KUPONY

No i kolejny fajny kuponik na ten miesiąc:

Magard + Piwowarski @1.92
Stawka: 380€ - więcej się nie dało
 
IMO bardzo dobre zestawienie. Też mam ich pogranych grubo, tylko akurat w nieco innych konfiguracjach (np Kita + Kincl + Magard)

:conorsalute:
Teraz się staram grać ostrożnie nie na siłę i dodatkowo bez bab. Wnioski wyciągnięte :)
 
Bo Dolidze to dziad jest, nie mam pojęcia czemu jest tu faworytem.

Pamiętam to kolanko z Ibgragimovem, wyszło bardzo sympatycznie.

[IMG]
 
Bo Dolidze to dziad jest, nie mam pojęcia czemu jest tu faworytem.
Ja tam lubie Romana, pozytywny z niego wariat.
Bedzie duzo wiekszy od Staropoliego który przechodzi z 77.
Parter tez ma dużo lepszy.
 
Ja tam załaduje chyba jeszcze w Man City.:burnit: Zastanawiałem się czy warto tego Taxi Złotówę dorzucić do długoterminówki. @Evo dość mocno go zagrałeś, warto?


Jonesa, City i Złotówę bym widział na razie. Chciałem grać Kincla ale kurs 1.3 z 1.7 także odpuszczam. Może Owcarz, bo ostatnio te panie: Hill,Gumna,Loska tak ładnie wchodziły? :mamed:


@Kurwantes zapodaj jakiegoś singla co grasz za 4k minimum to może rozjebiemy bank. :beczka:
 
Zastanawiałem się czy warto tego Taxi Złotówę dorzucić do długoterminówki. @Evo dość mocno go zagrałeś, warto?


Tutaj masz jak się rusza kaleka syntol.
Sam oceń. Kondycję będzie miał na max. rundę (zwykły przygłupi steryd, w dodatku z rękami wypchanymi olejem...). Do tego wygląda, że nigdy nic nie trenował związanego ze sportami uderzanymi - bo tego nie widać, uderzenia bez siły, powolne, wyprowadzane niepoprawnie.

Jak się "nie uwali" szybko na złotówę i nie ubije jakimś GnP lub nie trafi na samym początku walki jakimś cepem to powinno być łatwo.
Ten drugi freak złotówa się chyba wkręcił w nowe hobby i zaczął trenować - robi to prawdopodobnie regularnie (berserkers), a jak trenuje, to postępy muszą być. Z Najmanem coś tam pokazał i nie ruszał się najgorzej. W poprzedniej walce przegranej pokazał się patrząc w kategorii freak też nie najgorzej, a było to dobrych kilka miesięcy temu, powinno być widać progres z walki na walkę. Wiadomo, że kondycyjnie nie zdechnie po dwóch minutach, raczej się nie położy sam z siebie, mi to wystarczy.


Co więcej to chyba nawet on sam wie, że ten sterydowy syntol nie stanowi dla niego żadnego zagrożenia, bo tydzień wcześniej ma walkę w boksie z innym freakiem.

Oczywiście trzeba brać poprawkę, że to freaki.

P.S. Jakbym miał wątpliwości to bym nie zagrał, tymbardziej walki freakowej. W mojej ocenie szansa, że to pyknie jak należy, jest spora względem kursu.
 
  • Like
Reactions: ;-)


Tutaj masz jak się rusza kaleka syntol.
Sam oceń. Kondycję będzie miał na max. rundę (zwykły przygłupi steryd, w dodatku z rękami wypchanymi olejem...). Do tego wygląda, że nigdy nic nie trenował związanego ze sportami uderzanymi - bo tego nie widać, uderzenia bez siły, powolne, wyprowadzane niepoprawnie.

Jak się "nie uwali" szybko na złotówę i nie ubije jakimś GnP lub nie trafi na samym początku walki jakimś cepem to powinno być łatwo.
Ten drugi freak złotówa się chyba wkręcił w nowe hobby i zaczął trenować - robi to prawdopodobnie regularnie (berserkers), a jak trenuje, to postępy muszą być. Z Najmanem coś tam pokazał i nie ruszał się najgorzej. W poprzedniej walce przegranej pokazał się patrząc w kategorii freak też nie najgorzej, a było to dobrych kilka miesięcy temu, powinno być widać progres z walki na walkę. Wiadomo, że kondycyjnie nie zdechnie po dwóch minutach, raczej się nie położy sam z siebie, mi to wystarczy.


Co więcej to chyba nawet on sam wie, że ten sterydowy syntol nie stanowi dla niego żadnego zagrożenia, bo tydzień wcześniej ma walkę w boksie z innym freakiem.

Oczywiście trzeba brać poprawkę, że to freaki.

P.S. Jakbym miał wątpliwości to bym nie zagrał, tymbardziej walki freakowej. W mojej ocenie szansa, że to pyknie jak należy, jest spora względem kursu.

Dobra podpierdalam w takim razie. Dziękuję i powodzenia życzę.:whodefuk:

Z Owcarz rezygnuję chyba i dorzucę Rudego z Poirerem. Drugi raz nie powinien odjebać.
 
City awans 1,50 + Złotówa 1.75 + Jones 1.35 + over 1.5 gola UTD/Villareal 1.40

wstępnie na razie taki kupon, a Rudego trzeba bardziej przemyśleć.:zakręcony:

Oczywiście kuponik 4fun i żeby mi tu jakaś kurwa zaraz nie cytowała, że wtopa :mamed:
 
Back
Top