KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

Z KSW
Stosic 2.15 Pudzian przed czasem 1,67 Bartos 1.3 (kurs 4.67 za 200)
Senegalczyk ogórek straszny, Bartos powinien sobie PORADZIĆ gładko , a Stosić większość swojej kariery walczył w ciężkiej myślę że po 2.15 warto (za granica 1,7 Stosic z tego co widzę) waga ciężka wiec światło moze zgasnac, Wlodarek wraca po kontuzji pewniak to nie jest ale gram tak
+Racic po 1.67(STS) fajny kursik,a nie sądzę by Przybysz poprawił na tyle zapasy żeby Antun nim nie rzucał choć wykluczyć nie można że Przybysz wygra przez KO ale nie wydaje mi się jak będzie? Zobaczymy
 
No to chyba ja jedyny uważam, że Włodarek to wygra z tym waciakiem :lol:
 
Last edited:
Ciekawe w jakiej formie przyleci Jason Radclife, kurs całkiem fajny a bije się z kangurem
 
ja tak zagralem
160832245_491535648538947_6920703885396633816_n.png
 
UFC
RIDDELL
BRUNSON
fajne underdogi

@Evo pamiętam że przed walką z Lee byłeś pod wrażeniem Gillespiego
Jakie jest twoje skromne zdanie na temat tej walki
Gillespie jest kotem ale walczył tylko ze średniakami mocny Lee pokazał mu miejsce w szyku
Zero stójki całkowicie inne zapasy od dagestańskich (Makachev)
Coś mi się wydaję że Riddell może go wypunktować
 
Ludzie na oczy nie widzieliście Cypriana Wieczorka a stawiacie na niego tyle kasy
Powiedzcie mi kto normalny walczy tyle lat jako amator?
Jak dla mnie to amator (porażki w rekordzie amatorskim)
Szkoda go na takie duże kupony
 
Ludzie na oczy nie widzieliście Cypriana Wieczorka a stawiacie na niego tyle kasy
Powiedzcie mi kto normalny walczy tyle lat jako amator?
Jak dla mnie to amator (porażki w rekordzie amatorskim)
Szkoda go na takie duże kupony
Wygral juz z tym Luskim czy jak mu tam
 
UFC
RIDDELL
BRUNSON
fajne underdogi

@Evo pamiętam że przed walką z Lee byłeś pod wrażeniem Gillespiego
Jakie jest twoje skromne zdanie na temat tej walki
Gillespie jest kotem ale walczył tylko ze średniakami mocny Lee pokazał mu miejsce w szyku
Zero stójki całkowicie inne zapasy od dagestańskich (Makachev)
Coś mi się wydaję że Riddell może go wypunktować

Chyba pomyliłeś Evo z Kapitanem Ameryką
 
Ludzie na oczy nie widzieliście Cypriana Wieczorka a stawiacie na niego tyle kasy
Powiedzcie mi kto normalny walczy tyle lat jako amator?
Jak dla mnie to amator (porażki w rekordzie amatorskim)
Szkoda go na takie duże kupony
Jasne, że widzieliśmy, jest jego kilkadziesiąt walk amatorskich na yt xD W 2018 roku miał 6 porażek, potem aż do końca 2020 nie przegrał ( ta ostatnia 7 porażka mocno dyskusyjna jest, z tego co widziałem)
 
Underdogiem dla mnie do grania, którego sam już pograłem jest Strader.
Warto przyjrzeć się temu chłopakowi. Te kursy w tej walce to jakaś pomyłka
 
Jak dla mnie dzieli ich przepaść
Jak już zapytałeś, to odpiszę.
Ja tego akurat nie gram (nie widzę value), faworyzuję Gillespie, ale duża niewiadoma dla mnie, jak pokaże się po półtora roku przerwy i ciężkim nokaucie. Riddell strikersko będzie straszył, natomiast jakby nie brakło tlenu, to już Alex Da Silva by go przeleżał. Gillespie to jednak dużo mocniejszy zapaśnik od Brazylijczyka. Jakby nie ta długa przerwa, grałbym Gillespie, przy takim układzie jak jest rezygnuję, ale mam go za faworyta. Powinien obalać i wygrać.
 
