KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

Ale lipa
Kto uwierzy w to że czarny pajac dostał nagle zapalenie jakieś tam
KSW co za pedały takich wybryków zatrudniać
Tfu na was chamy
 
Ale lipa
Kto uwierzy w to że czarny pajac dostał nagle zapalenie jakieś tam
KSW co za pedały takich wybryków zatrudniać
Tfu na was chamy
Wg mnie o dostał kontuzji jakiś czas temu ale ciągnęli tę szopkę ponieważ:

1. Inny mniej freakowy rywal nie sprzeda tylu PPV
2. Musieliby ponieść dodatkowe koszty dogrywek materiałów z nowym rywalem bo by nie mogli promować gale z gębą Dibambo jaki rywala

A tutaj PPV się sprzedało? Sprzedało. To już można jebac fanów tak jak pis jebie nas wszystkich. Uczą się od najlepszych.
 
Powiedzieli dzisiaj murzynowi że ma się bić na zasadach mma i obsral gacie. Jak słyszę tą dramaturgie w głosie włodarzy, o sytuacji zagrażającej życiu to stwierdzam, że oni wstydu nie mają.
 
Ogólnie trzeba zanotować, że nie ma co się kierować bilansem w tych amatorskich, nawet, jak ktoś jest tam zabijaką, to może być plackiem jak widać...
 
Ogólnie trzeba zanotować, że nie ma co się kierować bilansem w tych amatorskich, nawet, jak ktoś jest tam zabijaką, to może być plackiem jak widać...
Po prostu Likus był lepszy, chociaż zdziwiło mnie, że nie doceniali jego zapasów, on ma bazę, co prawda z klasyka ale bardzo solidną jak na młodzika.
Pokazali się lepiej niż Rajewski z tym bumem mimo wszystko.
 
Dobra ten Bartosiński to jest jednak klucha straszna, chłop zaraz zawału dostanie. Spompowany okrutnie.
 
Brak tlenu kompletny, to samo było na tylko jeden. Męki z bumem. Weszło bo weszło, ale @Karwantes miał trochę racji... Nawet nie tyle, że ten Hiszpan dobry, bo to bum, ale Bartosiński jest jeszcze gorszy niż się spodziewałam.

Nieskromnie powiem że miałem rację że jednak Padilla na tle Bartosińskiego to nie taki bum jak pisałeś, bardzo równa walka w której o zwycięstwie zdecydowała siła fizyczna.
Nieskromnie powiem, że to ja pierwszy wskazywałem... a dobra nieważne, na wuefie też mnie wybierali ostatniego :childcry:
 
Jak to tłumaczyć w takim wieku taka kondycja
Strzelam że oni nie wiedzą jak to trenować
Bez badań bez niczego bez kontroli organizmu, kiedy odpuścić, odpocząć tylko zajazd codziennie na treningu bo tak sobie tłumaczą bo tak ma być
 
Poka poka :kawulpokapoka:


No właśnie a ty pisałeś o tej walce jakby tu były nie wiadomo jakie dysproporcje w umiejętnościach, mówię wam że nie warto grać walk gdzie zna skillsy tylko jednego zawodnika.
Dysproporcja była strikerska i techniczna duża, ale bum nie ma kondycji na więcej jak rundę. Poza tym w 2r pokazał brak IQ. Nie ma co drążyć, udało się ale typ był chujowy, to mogę przyznać.
 
Back
Top