KUPONY

1622104985132.png


:conorsalute:
 
FEN:
Epic vs Jacek Murański @2.15 (po podatku 1.89)
Stawka: 350 PLN

Pełnosprawny 30-latek powinien wygrać z 52-letnim dziadkiem. Typ bazujący wyłącznie na wieku i tym jak wyglądali na ważeniu.
 
FEN:
Epic vs Jacek Murański @2.15 (po podatku 1.89)
Stawka: 350 PLN

Pełnosprawny 30-latek powinien wygrać z 52-letnim dziadkiem. Typ bazujący wyłącznie na wieku i tym jak wyglądali na ważeniu.
Nie będzie raczej tej walki, młody muran już na miejscu
 
  • Like
Reactions: Evo
Nie wiem skąd ten pesymizm w graniu kobit, w kobiecych dywizjach można dostrzec fajne szanse na zarobek.
Bo te ogórzyce są tak nierówne i poziom jest tak niski, że niespodzianek jest od groma. Tam każda z każdą wygrać może. Sprawdź sobie statystyki (pod kątem % wygranych faworyt/underdog) w walkach kobiet w UFC i porównaj z mężczyznami to może zrozumiesz ;)
 
Napisał świeżaczek zalogowany od kilku dni na forum :putinlaugh: Wy dzisiejsze dzieci to macie nasrane w baniach. Masz po prostu za małe umiejętności w typowaniu mma by grać azjatów i kobity. :tiphatb:
Siedze tu dluzej od Ciebie i pamietam jak pisałeś ze obstawiasz mma od niedawna,dlatego napisałem ze za krótko w tym siedzisz.A ty juz sie napinasz zapatrzony w siebie smyku.Miłego weekendu.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Za krótko w tym siedzisz smyku.
Napisał świeżaczek zalogowany od kilku dni na forum :putinlaugh: Wy dzisiejsze dzieci to macie nasrane w baniach. Masz po prostu za małe umiejętności w typowaniu mma by grać azjatów i kobity. :tiphatb:
Bo te ogórzyce są tak nierówne i poziom jest tak niski, że niespodzianek jest od groma. Tam każda z każdą wygrać może. Sprawdź sobie statystyki (pod kątem % wygranych faworyt/underdog) w walkach kobiet w UFC i porównaj z mężczyznami to może zrozumiesz ;)
To świadczy o tym że w dywizjach kobiecych można złapać dobre kursy jeśli się wie co jest co. Ja jeśli widze szanse to gram kobiety tak samo chętnie jak mężczyzn i nie narzekam ;) Bądź tak miły i podrzuć te statystyki.
 
Siedze tu dluzej od Ciebie i pamietam jak pisałeś ze obstawiasz mma od niedawna,dlatego napisałem ze za krótko w tym siedzisz.A ty juz sie napinasz zapatrzony w siebie smyku.Miłego weekendu.
Napisałeś dlatego że cię pupka piecze bo ktoś potrafi ogarnąć dywizje których ty nie ogarniasz :rutekajak: Również pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
 
To świadczy o tym że w dywizjach kobiecych można złapać dobre kursy jeśli się wie co jest co. Ja jeśli widze szanse to gram kobiety tak samo chętnie jak mężczyzn i nie narzekam ;) Bądź tak miły i podrzuć te statystyki.
To świadczy wyłącznie o chujowym poziomie. Możesz wiedzieć co jest co, ale te ogórzyce to taka losowość, że wypatrzyć tam faktyczne okazje jest zdecydowanie trudniej jak u mężczyzn.
Oczywiście można trafić perełki - jak wszędzie, ale wymaga to więcej czasu.

Tutaj sobie możesz wszystko porównać:

 
no i w pizdu wylądował :mamed:
 
dobrze szlo
bywa i tak,
dobrze, że gram tylko taśmy za mniejszą kasę bo jakbym miał zagrać tego wojownika w singlu grubiej i pożegnać się z kasą w ciągu 1 minuty to bolałoby bardziej :lol:
jutro trzeba będzie Chelsea kibicować :putinlaugh:
 
Back
Top