KSW 65

FB_IMG_1637690619102.jpg

Lom Ali ugra
 
Marian + Eskiev - fajny doubelek myślę. W ogóle osobiście uważam że od czasu do czasu takie KSW się zdarzają , nie mówię że wszystkie oczywiście.. mianowicie że łatwe walki są do przewidzenia i cos mi się wydaję że ta galą taką się właśnie galą zapowiada.
 
Szymański 1.55 przejedzie się po przereklamowanym Legierskim
Eskiev 1.5 w piórkowej Stasiak nie ma szans z takim młodym kotem
Soldic 1.5
Parnasse 1.3

KSW 65 da zarobić
 
Szymański 1.55 przejedzie się po przereklamowanym Legierskim
Eskiev 1.5 w piórkowej Stasiak nie ma szans z takim młodym kotem
Soldic 1.5
Parnasse 1.3

KSW 65 da zarobić
Dokładnie tak , jeszcze dodał bym Ziółkowskiego po 1.6
 
Tutaj już bym taki pewien nie był
No na moje walka skończy się przez decyzję dla Mariana , YouTuber będzie przegrywał wymiany przez warunki fizyczne , będzie kilka razy nieudanie próbować obalić i pewnie znowu z kondycją będzie miał problemy , tak to widzę
 
No na moje walka skończy się przez decyzję dla Mariana , YouTuber będzie przegrywał wymiany przez warunki fizyczne , będzie kilka razy nieudanie próbować obalić i pewnie znowu z kondycją będzie miał problemy , tak to widzę
Borys jest silny, wiec tylko wzrostowo bedzie odstawał, ale obalac da rade
 
No na moje walka skończy się przez decyzję dla Mariana , YouTuber będzie przegrywał wymiany przez warunki fizyczne , będzie kilka razy nieudanie próbować obalić i pewnie znowu z kondycją będzie miał problemy , tak to widzę
Scenariusz prawdopdobny, ale Borys potrafi obalać i jeśli będzie robił to skutecznie i chociaż 3 rundy skontroluje w parterze to ma szanse wygrać. Dla mnie idealnym typem na to jest, że walka zakończy się na punkty albo chociaż powyżej 3,5 rundy
 
Ten rywal Piwowarczyka Marc Doussis to totalny bum, słaba kondycja, szczęka podejrzana( mimo, że jeszcze nie przegrał, to coś mi się wydaje, że jak trafi się go dobrze to padnje). Piwowarczyk co prawda lekko wyhamował moje zdanie o nim w debiucie dla KSW ale mimo wszystko ugrał.
A Doussis go nie obali, jedynie co to jakiś lucky punch. Do tego przewaga warunków na korzyść Damiana.
Do tego drugi bardzo sensowny typ to oczywiście Lom Ali.

Reszta: Soldic,Parnasse,Szymanski.
Co do Surdu z Niedźwiedziem, Likus vs Santarelli i Rewera Shamad to jeszcze zostawiam sobie do przemyślenia.
Liczę na dobre KSW ;)
 
Taki mały edit, w sumie oczywisty fakt.
Surdu vs Niedźwiedź.
W stójce Surdu a w parterze Niedźwiedź poskręca.
Bliżej mi do scenariusza w którym Surdu z Ankosu zastopuje parterowe próby Adama a w stójce pośle go na dechy.
 
Ja wiem, że Eskiev powinien ugrać, ale nie boicie się, że Damian będzie aktywniejszy od przeciwnika i decyzja pójdzie w jego stronę. Ktoś wie ile Stasiak i Eskiev ważą poza przygotowaniami? Stasiak mimo wszystko ma lepsze warunki fizyczne od Lom Ali-ego.

Osobiście ciekaw jestem Surdu gdzie kurs jest bardzo fajny @1.5. W walce z Koziorzębskim wyglądał bardzo dobrze, a pamiętamy co Kacper zrobił z Niedźwiedziem. Tutaj widzę podobny scenariusz.

Szymański [email protected] (aktualnie 1.57) - O ile widzę jakieś problemy w pierwszej rundzie przez dobrą fizyczność Mateusza (pamiętam starą walkę Romana z Lutterbachem), to im dalej tym bardziej Roman powinien sprowadzać zmęczonego Legierskiego, który z Barrio wyglądał tragicznie.

Erzakunaev @1.42 - ktoś coś? Patrząc na rekord powinien ugrać, jednak na ten moment ciężko powiedzieć.
 
Ja wiem, że Eskiev powinien ugrać, ale nie boicie się, że Damian będzie aktywniejszy od przeciwnika i decyzja pójdzie w jego stronę. Ktoś wie ile Stasiak i Eskiev ważą poza przygotowaniami? Stasiak mimo wszystko ma lepsze warunki fizyczne od Lom Ali-ego.
Eskiev imo nie da się sprowadzić na glebę, ani tyle wykręcić z dołu (tj. trzymając pozycję dominującą z góry, po własnym obaleniu). W stójce powinno być w kierunku Eskieva. Przewaga strikerska + zapaśnicza. Moim zdaniem wystarczająco by pograć.
 
Parnanse raz przegrał już nie boicie się tego kursu? 1.3 nie warty ryzyka
Jak sie boisz to nie graj. IMO Parnasse to najwieksza pewka KSW 65 i pisze to z pelna swiadomoscia mozliwosci pozniejszego cytowania tej wypowiedzi :D

:lesnarhappy:
 
Back
Top