KUPONY

@Evo grasz eksperta na fortunie za drobne? Ja pograłem za dyszkę dla zabawy, zagraj, zobaczymy kto mniej błędów :D
Szkoda kasy na to, ale jak chcesz sprawdzić kto więcej trafi, to ja typowałbym tak:
IMG_20210605_163049.jpg
 
Kincl+Jones+Rozenstruik wygra na punkty/nie @1.89 Betsson

STAWKA:200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:378 ZŁ
 
Rodrigues (vs Todorovic) @2.60
250€
+400€
Kincl przez decyzję kurs @4
Stawka 25 EUR
-25€
-250PLN
Mason Jones 1.35 + Staropoli 2.34 + Fiorot 1.60 @5.05
180€
-180€
Zalal @2.50 za 120€
-120€

Do tego +450 za surebet i +180 za wygraną Niedźwiedzia na KSW czyli podsumowując ok. +720 PLN zysku za pakiet KSW+UFC i Erslan otworzył kupon na którym jest patomma.
 
@Evo te eksperty to nawet dla zabawy nam nie poszły xd
Takie rozstrzygnięcia to często loteria. Poza tym nie tak znów źle. Dwie walki wypadły (jedna N/C, drugiej nie było). Trzy trafione a jeszcze zostaje ostatnia walka.
 
Brazylia + Słowenia z VNL na dziś @1.81
Tutaj niestety była wtopa, gdyż z niewytłumaczalnych powodów Słowenia oddała walkę o F4 przegrywając mecz z słabiutkimi Niemcami.

Dzisiaj z Siatkówki.
Japonki @1.30 oraz Holenderki @1.48

Cześć i czołem.
 
Odpuściłem z uwagi na kontuzję ręki w walce z Pettisem (poza tym Pettis wyglądał w tej walce tragicznie).
Myślę że to dużego znaczenia mieć nie będzie bo już gotowy jest.
No cóż jak przegra to przegra
 
Myślę że to dużego znaczenia mieć nie będzie bo już gotowy jest.
No cóż jak przegra to
Po czym wnosisz? Wiesz co to za uraz? Ja nie - dlatego odpuszczam. Jak takie rzeczy nie mają znaczenia, to jakie mają? :)
 
Po czym wnosisz? Wiesz co to za uraz? Ja nie - dlatego odpuszczam. Jak takie rzeczy nie mają znaczenia, to jakie mają? :)
Gdyby nie był gotowy to by chyba nie wyszedł do walki? Poza tym nie ryzykowałby występu nie będąc sprawnym w 100 %
Sportowo powinien ta walkę wygrać
 
Gdyby nie był gotowy to by chyba nie wyszedł do walki? Poza tym nie ryzykowałby występu nie będąc sprawnym w 100 %
Sportowo powinien ta walkę wygrać
Czemu miałby nie zaryzykować? Nie wyjdzie do walki to nie będzie kasy - proste. Mało to zawodników wychodzi z urazami do walk? Poza tym to jest formuła turniejowa, to że już sprawny, to nie znaczy, że zrobił pełny obóz. Poza tym obok tego 12 dni kwarantanny, a czasu niewiadomo jak wiele nie było. Dlatego odpuściłem, bo patrząc korespondencyjnie na ich ostatnie walki to Collard powinien wygrać, chociaż ja nadal mam wątpliwości co do jego TDD.
 
Back
Top