KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

DavidMMA

BAMMA
Lightweight
karciocha-full-1024x728.jpg


KSW

Mariusz Pudzianowski vs Bombardier – walka wieczoru
Antun Račić vs Sebastian Przybysz – walka o pas w wadze koguciej
Damian Janikowski vs Jason Radcliffe
Michał Włodarek vs Darko Stosić
Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak
Łukasz Rajewski vs Konrad Dyrschka
Adrian Bartosiński vs Lionel Padilla
Sebastian Rajewski vs Savo Lazić


UFC

185 lbs: Kevin Holland (21-5) vs. Derek Brunson (21-7)

Co-main event

155 lbs: Gregor Gillespie (13-1) vs. Brad Riddell (9-1)

Karta główna

265 lbs: Tai Tuivasa (11-3) vs. Dontale Mayes (8-4)
135 lbs: Adrian Yanez (12-3) vs. Gustavo Lopez (12-5)
170 lbs: Max Griffin (16-8) vs. Kenan Song (16-5)
115 lbs: Cheyanne Buys (5-1) vs. Montserrat Ruiz (9-1)

Karta wstępna

135 lbs: Marion Reneau (9-6-1) vs. Macy Chiasson (6-1)
155 lbs: Grant Dawson (16-1) vs. Leonardo Santos (18-3-1)
185 lbs: Trevin Giles (13-2) vs. Roman Dolidze (8-0)
135 lbs: Montel Jackson (9-2) vs. Jesse Strader (5-1)
135 lbs: Julia Avila (8-2) vs. Julija Stoliarenko (9-4-1)
125 lbs: JP Buys (9-2) vs. Bruno Silva (10-5-2)
135 lbs: Johnny Eduardo (28-12) vs. Anthony Birchak (15-7)


Jest chyba problem ze wstawianiem grafiki i trzeba zaczekać jak wszystko zacznie działać jak należy. No co trzeba jakoś żyć. Stare idzie w zapomnienie i lecimy raczej dalej.
To co nie ma co płakać i czas coś potypować.
 
Widzieli pokaz stójki na worku Senegalskiego zapaśnika :crazy: To już lepiej słoń w smole lepiej się rusza.

Pudzian @1.50 Betsson dla mnie podstawa do wszystkiego. Jak ktoś ma np. przez kontuję się wywalić to nie będzie to Pudzian. Łatwa walka. Zapewne na początku go skopie konkretnie.
 
Z KSW podstawa Pudzian i Bartosiński.
Z UFC jak dla mnie mega slaba rozpiska zarowno do ogladania jak i do gry
 
Byłem ostrożny co do Pudziana ale jak zobaczyłem co ten Senegalczyk robi z workiem to zmieniłem zdanie.
I Pudzian na kupon jakiś wleci obok tego Pietrzak i Bartosinski
Z ufc na razie nic bo sobie w ciągu tego tygodnia przejrze kogo tu pograć a kogo nie.
 
Z UFC zaufany człowiek

Grant Dawson @1.50

Zapasy zapasy i jeszcze raz zapasy. 41 letni Santos już raczej tego nie przejdzie.
 
Wyprzedziliście mnie z dodaniem tematu a już wklejałem prawie :lol: Super, że się rozkręca wszystko powoli
 
Wyprzedziliście mnie z dodaniem tematu a już wklejałem prawie :lol: Super, że się rozkręca wszystko powoli

Niech jeszcze ktoś inny założy te inne działy na piłki i tym podobne. Tak jak tam było, te podstawowe a reszta powoli dojdzie. I podstawa każdy by miał stare Awki u siebie.
 
Byłem ostrożny co do Pudziana ale jak zobaczyłem co ten Senegalczyk robi z workiem to zmieniłem zdanie.
I Pudzian na kupon jakiś wleci obok tego Pietrzak i Bartosinski
Z ufc na razie nic bo sobie w ciągu tego tygodnia przejrze kogo tu pograć a kogo nie.
Też idę w Pudziana i to ostro i nawet bym się pokusił o zakończenie przed czasem bo Pudzian duża szansa, że go obali i ubije jakimiś młotami albo lowkingami go wygnie i dobije. Ta walka nie potrwa do decyzji więc Pudzian przed czasem idealna opcja
 
na UFC dwie walki bab (Buys vs Ruiz oraz Reneau vs Chiasson) spokojnie można dorzucić do kuponu jako +1.5 rundy, wiem, kursy będą marne ale na ostatniej gali postawiłem tak 7 walk i kupon wszedł, u babek zamulaczek to praktycznie pewniak. Do tego Tuivasa powinien ogarnąć tego kloca i zastanawiam się czy to nie będzie właśnie ten moment kiedy Dolidze się wywróci, już ostatnio było słabo a Giles to nie jest ogór :zakręcony:
 
Ja polecam obejrzeć jeszcze rywala Bartosińskiego, bo to wybitny ogór, który trenuje chyba więcej jogi niż MMA.
Fanem Adriana "Żebraka" Bartosińskiego zdecydowanie nie jestem, ale wygrać to powinien bezproblemowo.

