KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

Z dostępnych materiałów można śmiało wywnioskować że jest silny a info o czarnym pasie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że wiele potrafi w parterze, różnimy się opinią i tym co widzimy już nie pierwszy raz ale to w sumie dobrze. Dla mnie osobiście jest za mało wideo żeby grać Padille ale z drugiej strony widząc co prezentuje Bartosiński te kilka minut wystarczyło mi by również odpuścić jego przeciwnika, dziwi mnie że pomimo braku dłuższego materiału z walk hiszpana tak ochoczo lecisz w Polaka bo to trochę taka amatorka obstawiać zdarzenie gdzie zna się tylko jedną stronę medalu, bez urazy oczywiście. Sam typuje Bartosińskiego przez ko/tko ale nie mam co do tego nawet najmniejszej pewności.
Przecież ten Hiszpan tylko u siebie walczył z jakimiś leszczami co są sportowo na poziomie FAME MMA. Ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2019 z gościem, który miał 4 wygrane i 33 porażki na koncie. Litości ... . Bartosiński z zamkniętymi oczami.
 
Walka pokaże kto miał rację tym razem. To jest MMA, gwarancji wygranej nie ma nigdy. To co obejrzałem w zupełności mi wystarczyło do podjęcia decyzji, czy słusznej, czas pokaże.
Wolałbym by wygrał Bartosiński ze względu na to że pograliście go grubo z tego co czytałem, a mi szczerze mówiąc jest zupełnie obojętne czy zwycięży Hiszpan czy Polak bo żadnego z nich nie mam na kuponie. Sądze że Konrad wygra ale nie ma tutaj takiej różnicy umiejętności jaką przedstawiacie. Powodzenia.
 
Przecież ten Hiszpan tylko u siebie walczył z jakimiś leszczami co są sportowo na poziomie FAME MMA. Ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2019 z gościem, który miał 4 wygrane i 33 porażki na koncie. Litości ... . Bartosiński z zamkniętymi oczami.
Ile to już razy okazywało się że stawianie po rekordach bywa błędne, nie chcę mi się przytaczać nawet przykładów bo było ich tak wiele.
 
Wolałbym by wygrał Bartosiński ze względu na to że pograliście go grubo z tego co czytałem, a mi szczerze mówiąc jest zupełnie obojętne czy zwycięży Hiszpan czy Polak bo żadnego z nich nie mam na kuponie. Sądze że Konrad wygra ale nie ma tutaj takiej różnicy umiejętności jaką przedstawiacie. Powodzenia.
Teraz Bartosiński jest teraz po 1.20 i taki jest prawidłowy kurs moim zdaniem. Oddaje on rzeczywiste prawdopobieństwo wygranej - 8na10 walk bezpośrednich powinien wygrać. Grałem po ponad 2x wyższym kursie, value było spore (w mojej ocenie). Zdecydowanie nie jestem jego fanem a mimo tego zaryzykowałem - jakbym nie był przekonany, to bym tego nie zrobił - to co gram wyższymi stawkami (tutaj 3k) weryfikuję dość skrupulatnie. Do gry po kursie 1.20 namawiać nie będę, bo to granica jakiejkolwiek opłacalności, wywiązała się dyskusja to odpisuję zgodnie z prawdą jak to widzę.
A wtopić można na wszystkim - wczoraj zapaśnik (Mecate) zamiast walczyć jak zwykle (czyli szybki wjazd w nogi) poszedł w wymiany strikerskie (które nawet wygrywał), ale został trafiony i usadzony, mimo, że dysproporcja umiejętności była spora... Czasem nie przewidzisz, nie ma co gdybać. Będzie co będzie.

P.S. nie Konrad a Adrian
 
PPV wykupione. Czekamy na 20.
U mnie Najważniejszy Pudzian i Okolie z Boksu.
Zagrani po full kursach.

Później Włodarek nie wygra przed czasem @1.27.

Reszta bez znaczenia.
 
A Grzebyk za walkę z Mariusem tez dostał jakiś pas chyba brązowy? Czy nawet czarny już nie pamiętam.
Mordo ale przecież nie dostał tego pasa za przeleżenie na plecach całej rundy ze złamaną nogą tylko pewnie za całokształt i jakiś progres.
Nie napisałem przecież stawiajcie na padille bo ma czarny pas, tylko usłyszałem wydaje mi się sprawdzone info więc wrzucam komuś się może przyda. Sam uważam że Bartosiński sobie z nim poradzi i będzie nokaut ale jak będzie zobaczymy
 
Co do boksu to Okolie jest takim dobrym betem? Nie śledzę bokserskich poczynań a z tego co słyszałem to Główka ma duże szanse wygrać.
 
