KUPONY

Fani piszą co chwile na PW i ciągle te same pytania "Wiesław co tam grasz na weekend?". No to dobra, wrzucam pewniaki ode mnie.
Cześć i czołem.

77f6745f6acfa.jpg
 
Żuroma? Starego grubasa? Ten młody coś tam trenuje sobie i jest w jakiejś formie, na pewno lepszej niż ten Rurom, nie?
Zgadza się, coś tam nawet amatorsko startował, ale też nie robił bym z niego jakiegoś wojownika, tutaj jak się rusza - szału nie ma:


To jest kurdupel, waga poniżej 70kg.
W dodatku gość jest ślepy lub ledwo widzi na jego oko.
Jeśli Żurom się na niego wywróci (bo obaleniem tego nazywał nie będę) to uważam, że może ubić. Tam będzie z 40 kg różnicy i Żurom głowę wyższy.
Faworytem raczej ten Antykonfident, ale nie sądzę, że takim jak wskazuje kurs.
 
Na ten weekend lecimy tak:
View attachment 21421

Magard - sprawa dosyć jasna, powinien obalić i tłamsić w parterze.

D.Lapilus nie lubi zapaśnikiów ;) A przewaga w tym obszarze powinna być znaczna. Ryzyko w tym, że Harry zostanie ustrzelony (już w walce z Formelą miał problemy po ciosach). Ale z drugiej strony Lapilus z 17 wygranych pojedynków tylko 3 skończył przez KO/TKO, jak na strajkera to żaden wyczyn.

View attachment 21422
Shakalova zamyka kupon z zeszłego tygodnia. Wszystko zostało opisane, dla mnie to pewniak weekendu. Zagram jeszcze za mała kwotkę, że wygra przed czasem po kursie 2, bo nie wydaje się żeby brazyliski MYLF z Insta był w stanie wytrzymać czołganie po glebie przez 3 rundy.

Z dogów:
View attachment 21423

Spicely nigdy nie miał stójki, a teraz jest do tego porozbijanym wrakiem. Naruszczka to twardy bijok z dobrą kondycją, jeśli nie pozwoli się sprowadzić i poskrecać to śmiało może sprać trupa z pokonanym Thiago Santosem w CV ;)

View attachment 21424
Z chłopa, który przetrwał walkę z nieprzytomnym Tańculą zrobiono faworyta i dobrze;) Nie wiem czy cokolwiek potrafi ten Syc, ale wygląda na takiego co przynajmniej nie był zwolniony z WFu, a to w tym przypadku może wystarczyć.

Do tego zagram jeszcze dubel, że City podnieise puchar + Broz - Jungwirth powyżej 1.5 rundy. Kurs 2.05 za 250

Pozdro. Zielonego weekendu.
Czas rozliczeń :)
Podstawa weszła, Magard analiza psu na budę, niby przypadek, choć po wtopie wróciły flashbacki że i Romanwoski też łapał go w gilotyny.

Wlaka freaków fanaberia bez sensu.

Naruszczka - jest satysfakcja z analizy, czutka była szkoda, że symbolicznie.

Jungwirth-Broz powyżej 2 rund wynikało wprost z ich poprzednich walk, dodane City z pucharem topi kupon ;)

Genarlnie 5 stówek w przód. Wnioski: większa selekcja.

Pozdro :)
 
No cóż wczoraj dwa w dupę ale najbardziej boli ten kolumbijski frajer bo uwalił dwa mocne kupony.
Dzisiaj lecimy tak:

Bencic + Garcia + Muguruza + Majchrzak + Korda @9.50
Tenis ciężki, dużo ustawek, najbardziej korupcyjny sport w historii sportu. Widać po przebiegu meczu, że Galan Riveros i Gregor Dimitrov wczoraj ustawkę zrobili, Alexander Zverev też, korupcja się szerzy w tenisie.
Najlepiej pytać mnie, fani potwierdzą, że dobre bety daje.
Powodzenia.
 
Ja tam głównie gram tenis i nie narzekam, a ustawki wszędzie są. Natomiast Galan to po prostu odjebał maniane nie kończąc wygranych setów jak miał inwalidę na tacy i tyle, słaba psycha. Dimitrov oddał rzeczywiście z 2:0, 5:1 i 40:0 w 3 secie, chociaż tutaj to był problem z plecami bo się wyjebał w tym 7 gemie i jak nie skończył meczu to zaczął się sypać i później krecz w 4 secie. Dima ma opinię sprzedawczyka ale tam rzeczywiście poszły plecy bo wywrotce to nie dziwne, że nie dograł meczu.
Ten cwel kolumbijski tylko wkurwił bo rozwalił kuponów na 3 kafle.
 
