Podwieszony Kurwiaki Szanownego Wrocławia - KSW 43 - 2 zlot

Nie wazne rycerzu, moglo nawet chodzic o Magde, ktora kiedys byla Rafalem ;)
Póki co to Ty wpadasz tutaj na białym koniu przynosząc ład i porządek ratując biedną niewiastę wyzwaną od kurew, więc ten rycerz bardziej do Ciebie pasuje.
Ja tylko spytałem skąd wiesz o jaką Magdę chodziło, bo nie przypominam sobie żebyś z nami był.

Tak z innej beczki, co Ty masz z tymi transami?
 
Dobra, Pany, gdzie można jakieś zajebiste śniadanie skonsumować we wrocku? Wypadało się jednak posilić przed wyjazdem, a i nawet apetyt jest:beer:
Póki co to Ty wpadasz tutaj na białym koniu przynosząc ład i porządek ratując biedną niewiastę wyzwaną od kurew, więc ten rycerz bardziej do Ciebie pasuje.
Ja tylko spytałem skąd wiesz o jaką Magdę chodziło, bo nie przypominam sobie żebyś z nami był.

Tak z innej beczki, co Ty masz z tymi transami?
Dokładnie, tu na zlocie same kulturalne i zaradne życiowo kurwiaki byli...
 
Dobra, Pany, gdzie można jakieś zajebiste śniadanie skonsumować we wrocku? Wypadało się jednak posilić przed wyjazdem, a i nawet apetyt jest:beer:

Dokładnie, tu na zlocie same kulturalne i zaradne życiowo kurwiaki byli...
Bułka z masłem, Dinette, zależy co potrzebne do dalszego funkcjonowania.
 
Póki co to Ty wpadasz tutaj na białym koniu przynosząc ład i porządek ratując biedną niewiastę wyzwaną od kurew, więc ten rycerz bardziej do Ciebie pasuje.
Ja tylko spytałem skąd wiesz o jaką Magdę chodziło, bo nie przypominam sobie żebyś z nami był.

Tak z innej beczki, co Ty masz z tymi transami?
Byłem za to w wątku w którym to Magdę zapraszaliście.

A co ty masz z kurwami? Tyle ich przez usta przepuszczasz?

Nie odpowiadaj. Na tym, proszę uniżenie :), koniec tematu.
 
Byłem za to w wątku w którym to Magdę zapraszaliście.

A co ty masz z kurwami? Tyle ich przez usta przepuszczasz?

Nie odpowiadaj. Na tym, proszę uniżenie :), koniec tematu.
Oj chyba dyskusja idzie po myśli:matt:
Ty się kurwy uczepiłeś, nie ja. Wpadasz i machasz mieczykiem bez powodu.
Parafrazujac: "A co ty masz z transami? Tylu ich przez usta przepuszczasz?"
:kis:
 
Popatrzcie jak zwrocilem uwage na "Magdowy" wulagryzm, jak odpowiedzialem na zaczepke. Kto eskalowal? Ja? EoD.
 
Daj ignora i po sprawie, a nie bana.
Mozna i tak, ale naprawde ladnie zwrocilem uwage, poprosilem nawet. No bez jaj na serio trzeba cisnac drugiemu czkowiekowi? Jprdl co za zjebane czasy. A potem "dojrzaly" placz o kilkudniowego bana.

Sie nie bojta, symboliczny, na weekend.
 
Nic Ci tam nie pocisnął (chyba że jakiś post został skasowany). Na podstawie tych postów co Ci napisał, to nawet Cię nie obraził.
Chciałeś dobrze z tą Magdą,ok. ale nie przyjmowanie jakiejkolwiek postawy na nie w Twoim przypadku, to od razu obraza i ban.
Goście sobie zrobili spotkanie forumowe, a husarz teraz nie może sobie nawet pośmieszkować z kolegami z forum których widzi raz na ruski rok, bo nie odpowiada Ci forma Jego odpowiedzi do Ciebie.
Proszę Cię, weź Go odbanuj i nie rób chujowej atmosfery.
Jeśli Ci nie odpowiada nawet taka dyskusja jakiej użył, to powiemy Mu żeby w ogóle do Ciebie nie pisał i Cie nie wkurwiał i tyle.
Fajny jest kurwa dzień, serio, po chuj robić sobie problemy gdzie Ich nie ma? :beer:
 
@torpedo
I to jest normalna dyskusja, naprawde, az sie zdziwilem. Zupelnie cos innego niz komentarze husarza.

Przeciez mozna bylo po ludzku napisac "spoko Dzihad, to o co innego chodzilo, my naszej Madzi nie skrzywdzimy" i by z tego bialorycerzowy zart (na ktory zreszta nieudanie naprowadzalem) wyszedl i tematu w ogole by nie bylo. Zamiast tego docinki i eskalacja. Po co to? Na serio, rzadko sie wpierdalam w to co tu sie dzieje, ale jak ktos moje spokojne prosby olewa i zgrywa cwaniaka, to ja moge sie dostosowac, naprawde.

Niech bedzie wilk syty i owca cala, do jutra.
 
@MegasamoaN pewnie do tej pory się kręci w parterze na deptaku :lol:
Naturalny sygnal, ze starczy mi alko, proby wciagniecia ludzi w parter :lol:

MegasamoaN dotarł chyba nawet szybciej niż ja.
Chyba ni chuja, zamiast na chate dojechałem na koniec wrocławia na jakies działki, pozniej wsiadłem w autobus powrotny i dojechałem na drugi koniec. Wkurwiłem się i poszedłem z buta na dworzec główny, pozniej opierdoliłem kebsa i na zajezdnie na obornicką się zabrałem i jeszcze z buta pare minut. Bylem przed 8 kurwa!

@MegasamoaN jak tam? Siedzisz na dołku czy ogar? :lol:
Niestety nie, a szkoda bo chociaż bym się nie blakal po pierdolonych krzakach i dworcach:lol:


Pozdro dla dobrej ekipy :beer::beer::beer:
 
Nie prosiłeś o nie używanie wulgaryzmów tylko o nie odpowiadanie. Ale ktoś śmiał naruszyć nakaz króla więc spotkała go kara. Twoje zawsze musi być ostatnie słowo bo masz władze i chuj. Bez dyskusji. Nie raz i nie dwa to pokazywałes. Nie mam zreszta zamiaru się ścierac. Robisz co uważasz, Twoje podwórko.
 
Lol. Admin proszacy o nieuzywanie wulgaryzmow wobec kobiet, potencjalnie wobec redaktorki to bandyta. Chyba se dziarne bedbojowy tatuaz.
A imo to w ogole zwyczajnie post Gaary zostal zle przez Ciebie odebrany bo "kurwa" było w tym przypadku przerywnikiem a nie okresleniem redaktorki
 
A imo to w ogole zwyczajnie post Gaary zostal zle przez Ciebie odebrany bo "kurwa" było w tym przypadku przerywnikiem a nie okresleniem redaktorki
"kurwo", nie "kurwa".


Zreszta zalozylem ze to jakies nieporozumienie, po prostu skasowalem to slowo, podpisalem sie pod edycja i zasygnalizowalem to komentarzem "szanujmy sie". Naprawde przesadzilem?
 
Back
Top