycznie wydają się spoko. Może kiedyś kupię dla młodej. Bier jak dobra cena. Kolejnym plusem mogą być unikatowe klocki w duzych ilosciach w tych zestawach.
 
Back
Top