KUPONY

Pewniaki z Siatkówki na dziś.
Rosja @1.71
Polska 3:0 @1.41
Można też zagrać Brazylię @1.42 ale nie trzeba.

Cześć i czołem.
:tiphatb:
 
Pewniaki z Siatkówki na dziś.
Rosja @1.71
Polska 3:0 @1.41
Można też zagrać Brazylię @1.42 ale nie trzeba.

Cześć i czołem.
:tiphatb:
 
1. Czy jak mam wycofane tylko 1 zdarzenie w tripplu u żółtych to te 1.14(promo) obowiązuje?
2. Macie coś obecnie wycofanego czego nie zdjęli z oferty? :)


edit: dobra sam znalazłem (Fiorot) ale czy promo zadziała?
 
1. Czy jak mam wycofane tylko 1 zdarzenie w tripplu u żółtych to te 1.14(promo) obowiązuje?
2. Macie coś obecnie wycofanego czego nie zdjęli z oferty? :)


edit: dobra sam znalazłem (Fiorot) ale czy promo zadziała?
Już się tak nie da. Jeśli z tripla spadnie zdarzenie to bonus przepada.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Verstappen lepszy od Hamlitona @1.40 Betsson

Ostatnia forma mercedesa spadła i to widać. W Monaco już Hamilton nie mógł sobie poradzić jak również tempo Bottasa nie było specjalne, dodatkowo dla niego wyścig nie skończył się kolorowo odpadając z przyczyn mechanicznych.
Max za to wygrywając wyścig w Monaco udowadnia, że będzie w przyszłości godnym następcą Lewisa ponieważ po raz kolejny udowodnia, że jest doskonałym kierowcą. Dziś w trenignach w Azerbejdżanie Mercedes jeździ tragicznie o czym świadczą treningi.
W pierwszym treningu Verstappen 1 a mercedesy 7,9
Drugi trening Verstappen 2 a mercedesy 11,16
Wiadomo to treningi, ale zawsze już dawają jakiś zarys jak to może być a nawet jeśli mercedes się poprawi do kwalifikacji to nie sądzę, że na tyle aby zagrozić Maxowi.
Uważam, że kurs @1.40 na to, że Max będzie lepszy od Lewisa jest godny uwagi :)

Z UFC gram Mason Jones @1.32


AKO: @1.85
Verstappen lepszy od Hamlitona @1.40
Mason Jones @1.32

STAWKA:200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:370 ZŁ
 
Leclerc lepszy od Bottasa @1.98 fortuna
Sainz lepszy od Ricciardo @1.37 fortuna

AKO @2.71
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 238 ZŁ
 
IMG_20210605_131756.jpg
 
Verstappen lepszy od Hamlitona @1.40 Betsson

Ostatnia forma mercedesa spadła i to widać. W Monaco już Hamilton nie mógł sobie poradzić jak również tempo Bottasa nie było specjalne, dodatkowo dla niego wyścig nie skończył się kolorowo odpadając z przyczyn mechanicznych.
Max za to wygrywając wyścig w Monaco udowadnia, że będzie w przyszłości godnym następcą Lewisa ponieważ po raz kolejny udowodnia, że jest doskonałym kierowcą. Dziś w trenignach w Azerbejdżanie Mercedes jeździ tragicznie o czym świadczą treningi.
W pierwszym treningu Verstappen 1 a mercedesy 7,9
Drugi trening Verstappen 2 a mercedesy 11,16
Wiadomo to treningi, ale zawsze już dawają jakiś zarys jak to może być a nawet jeśli mercedes się poprawi do kwalifikacji to nie sądzę, że na tyle aby zagrozić Maxowi.
Uważam, że kurs @1.40 na to, że Max będzie lepszy od Lewisa jest godny uwagi :)

Z UFC gram Mason Jones @1.32


AKO: @1.85
Verstappen lepszy od Hamlitona @1.40
Mason Jones @1.32

STAWKA:200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:370 ZŁ
Minus
 
Kozacki kurs na kite, tylko ten Erslan tam.. życzę powodzenia Evo :)
Coś trzeba było dorzucić, zakład budowany pod Kitę). Co prawda uważam, że raczej Stosic tak 60-40, ale przy takim kursie żałowałbym jakbym nie spróbował.
Erslan akurat powinien wygrać łatwo. Mysiała jest cienki, nie ma kondycji i młodszy już nie będzie.
 
Jeśli, zagrałeś to przepraszam wszystkich co to zagrali, według mnie to miało wejśc na 90% a się nie udało...
Nie ma co przepraszac, kazdy gra co sam uwaza za stosowne :) A ja mialem ten zaklad, ale tylko na jakiejs tasmie za drobne - juz ją ponowilem z wygraną Jurasa w 1 rundzie na czele :) GL
 
Nie ma co przepraszac, kazdy gra co sam uwaza za stosowne :) A ja mialem ten zaklad, ale tylko na jakiejs tasmie za drobne - juz ją ponowilem z wygraną Jurasa w 1 rundzie na czele :) GL
Ok to powodzenia na weekend ;)
 
Coś trzeba było dorzucić, zakład budowany pod Kitę). Co prawda uważam, że raczej Stosic tak 60-40, ale przy takim kursie żałowałbym jakbym nie spróbował.
Erslan akurat powinien wygrać łatwo. Mysiała jest cienki, nie ma kondycji i młodszy już nie będzie.
Niby cienki ale Erslana kończył typ z rekordem 2-2.. wystarczy go tylko trafić
 
@Evo grasz eksperta na fortunie za drobne? Ja pograłem za dyszkę dla zabawy, zagraj, zobaczymy kto mniej błędów :D
 
Back
Top