Ja dziś moje pieniądze kieruje w tę stronę:

Pudzianowski - Dia zawodnik 1 wygra w rundach 1-2 1,66
Włodarek - Stosić
walka potrwa pełen dystans NIE 1,50
AKO 2,49 eWinner

Zieloności dla wszystkich!
 
Mordo ale przecież nie dostał tego pasa za przeleżenie na plecach całej rundy ze złamaną nogą tylko pewnie za całokształt i jakiś progres.
Nie napisałem przecież stawiajcie na padille bo ma czarny pas, tylko usłyszałem wydaje mi się sprawdzone info więc wrzucam komuś się może przyda. Sam uważam że Bartosiński sobie z nim poradzi i będzie nokaut ale jak będzie zobaczymy

Ale dostał pas po tej walce ;)
Do tego można domniemać że skoro po ten kontuzji nie trenował a dostał pas to można sobie tak pomyśleć.
I w żaden sposób nie hejtuje tej informacji, bardziej chodziło mi o sam tylko fakt dawania pasów ;)
Nie nerwowo kolego
 
Rozumiem, że w mam nie można skreslac żadnego zawodnika przed walką ale jeżeli Pudzian przegra z takim kelnerem to nie mam pytań.
 
Ale dostał pas po tej walce ;)
Do tego można domniemać że skoro po ten kontuzji nie trenował a dostał pas to można sobie tak pomyśleć.
I w żaden sposób nie hejtuje tej informacji, bardziej chodziło mi o sam tylko fakt dawania pasów ;)
Nie nerwowo kolego
Tylko czarne pasy są w stanie zakładać duszenie trójkątne złamaną nogą :pjelen:
 
Panowie Którzy stawiają Łukasza Rajewskiego, nie macie obaw ze Dyrshka bedzie silniejszy i ugra to zapasami??
Zawsze jest jakieś ryzyko, ja mam Raja na dublu, za 1.45. Niby nie dużo, choć i tak więcej niż u większości. Nie wykluczam, że zostanie przeleżany, aczkolwiek, sądzę, że będzie odpowiednio przygotowany na takie próby. Ma przecież z kim szlifować ten aspekt gry. Do tego Stosic, tak dla równowagi. 1 typ na polaka, a 2 przeciwko. Najważniejsze, że ako jest porządne.
 
1616261800654.png
 
Stosic/Włodarek sub-nie+Rajewski/Lazic sub-nie+Pudzianowski/Dia sub-nie+Brunson/Holland sub-nie+Dawson/Santos sub-nie+Gillespie wygra w 1r-nie @2.25 za 1000
Kaszubowski/Pietrzak sub-nie+Dolidze wygra w 1r-nie+Racic/Przybysz koniec w 1r-nie+Ł.Rajewski+Tuivasa @3.20 za 300
Rajewski/Lazic decyzja-nie+Stosic+Gillespie/Riddel sub-nie @3.86 za 150
S.Rajewski+Racic+Pudzianowski+Włodarek ko/tko-nie+Giles/Dolidze koniec w 1r-nie @6.07 za 100
Dyrschka ko/tko-nie+Radcliffe/Janikowski dec-nie+Padilla/Bartosiński dec-nie+Dawson+Yanez wygra w 1r-nie+Dolidze ko/tko-nie @5.00 za 50
Reneau @2.69 za 100
Radcliffe @3.53 za 50
Lazic/Rajewski ko/tko-tak+Racic/Przybysz ko/tko-nie+Pietrzak/Kaszubowski dec-nie @4.40 za 50
M.Jackson sub-tak za 30
Stosic+Pietrzak+Ł.Rajewski+S.Rajewski/Lazic dec-nie+Racic+Pudzianowski+Tuivasa @20.46 za 100
 
Racic, Stosic KO/TKO/DQ, Bartosiński KO/TKO/DQ, Janikowski-Radcliffe na pkt. NIE

Niech Pudzianowi dadzą rewanż z Różalskim. Zawsze w gotowości i podobno kichy mu naprawili:korwinlaugh:
 
:jon:
i po bonusie, bo kurwy utną za mariusza i 1.14 i jak chuj wychodzi 1.98, złodzieje

1616263182391.png
 
Last edited:
Dograne zamiast Pudziana:
Pietrzak
Rajewski (vs Lazic)
Bartosinski

@3.03

Ogólnie to są jaja.
 
Dokładam dla zabawy:

Pudzian z nowym rywalem koniec w 1 rundzie (1.65 Fortuna), Likus, S.Rajewski, Radcliffe
 
Back
Top