KUPONY

Moje kupony


 
Gratuluję.
W submission @Evo mogę wchodzić w kogos grubo? Bo szukam podwojenia?
Nie ma nic jakiegoś mega pewnego. Gilpin na moje całkiem spoko, ale przy kursie @1.6 a nie 1.35, jak teraz daje Fortuna. Bywały lepsze gale SUG do gry. Moje stawki i co grałem - widzisz.
MMA-VIP to wydaje się okazja na Fortunie i kursy prawdopodobnie spadną, przede wszystkim na Taxi Złotówę, który może i niewiele potrafi, ale powinien mieć o niebo lepszą kondycję, bo trenuje już jakiś czas i wygląda na to, że to nie jest gra pod publiczkę vs kaleka Syntol, którego umiejętności można zobaczyć na YT na tarczowaniu, obok tego brat Pudziana vel. fioletowy, z typowym ćpunem lżejszym z 25kg, nie widzę nawet jak miałby przegrać z tlenem, bo rywal będzie jeszcze gorszy w tym aspekcie. Na chwilę trzeba zamrozić ale imo warto.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Też czekam na Gilpina

1621673781112.png
 
Ja oceniam:

8/10 Gilpin
7.5/10 Martinez
7/10 Varela

Kursy na Fortunie już niegrywalne.
Te spadki są irytujące a wydaje mi się, że to za sprawą tego forum.
Czas pomyśleć chyba o zamkniętej grupie dla użytkowników.
 
Te spadki są irytujące a wydaje mi się, że to za sprawą tego forum.
Czas pomyśleć chyba o zamkniętej grupie dla użytkowników.
Ludzie obudzcie się, pewnie na fortunie gra najwiecej osob i dlatego takie nie grywalne kursy. Nie jedna fortuna w Polsce jest. Sts bet forbet trzeba atakac czat zeby dodawali gale i kursy sa lepsze niz w fortunie juz dawno to pisałem
Teraz Ty będziesz zamknięte grupy tworzył? :fjedzia:
 
Ludzie obudzcie się, pewnie na fortunie gra najwiecej osob i dlatego takie nie grywalne kursy. Nie jedna fortuna w Polsce jest. Sts bet forbet trzeba atakac czat zeby dodawali gale i kursy sa lepsze niz w fortunie juz dawno to pisałem
Teraz Ty będziesz zamknięte grupy tworzył? :fjedzia:
Nie mam takiego zamiaru aby tworzyć zamkniętej grupy. Bardziej chodziło mi o spadki kursów.
Źle mnie zrozumiałeś.
 
4fun
 
Varela u żółtych 1.45, a na betclicu
View attachment 21282
:boystop:
View attachment 21283

Takie coś 4fun leci.:tysoncoffe:
Manchester czeka w przyszłym tyg. finał le, więc w teorii mogą odpuścić, ale ciężko przejść obojętnie koło takiego kursu na 2 gole z petami. Wypadałoby przypieczętować wicemistrzostwo po kompromitacjach z Leicester, Fullham i Liverpoolem.
Do tego puchar w portugali w którym ewentualna dogrywka może ujebać kuponik, ale nie przekonuje mnie gra Bragi więc próbuję na czysto.
No i Varela pożyczony bodajże od @Evo
 
Back
Top