Obok tego Pudzian, a dla odważnych można spróbować, że wygra w 1r po kursie @3.2

Dla mnie obok tego już z mniejszym przekonaniem:
Racic
Pietrzak
Włodarek (tylko jeśli ktoś złapie kurs jako underdoga jakim był)
 
UFC
Chiasson
Avila
Yanez

Holland
Gillespie

KSW
Bartosiński ( przed czasem 1.85 )
Racic ( decyzja 2.45 +4.5 rundy 1.7 )
Pietrzak

Jestem pewien że walka Pudziana z Bombardierem zakończy się przez ko
Obaj mają po 44 lata więc w trzeciej rundzie sami by padli
Walka jest w limicie + 120 kg a Senegalczyk waży 140 kg wziął bym to pod uwagę w analizie bo widać że ma z czego przyjebać
Walka w parterze też odpada jeśli Pudzian trafi na glebę to już nie wstanie spod takiego kolosa
Ja tutaj widzę duże szansę na underdoga
 
Jak widze z jaką "siłą" Senegalczyk bije worek to nie byłbym pewny tej siły.
Do tego te jego człapanie na nogach to cudem będzie jak chociaż spróbuję uderzyć Pudziana zanim ten go wyjaśni ;)
 
  • Like
Reactions: Evo
Jak widze z jaką "siłą" Senegalczyk bije worek to nie byłbym pewny tej siły
Przy takiej technice to nawet ważąc 140kg może mieć problem kogoś ubić. Wolny jak wóz z węglem, ciosy pchane, bez siły, w dodatku dyszy po 30 sekundach na worku, po uderzeniach które wyglądają jak w trybie slow motion. To jest dramat. Łatwiejszego rywala nie dało się znaleźć, ale niektórzy się nabiorą, co nawet tutaj widać. Szansa, że ten wóz z węglem się uwali na Pudziana też niewielka a to jego jedyna opcja aby to wygrać. .
 
Ja tym razem spróbuje zagrać oprócz opisywanych już tutaj Pudziana oraz Bartosinskiego jeszcze obu Rajewskich. Nie to za zaczalem jakiś wielce wierzyć w ich umiejętności ale popatrzcie na ich przeciwników:

Konrad Dyrschka - wspaniale napompowany rekord ale na zawodnikach z ujemnym rekordem lub debiutantach
Savo Lazić - tutaj nawet rekordu nie ma dobrego a i tak większość wygranych z zawodnikami o ujemnych rekordach
 
Przy takiej technice to nawet ważąc 140kg może mieć problem kogoś ubić. Wolny jak wóz z węglem, ciosy pchane, bez siły, w dodatku dyszy po 30 sekundach na worku, po uderzeniach które wyglądają jak w trybie slow motion. To jest dramat. Łatwiejszego rywala nie dało się znaleźć, ale niektórzy się nabiorą, co nawet tutaj widać. Szansa, że ten wóz z węglem się uwali na Pudziana też niewielka a to jego jedyna opcja aby to wygrać. .
Ha ha zobaczymy
Pudzian jest wstanie odklepać kolano lub jak będzie leżał pod takim tirem a mistrzem kondycji też nie jest
Senegalskie zapasy to nie modeling jak u Erko Juna
Gość trenuje sporty walki od dziecka
 
@ Ewo czy ty w ogóle wiesz na czym polegają senegalskie zapasy ?
Tam nie ma limitu czasowego a napierdalasz się na gołe pięści
 
@ Ewo czy ty w ogóle wiesz na czym polegają senegalskie zapasy ?
Tam nie ma limitu czasowego a napierdalasz się na gołe pięści
Wyobraź sobie, że akurat kiedyś się już z tym zetknąłem w kontekście MMA, więc wiem jak wyglądają. Piszesz jakby to była co najmniej świetna baza pod MMA - obejrzyj jak to wygląda, jak to "się napierdalają" i ile trwają średnio te walki. Otóż uderzeń bokserskich jak na lekarstwo a walki trwają zwykle krócej jak rundę, często minutę. Rób co chcesz, zdziwisz się po prostu, jak ten senegalski balon pęknie w 1 rundzie, ewentualnie drugiej. Żeby nie było, że nie ostrzegałem.
 
Last edited:
Witam wszystkich ponownie po pożodze i życzę podobnych prezentów od buków w nadchodzący weekend ;)
1615887666308.png
 
Goście z itc są wręcz przekonani, że ten Likus wygra, wiadomo, że tam w ich podcascie jest trener Likusa, Tomek Jeruszka, ale oni tam są na prawdę bardzo, bardzo pewni, myślicie, że coś mają na Wieczorka przygotowanego?
 
Goście z itc są wręcz przekonani, że ten Likus wygra, wiadomo, że tam w ich podcascie jest trener Likusa, Tomek Jeruszka, ale oni tam są na prawdę bardzo, bardzo pewni, myślicie, że coś mają na Wieczorka przygotowanego?
Przesada, ale Wieczorka bym nie grał po tym kursie. Likus ma dobre zaplecze zapaśnicze jak na młodzika i strikersko dziurawy, ale fajnie uderza. Walka do ugrania, ale imo faworytem nie jest.
 
Goście z itc są wręcz przekonani, że ten Likus wygra, wiadomo, że tam w ich podcascie jest trener Likusa, Tomek Jeruszka, ale oni tam są na prawdę bardzo, bardzo pewni, myślicie, że coś mają na Wieczorka przygotowanego?
Jeruszka typuje też, że Bombardier odprawi gładko Pudziana
 
Back
Top