Kulinaria

Trafiła się okazja, żeby przetestować i ewentualnie za połowę ceny kupić wędzarnię stołową Biowin. Początkowo, jak usłyszałem na jakiej zasadzie to działa to byłem do tego sceptycznie nastawiony, jednak mój brat, który już przetestował i kupił swoją wyraża się o tym całkiem pozytywnie. Moje pierwsze próbne szyki już się peklują, w weekend będziemy wędzić.
Ma ktoś z Was doświadczenie z takim urządzeniem?
Dawaj znać bo jaram się w chuj tym tematem teraz:):)
 
@orvenka napiszę tutaj o tym grillu elektrycznym:wink: jeśli się zastanawiasz nad kupnem to nie ma nad czym i tylko kupować! Teraz do roboty mięsko z tego urządzenia nic innego. Nie było kombinowania tak więc poszła pierś z kurczaka( przyprawiona) i warzywa na patelni( te z biedry) + papryka też zrobione na grillu. Smakowo bije na głowę jedzenie z parowaru( mięso i warzywa). Polecam każdemu!
 
Tu sie zgodze, ze kazdy powinien sie wyposazyc w grilla elektrycznego. Niestety moj sie spierdolil jakis czas temu, wymienilem na taki turbo hiper fajny plytowy, ale jest z nim duzo pieprzenia sie jesli chodzi o czyszczenie, wiec w zasadzie go nie uzywam. Kupilem za to zajebista patelnie grillowa, ktora wazy chyba z 5kg (nie przesadzam)- jak ona sie nagrzeje to mieso wychodzi z niej idealnie soczyste i nie trzeba uzywac tluszczu bo nic nie przywiera. Polecam/10
 
@orvenka napiszę tutaj o tym grillu elektrycznym:wink: jeśli się zastanawiasz nad kupnem to nie ma nad czym i tylko kupować! Teraz do roboty mięsko z tego urządzenia nic innego. Nie było kombinowania tak więc poszła pierś z kurczaka( przyprawiona) i warzywa na patelni( te z biedry) + papryka też zrobione na grillu. Smakowo bije na głowę jedzenie z parowaru( mięso i warzywa). Polecam każdemu!
Ile takie cudo? Jakiej marki jest godne uwagi? Jak z jego utrzymaniem w czystości?
 
Ile takie cudo? Jakiej marki jest godne uwagi? Jak z jego utrzymaniem w czystości?
Ja mam z krupsa i też jest super. Czysczenie to albo przetarcie szmatką albo jak mega syf to pracy jest mniej więcej jak przy umyciu talerza na którym jadłeś.
 
@Comber ceny nie znam bo panna zrobiła mi prezent bo zawsze jej pokazywałem filmiki z UFC i jak zawodnicy sobie pichcą i podłapała temat i kupiła. A nie chce powiedzieć ile dała a ja nie naciskam:wink:Ja go nie obsługuje wogóle( w kuchni tylko herbatę robię i coś odgrzewam takto nic nie umiem pichcić:sad:) ale wygląda trochę inaczej niż ten co @Orest wrzucił. Mój jest taki bardziej zamykany jak do sandwichów. Stawiam że więcej niż 100 zł nie kosztował.
 
@Comber ceny nie znam bo panna zrobiła mi prezent bo zawsze jej pokazywałem filmiki z UFC i jak zawodnicy sobie pichcą i podłapała temat i kupiła. A nie chce powiedzieć ile dała a ja nie naciskam:wink:Ja go nie obsługuje wogóle( w kuchni tylko herbatę robię i coś odgrzewam takto nic nie umiem pichcić:sad:) ale wygląda trochę inaczej niż ten co @Orest wrzucił. Mój jest taki bardziej zamykany jak do sandwichów. Stawiam że więcej niż 100 zł nie kosztował.
Takie cus?
95453337a6c2cb8a.jpg


To jest opiekacz. Zajebiste urzadzenie.
 
@dobryskun budowa podobna ale ja mam normalnego grilla a nie opiekacz. Grill kontaktowy do niskotłuszczowego grillowania mięsa, ryby, warzyw itd. Tak się nazywa fachowo:wink:
 
Może w następny weekend skoczę sobie do takiej restauracji gdzie wybierając opcję pimp my burger możecie stworzyć np takie coś:

12489226_741675392601220_7118345309255649004_o.jpg

12400682_740924446009648_3995287646117426376_n.jpg
 
Może w następny weekend skoczę sobie do takiej restauracji gdzie wybierając opcję pimp my burger możecie stworzyć np takie coś:

12489226_741675392601220_7118345309255649004_o.jpg

12400682_740924446009648_3995287646117426376_n.jpg
Wygląda zacnie.
 
Jest napisane na opakowaniu że 100% olej kokosowy rafinowany. Pozyskiwany z wysuszonego miąższu orzecha kokosowego. z firmy KruKam.pl - zdrowa żywność. Dystrybucja w Opolu i nie jest robione specjalnie dla Biedry( tak jak większość produktów) bo dopiero jest na próbę i nie wiadomo czy będzie w stałej sprzedaży. Ktoś by musiał porównać taki najdroższy z tym z Biedry i będzie wiadomo co to za produkt.
 
@Masu jako, że jesteś fanem czeskiego jidla to pozdro z najlepszej czeskiej knajpy w moich okolicach. Jedzenie jest mistrzowskie, porcje wielkie, knajpa zawsze wypełniona po brzegi i tanio jak w studenckim barze. Jakbyś kiedyś wybierał się na dolny śląsk to zapraszam.

2zi55d4.jpg
 
@Masu jako, że jesteś fanem czeskiego jidla to pozdro z najlepszej czeskiej knajpy w moich okolicach. Jedzenie jest mistrzowskie, porcje wielkie, knajpa zawsze wypełniona po brzegi i tanio jak w studenckim barze. Jakbyś kiedyś wybierał się na dolny śląsk to zapraszam.

2zi55d4.jpg
Piękne mięsko:)
 
@Masu jako, że jesteś fanem czeskiego jidla to pozdro z najlepszej czeskiej knajpy w moich okolicach. Jedzenie jest mistrzowskie, porcje wielkie, knajpa zawsze wypełniona po brzegi i tanio jak w studenckim barze. Jakbyś kiedyś wybierał się na dolny śląsk to zapraszam.

2zi55d4.jpg
Gdzie ta knajpa ?
 
Znowu coś dzisiaj upiekę prawdopodobnie. Tym razem wrzucę fotkę bo ostatnio zapomniałem.
 
Back
Top