KUPONY

Do tego wygląda, że nigdy nic nie trenował związanego ze sportami uderzanymi - bo tego nie widać, uderzenia bez siły, powolne, wyprowadzane niepoprawnie.
Szymon jest ode mnie z miasta, dobrych kilka lat temu walczył w k1, na tamten moment siłe ciosu miał, co podpytałem wspólnych znajomych to większość uważa, że powinien sobie poradzić ze Złotówą
 
  • Like
Reactions: Evo
Szymon jest ode mnie z miasta, dobrych kilka lat temu walczył w k1, na tamten moment siłe ciosu miał, co podpytałem wspólnych znajomych to większość uważa, że powinien sobie poradzić ze Złotówą
Dla mnie to kaleka, zobaczymy ;)
 
Szymon jest ode mnie z miasta, dobrych kilka lat temu walczył w k1, na tamten moment siłe ciosu miał, co podpytałem wspólnych znajomych to większość uważa, że powinien sobie poradzić ze Złotówą

Jak wtedy miał siłę ciosu to teraz jak tak doładował karabiny to już w ogóle będzie głowy urywał:lol:.
 
Jakby ta Złotówa trochę parteru liznęła to oczami wyobraźni widzę jak wyciąga balachę a wtedy:

80s horror gifs, absurdnoise gifs, body horror gifs, bad horror gifs, street trash gifs, cult horror gifs, b horror gifs
 


Ta walka jest na yt jak ktos chce zobaczyc. Natomiast to wszystko bylo przed syntolem, który zrobił z chłopa kaleke. Myśle, że wygra złotowa ale niepoważne jest branie dwoch walk w ciagu trzech tygodni
 
Myśle, że wygra złotowa ale niepoważne jest branie dwoch walk w ciagu trzech tygodni
Wcześniejsza walka jest w boksie. Rywalem ten ulaniec "Fit Dzik" z gali Najmana. Ryzyko kontuzji w walce bokserskiej tego typu prawie żadne, wagi też nie robi, więc odpada odwadnianie organizmu. Niech sobie zrobi przetarcie bokserskie, moim zdaniem na minus to nie zadziała. Rezultat też jest mi obojętny w kontekście walki z syntolem.
 
„Ciosy wyprowadzane nie poprawnie” gość ma 70 cm w bicepsie,pokaz mi chlopa z taka łapa który wyprowadza poprawnie ciosy...on nawet poprawnie gardy nie da rady trzymac a co dopiero o wyprowadzaniu ciosów mówić...”doświadczenie” jesli mozna to tak nazwać to napewno ma wieksze od tego całego złotowy,sęk w tym ze wtedy miał 30kg mniej wagi i nie miał oleju w bicepsach.Z tego co slyszalem od osob z jego otoczenia to niezły z niego wariat,potrafił wlatywać sam w 4 gości wiec ostrej bitki napewno sie nie boi,pewnie ruszy ostro i po dwóch minutach straci tlen.Dla mnie No bet,ten zlotowa jest przy nim zbyt „grzeczny” i napewno bedzie unikał wymiany w pierwszych minutach walki aby nie nadziac sie na jakiegos luja.
 
”doświadczenie” jesli mozna to tak nazwać to napewno ma wieksze od tego całego złotowy,sęk w tym ze wtedy miał 30kg mniej wagi i nie miał oleju w bicepsach.
Ten Złotówa trenuje już dwa lata. Ten Syntol - nie wygląda aby trenował dłużej kiedykolwiek.
A jeśli nawet, to talentu do tego nie miał.
Ciosy wyprowadzane nie poprawnie” gość ma 70 cm w bicepsie,pokaz mi chlopa z taka łapa który wyprowadza poprawnie ciosy...on nawet poprawnie gardy nie da rady trzymac a co dopiero o wyprowadzaniu ciosów mówić...”
To jest dodatkowy aspekt, którego podważać nie ma co, bo jest jak napisałeś.
Z tego co slyszalem od osob z jego otoczenia to niezły z niego wariat,potrafił wlatywać sam w 4 gości wiec ostrej bitki napewno sie nie boi,pewnie ruszy ostro i po dwóch minutach straci tlen.
W czterech gości? Ty się słyszysz? Chyba, że ci goście właśnie wracali z gimnazjum, to byłoby to jakieś wytłumaczenie.
Takiego pajaca ubija ktokolwiek trenujący i jako tako ogarnięty w dwie minuty. Zwykły kibol z jakiejś młodzieżówki robi z niego miazgę - przecież widać, że gość nie ogarnia.
Opowieści jak nafuranych wojowników z Torunia, co to mają na ulicy bilanse po 100-0 a tlenu na minutę.
Dla mnie No bet,ten zlotowa jest przy nim zbyt „grzeczny” i napewno bedzie unikał wymiany w pierwszych minutach walki aby nie nadziac sie na jakiegos luja.
I powinien unikać, właśnie na to liczę. Bo ryzyko jest takie, że ten kaleka czymś trafi przy takiej szarży lub szybko obali na początku - bo później będzie to bicie w dętkę.
 