Siemano pogorzelcy! Współczuję i jednocześnie śmieje się z braku profesjonalizmu właścicieli tego portalu którzy nie ubezpieczyli się na ewentualność jaka zaistniała, sporo mówi to o ludziach zarządzających mmarocks i cohones.

Lecimy z tematem, serio większość z was uważa że Pudzian to dobry wybór na podstawe kuponów? :confused: 44 letni były strongman po wielu kontuzjach z wątpliwym charakterem moim zdaniem nie jest dobrym wyborem nawet pomimo że klasa przeciwnika to niziny i pomimo że również stawiam go w roli faworyta. Trzeba sobie jasno powiedzieć że Nyga nie jest wirtuozem stójki ale w parterze wie jak zadawać mocne uderzenia, z tego co widziałem ma charakter, prze do przodu do tego będzie cięższy. Pudzian co prawda ma po swojej stronie cardio, mobilność i technikę ale jeśli Bombardierowi uda się przewrócić Mariuszka to sądzę że go skończy na ziemi. Ryzykowny bet panowie.
 
Siemano pogorzelcy! Współczuję i jednocześnie śmieje się z braku profesjonalizmu właścicieli tego portalu którzy nie ubezpieczyli się na ewentualność jaka zaistniała, sporo mówi to o ludziach zarządzających mmarocks i cohones.

Lecimy z tematem, serio większość z was uważa że Pudzian to dobry wybór na podstawe kuponów? :confused: 44 letni były strongman po wielu kontuzjach z wątpliwym charakterem moim zdaniem nie jest dobrym wyborem nawet pomimo że klasa przeciwnika to niziny i pomimo że również stawiam go w roli faworyta. Trzeba sobie jasno powiedzieć że Nyga nie jest wirtuozem stójki ale w parterze wie jak zadawać mocne uderzenia, z tego co widziałem ma charakter, prze do przodu do tego będzie cięższy. Pudzian co prawda ma po swojej stronie cardio, mobilność i technikę ale jeśli Bombardierowi uda się przewrócić Mariuszka to sądzę że go skończy na ziemi. Ryzykowny bet panowie.
A co sądzisz o walce kangura??
 
Ja w ten weekend trochę poszaleje bo udało mi się w ten weekend znów wygrać tym razem 200 zł no i z poprzednich gal też plus także można działać ,a więc tak:

Bartosiński, Pudzianowski, Gilespie wygra przez KO/TKO nie , Jacskon wygra walke w 1 rundzie/ nie
Stawka: 400 zł
Możliwa wygrana: 1140 zł

Pudzianowski wygra przez KO/TKO tak , Janikowski wygra przez KO/TKO nie , S.Rajewski
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 413 zł

Ł.Rajewski , Dawson, Yanez
Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 624 zł

Strader
Stawka: 30 zł
Możliwa wygrana: 140 zł

Song
Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 424 zł

Riddell
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 267 zł

Buys J.P , Holland , Tuivasa wygra walke w 1 rundzie/nie
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 260 zł

Wkład ogólny 1130 zł
Z moich typów i kuponów coś wypadło oprócz Tuivasy? Wie ktoś?
 
Panowie Którzy stawiają Łukasza Rajewskiego, nie macie obaw ze Dyrshka bedzie silniejszy i ugra to zapasami??
 
Panowie Którzy stawiają Łukasza Rajewskiego, nie macie obaw ze Dyrshka bedzie silniejszy i ugra to zapasami??
Jak ma to ugrać, to właśnie zapasami. Ja starszego Raja z nim nie zagram, ale Niemca też nie tykam.
 
Back
Top