Podwieszony Kurwiaki Szanownego Wrocławia - KSW 43 - 2 zlot

IMG_1908.JPG

Gramy w szachy. Zamułka
 
Nie powinienem, ale zdradzę wam jedną ze sztuk magicznych.

@respect w obecnej sytuacji polecam wam puścić ta oto wspaniała polska piosenkę


Towarzyszyła nam na obczyźnie ostatnio. Wspaniałe dzieło, które podniesie wasze morale i wódka będzie wchodziła jak woda. . . Kto ze mną pił, ten potwierdzi (tutaj wstawiam xxxx osób złotowych/wyjazdowych) :lol:

Czołem Wielkiej Polsce.
 
Nie powinienem, ale zdradzę wam jedną ze sztuk magicznych.

@respect w obecnej sytuacji polecam wam puścić ta oto wspaniała polska piosenkę


Towarzyszyła nam na obczyźnie ostatnio. Wspaniałe dzieło, które podniesie wasze morale i wódka będzie wchodziła jak woda. . . Kto ze mną pił, ten potwierdzi (tutaj wstawiam xxxx osób złotowych/wyjazdowych) :lol:

Czołem Wielkiej Polsce.

Nie mamy takich problemów. Bawimy się doskonale. Ekipa dojebana
 
@Gaara ban Hehe.

Kurwa podwójnie zapłaciłem za taxi, bo kutasiarz musiał się wrócić... Zostawiłem telefon..


Najebany to do domu.
A ja do kurwy mówię ile na zemska, ten że 30, ja ze 25 mam, a skurwiel, że mnie nie zawiezie. Ro ja mówię to nie i chuj na Rogowska i z buta. Jebać cwela. Ale gdzie jest Magda
 
A ja do kurwy mówię ile na zemska, ten że 30, ja ze 25 mam, a skurwiel, że mnie nie zawiezie. Ro ja mówię to nie i chuj na Rogowska i z buta. Jebać cwela. Ale gdzie jest Magda
Nie chodzi o duubertowa
 
Wnioski po Zlotach Krakusy żule niegościnne buraki ze słomą w butach i miodem w uszach.Wrocławiaki pijaki pijaki pijaki. Myśle ,że jedynie w Olsztynie byłoby na godnym poziomie.
 
Back
Top