Ten cwel kolumbijski tylko wkurwił bo rozwalił kuponów na 3 kafle.
Jeszcze Ci Potapova nie weszła to 2 nie weszły nie tylko on. Pytaj mnie ja zawsze podpowiem co i jak oraz chętnie się dziele radami bo trzeba sobie pomagać, nie tak jak inni tutaj, tutaj na tym forum dużo zawiści, jak Ci dobrze idzie to ludzie bardzo zawistni i zaraz Cie atakują i próbują dogryźć. Tutaj nie ma współpracy tylko wypominanie, jest kilku bardzo rakowych użytkowników z tego co zauważyłem, dużo nienawiści, bardzo dużo.
Ja jestem dobry typer to mnie próbują zaczepiać ale ja ich ignoruje bo wiem, że są słabi i nie mają do mnie co fikać.
Cześć i czołem.
 
Tylko, że z Potapova to była jedynie taśma za 50 ziko w fortunie ==> https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMTUwMzA1MzMwMjqQGF8cUdD8CTwbgpw=

Miałem natomiast jeszcze dwa kupony w Betssonie i u ruskich, gdzie oba ujebał ten kolumbijczyk dlatego tak napisałem. Tak wgl to już nie odpisuje bo chyba dałem się zbaitować trolowi.
Żaden trol, dużo osób potwierdzi, że jest dobry typer, zawsze mocne typy daje. Ostatnio pisałem, że Chelsea wygra LM i wygrali latwo tak jak pisałem to był PEWNIAK DNIA! Warto zawsze porozmawiać z takim ekspertem jak ja.

Dzisiejsze pewniaki ode mnie to Brazylia w siatkę kurs 1.36 oraz powyżej 3.5 setów w meczu Serbek z Amerykankami kurs 2.25.
Polecam.
 
Jeszcze Ci Potapova nie weszła to 2 nie weszły nie tylko on. Pytaj mnie ja zawsze podpowiem co i jak oraz chętnie się dziele radami bo trzeba sobie pomagać, nie tak jak inni tutaj, tutaj na tym forum dużo zawiści, jak Ci dobrze idzie to ludzie bardzo zawistni i zaraz Cie atakują i próbują dogryźć. Tutaj nie ma współpracy tylko wypominanie, jest kilku bardzo rakowych użytkowników z tego co zauważyłem, dużo nienawiści, bardzo dużo.
Ja jestem dobry typer to mnie próbują zaczepiać ale ja ich ignoruje bo wiem, że są słabi i nie mają do mnie co fikać.
Cześć i czołem.
Panie Wiesławie poproszę o kod weryfikacyjny do pana zamkniętej grupy premium, jestem skłonny zapłacić każde pieniądze by móc korzystać z pana fantastycznych typów. Aha jeszcze jedna prośba, gdy już wykupie pakiet do pana super hiper tajnej grupy bogaczy ogrywających buka to prosiłbym o nie podawanie tych wspaniałych jak że trafnych betów pokroju Lazio czy Kasjo, z góry dziękuję i pozdrawiam. :mamed:
 
Panie Wiesławie poproszę o kod weryfikacyjny do pana zamkniętej grupy premium, jestem skłonny zapłacić każde pieniądze by móc korzystać z pana fantastycznych typów. Aha jeszcze jedna prośba, gdy już wykupie pakiet do pana super hiper tajnej grupy bogaczy ogrywających buka to prosiłbym o nie podawanie tych wspaniałych jak że trafnych betów pokroju Lazio czy Kasjo, z góry dziękuję i pozdrawiam. :mamed:

Właśnie dokładnie o tym pisałem, zazdrość i zawiść. Przypisywanie własnych słabości i porażek innym użytkownikom, w psychologii takie zjawisko nazywamy projekcją.
Zastawiłem tak zwane sidła i wiedziałem, że zaraz ktoś z tych zawistnych zacznie cytować. Mamy panowie pierwszy strzał, pacjent poczuł się dotknięty bo wie, że jest słabym graczem i jego mentalność jest na bardzo niskim poziomie, wyśmiewa tutaj wielu użytkowników, szydzi i próbuję pokazać jaki jest dobry ale każdy widzi jak kończy, padł psychicznie i atakuje jak zwierze w amoku.
 
Właśnie dokładnie o tym pisałem, zazdrość i zawiść. Przypisywanie własnych słabości i porażek innym użytkownikom, w psychologii takie zjawisko nazywamy projekcją.
Zastawiłem tak zwane sidła i wiedziałem, że zaraz ktoś z tych zawistnych zacznie cytować. Mamy panowie pierwszy strzał, pacjent poczuł się dotknięty bo wie, że jest słabym graczem i jego mentalność jest na bardzo niskim poziomie, wyśmiewa tutaj wielu użytkowników, szydzi i próbuję pokazać jaki jest dobry ale każdy widzi jak kończy, padł psychicznie i atakuje jak zwierze w amoku.
Nie dość że światowej klasy typer to w dodatku doktor psychologii, moje uszanowanko :tiphatb: :mamed:
 


 
Back
Top