KSW 65

Parnanse raz przegrał już nie boicie się tego kursu? 1.3 nie warty ryzyka
tylko w jaki sposób przegrał..

obserwuję od dłuższego czasu Torresa na insta i właściwie przez cały czas wrzuca relacje z jednym gosciem z którym ćwiczy, no może jeszcze z jasminka, nie wiem czy to fejk czy faktycznie ma tylko jednego sparing partnera
 
Jak sie boisz to nie graj. IMO Parnasse to najwieksza pewka KSW 65 i pisze to z pelna swiadomoscia mozliwosci pozniejszego cytowania tej wypowiedzi :D

:lesnarhappy:
Stary torres go znokautował ostatnio bicepsem…
Wiadomo ze fart ale patrząc na okoliczności bym nie tykał tego po 1.3
 
Stary torres go znokautował ostatnio bicepsem…
Wiadomo ze fart ale patrząc na okoliczności bym nie tykał tego po 1.3
IMO ich pierwsza walka to byl wypadek i tam byl jakis inny problem. Ten pseudo cios bicepsem nie byl bezposrednia przyczyna tego KO. Parnasse juz wrocil, nie znokautowal go Pejic to nie da rady tez waciak Torres, a na punkty z Parnassem nie wygra. Mi Salahdine zamyka kupony na 3k i jestem spokojny. EZ muni lub jak wolicie Izydor :)
 
Torres ma watę w bicepsach, drugi raz mu się ten numer nie uda :)

:korwinlaugh:
W bicku chyba nie ma waty hehe
0AACC6B7-E278-4D9D-8396-805F3505FE2B.jpeg
 
IMO ich pierwsza walka to byl wypadek i tam byl jakis inny problem. Ten pseudo cios bicepsem nie byl bezposrednia przyczyna tego KO. Parnasse juz wrocil, nie znokautowal go Pejic to nie da rady tez waciak Torres, a na punkty z Parnassem nie wygra. Mi Salahdine zamyka kupony na 3k i jestem spokojny. EZ muni lub jak wolicie Izydor :)
Żeby zawodu nie było potem
 
Żeby zawodu nie było potem
Ja rozumiem, że jak najbardziej może się to wydarzyć w końcu to mma (sytuacja chociażby z Grzebykiem gdzie był wypadek przy pracy). Idąc tym tokiem nikt nigdy by nie grał i nic nie wygrywał bo zawsze jest ryzyko. Jakie zestawienie z tego KSW widzisz jako pewne?
 
Dostał w punkt tą kością od wewnętrznej strony łokcia. Drugi raz nie do zrobienia. Może jaki inny weselniak ale nic poza tym
 
Czy ktoś jeszcze gra Sormovą? Bekuś dużo mniejsze doświadczenie i poziom rywalek. O ile staram się nie grać walk kobiet to tutaj widzę sporą przewagę przeciwniczki. Z Wóźniak jedna dotrwała do decyzji inna padła w 1 rundzie.
 
Czy ktoś jeszcze gra Sormovą? Bekuś dużo mniejsze doświadczenie i poziom rywalek. O ile staram się nie grać walk kobiet to tutaj widzę sporą przewagę przeciwniczki. Z Wóźniak jedna dotrwała do decyzji inna padła w 1 rundzie.

1638546673359.png
 
Kita Szymański Torres Roberto Czeszka na papierze izi money, pytanie gdzie będzie zonk...
 
Kita STS 1.47
Fortuna 1.37

Kita jak dla mnie pewniak
Samociuk ma twardy łeb
Izu by go zapierdolił a co dopiero Kita
 
Back
Top