KSW 65

W którymś wywiadze Soldić coś nawinął o trylogii z Mamedem. Nie pamiętam dokładnie jak to szło,ale odniosłem wtedy wrażenie jakby się wygadał i to było już z góry zaplanowane.

Zastanawiam się czy idąc tym tropem obstawić Mameda przed czasem. Wiecie takie zaskoczenie jak z Askhamem,potem rewanż z Roberto też pewniaczek,tylko w drugą stronę i zamknięcia trylogii nie obstawiać bo chuj wie co wymyślą.

Oczywiście KSW nigdy by nie ustawiło walki i Roberto za żaden hajs by się nie zgodził podłożyć co nie?
 
W którymś wywiadze Soldić coś nawinął o trylogii z Mamedem. Nie pamiętam dokładnie jak to szło,ale odniosłem wtedy wrażenie jakby się wygadał i to było już z góry zaplanowane.

Zastanawiam się czy idąc tym tropem obstawić Mameda przed czasem. Wiecie takie zaskoczenie jak z Askhamem,potem rewanż z Roberto też pewniaczek,tylko w drugą stronę i zamknięcia trylogii nie obstawiać bo chuj wie co wymyślą.

Oczywiście KSW nigdy by nie ustawiło walki i Roberto za żaden hajs by się nie zgodził podłożyć co nie?
to nie jest wrestling
ostatni raz z takim rozumowaniem spotkalem sie jak bylem zagrac kupon w fortunie, dogadalbys sie z tymi dziadkami ktorzy wszedzie widza ustawione mecze
 
Pocą to się nogi nocą przyjacielu. Ja chętnie chapnę tego izydorka tak jak ostatnio chapłem Nunes od wojny.
Nocą to się panienki na mój widok pocą :deniro: . Czasem sam z braku laku dorzucę coś po groszowym kursie na typowe podbicie, kiedy jestem przekonany o słuszności typu, aczkolwiek taki kurs nie daje zupełnie nic ;)
 
Nocą to się panienki na mój widok pocą :deniro: . Czasem sam z braku laku dorzucę coś po groszowym kursie na typowe podbicie, kiedy jestem przekonany o słuszności typu, aczkolwiek taki kurs nie daje zupełnie nic ;)
Mam nadzieje że nie wziąłeś mojego postu na poważnie:pjelen:
 
Kita Samociuk nokaut wieczoru @4.5 - waga ciężka ma swoje prawa, uważam, że Kita ustrzeli Samociuka, i ma szanse na ten "bonus" drugi typ to Soldic i Mamed @3.
Romanowski Łagierski walka wieczoru @6 - Roman to killer, który zawsze daje fajne pojedynki, tutaj również widzę szanse większe niż wskazuje kurs. Dodatkowo Roman chyba już 4 razy uzyskał ten bonus.
Soldic vs Khalidov walka wieczoru @4 - KSW to KSW i wydaje mi się, że ukoronują bonusem swoją starą i nową gwiazdę.
Powyższe można połączyć chociażby ze zbliżającym się UFC.
 
Nie wiem czy gdzieś było ale z kodem LEGIA2021 Viaplay przez pierwsze 4 miesiace za 17 cebulionów jest.

Co do typów: Romanowski, Piwowarczyk przed czasem, Kita przed czasem, Eskiev, Parnasse, Szymański, Roberto przed czasem.

I bonusowa tasiemka na UFC i KSW

Screenshot_2021-12-16-13-59-37-82.jpg
 
Ahmed może to wziąć, Soldica na bank odpuszczam, pocił się z drewnem Pietrzakiem. Nie jestem pewny tej przewagi w stójce, ahmed ma czutkę i będzie większy niż mały nakoksowany Soldic. Nie będę zdziwiony jak go nawet podda.
 
Ahmed może to wziąć, Soldica na bank odpuszczam, pocił się z drewnem Pietrzakiem. Nie jestem pewny tej przewagi w stójce, ahmed ma czutkę i będzie większy niż mały nakoksowany Soldic. Nie będę zdziwiony jak go nawet podda.
Mimo wszystko Soldic i tak będzie miał lepsza kondycje niż Mamed.
 
Ahmed może to wziąć, Soldica na bank odpuszczam, pocił się z drewnem Pietrzakiem. Nie jestem pewny tej przewagi w stójce, ahmed ma czutkę i będzie większy niż mały nakoksowany Soldic. Nie będę zdziwiony jak go nawet podda.
Na bank go podda, nawet Ci powiem jak: dźwignia prosta na kolano, rób screeny
 
Ja z tej gali postawiłem:
Piwowarczyk
Eskiev
Parnasse
Soldic

grubo się zastanawiałem nad Parnassem ale wydaje mi się ze to ugra.
 
Panowie zastanawiam się nad Bekus jeszcze za drobne, nie oglądałem walk sroma ale nie dajecie szans Anetce w płaszczyźnie zapaśniczej?
 
Back
Top