Moze jego ziomki grubo betuja, bo dziwne dla mnie ze kursy tak dlugo trzymaja sie na zlotowe.
One wręcz poszły w górę na Złotówę, bo wyjściowe były niższe. Przy 1.75 jak ktoś dał mi znać, że tak to wygląda to stwierdziłem, że nie ma co czekać tylko trzeba brać.
Ten Złotówa to też jest zwykły amator, ale... Będąc chorobliwie otyłym zrzucił w chuj wagi, same kilogramy nie spadły, to musiało go kosztować sporo samozaparcia, treningów, zdrowego odżywiania i pracy nad sobą. Bankowo trzyma michę, zaczął trenować regularnie (od pewnego czasu dodatkowo w bardzo dobrym klubie) i chyba faktycznie ma z tego frajdę (zupełnie inaczej jak część freaków typu Ferrari - co to potrenuje trzy tygodnie przed walką a później w balet). Prawda jest taka, że jak ktoś ćwiczy regularnie to progres jest spory i wie to każdy, kto cokolwiek w życiu trenował. A początkowe lata to największy rozwój.
 
Na ten weekend lecimy tak:
20210526_110731.jpg

Magard - sprawa dosyć jasna, powinien obalić i tłamsić w parterze.

D.Lapilus nie lubi zapaśnikiów ;) A przewaga w tym obszarze powinna być znaczna. Ryzyko w tym, że Harry zostanie ustrzelony (już w walce z Formelą miał problemy po ciosach). Ale z drugiej strony Lapilus z 17 wygranych pojedynków tylko 3 skończył przez KO/TKO, jak na strajkera to żaden wyczyn.

20210526_104605.jpg
Shakalova zamyka kupon z zeszłego tygodnia. Wszystko zostało opisane, dla mnie to pewniak weekendu. Zagram jeszcze za mała kwotkę, że wygra przed czasem po kursie 2, bo nie wydaje się żeby brazyliski MYLF z Insta był w stanie wytrzymać czołganie po glebie przez 3 rundy.

Z dogów:
20210526_110628.jpg

Spicely nigdy nie miał stójki, a teraz jest do tego porozbijanym wrakiem. Naruszczka to twardy bijok z dobrą kondycją, jeśli nie pozwoli się sprowadzić i poskrecać to śmiało może sprać trupa z pokonanym Thiago Santosem w CV ;)

20210526_105827.jpg
Z chłopa, który przetrwał walkę z nieprzytomnym Tańculą zrobiono faworyta i dobrze;) Nie wiem czy cokolwiek potrafi ten Syc, ale wygląda na takiego co przynajmniej nie był zwolniony z WFu, a to w tym przypadku może wystarczyć.

Do tego zagram jeszcze dubel, że City podnieise puchar + Broz - Jungwirth powyżej 1.5 rundy. Kurs 2.05 za 250

Pozdro. Zielonego weekendu.
 
chłopa, który przetrwał walkę z nieprzytomnym Tańculą zrobiono faworyta i dobrze;) Nie wiem czy cokolwiek potrafi ten Syc, ale wygląda na takiego co przynajmniej nie był zwolniony z WFu, a to w tym przypadku może wystarczyć.
Mirek Okniński się pod nim nie podpisuje w tej walce, trochę to może mówić o poziomie tego freaka. Oczywiście to tylko gdybanie.
 
Mirek Okniński się pod nim nie podpisuje w tej walce, trochę to może mówić o poziomie tego freaka. Oczywiście to tylko gdybani
Jasne, to bardziej for fun zagrane. Jedyna walka bez oglądania obstawiona na weekend. Oprócz oczywiście kapitalnej batalii Murańskiego z Tańculą, w której śmierć była blisko ;)
 
  • Like
Reactions: Evo
Back
Top