Podwieszony Kurwiaki Szanownego Wrocławia - KSW 43 - 2 zlot

Wnioski po Zlotach Krakusy żule niegościnne buraki ze słomą w butach i miodem w uszach.Wrocławiaki pijaki pijaki pijaki. Myśle ,że jedynie w Olsztynie byłoby na godnym poziomie.

w olsztynie nie ma za co pić słyszałem, bo kosiarki za głośne :beczka:
 
299cul.jpg
 
Specjalnie wróciłem zagadać, po tej ilości alkoholu szału nie było. Zwali konia, to mu przejdzie:rutekajak:
Poza tym, to był chyba burdel king?
 
Specjalnie wróciłem zagadać, po tej ilości alkoholu szału nie było. Zwali konia, to mu przejdzie:rutekajak:
Poza tym, to był chyba burdel king?

mm burdel king najsmaczniejszy z tych 3 podobnych do siebie śmieciowych sieciówek

junior whooper mniam
 
Specjalnie wróciłem zagadać, po tej ilości alkoholu szału nie było. Zwali konia, to mu przejdzie:rutekajak:
Poza tym, to był chyba burdel king?
Tam byliśmy wcześniej a później we dwóch poszliście do maka.
Zaraz będę wpierdalal burgiery z HALAPENIO
 
Ja pierdole ale zgon. MegasamoaN dotarł chyba nawet szybciej niż ja. Jeszcze musiałem z buta napierdalac z nowego dworu bo nie chciało mi się czekać na mój autobus. Prawie sie zesralem po drodze, mocno cisnelo
 
Zrobiłeś to jak profesjonalista, widać, że masz wprawę :mamed:
@_Logan_ a ty dotarłeś do roboty?
Tak. Ale rano miałem rozjebala mózg. Wstaje, wszystko gra w końcu wiele nie wypiłem. Kawa, szybki rzut oka do lodówki i wiem że wpierdole jajecznice. Zrobiłem wszystko jak zawsze, tylko podczas jedzenia się zorientowałem, że totalnie bezmyślnie i na jakimś autopilocie pokroilem i wjebalem do tego ananasa z puszki :D ale nawet spoko bylo. Do teraz się zastanawiam co to za zaćmienie było. Nigdy nie jadłem jajecznicy hawajskiej :D
 
Tak. Ale rano miałem rozjebala mózg. Wstaje, wszystko gra w końcu wiele nie wypiłem. Kawa, szybki rzut oka do lodówki i wiem że wpierdole jajecznice. Zrobiłem wszystko jak zawsze, tylko podczas jedzenia się zorientowałem, że totalnie bezmyślnie i na jakimś autopilocie pokroilem i wjebalem do tego ananasa z puszki :D ale nawet spoko bylo. Do teraz się zastanawiam co to za zaćmienie było. Nigdy nie jadłem jajecznicy hawajskiej :D

Mistrz :DC:
 
Back
Top