KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

Panowie Pudzian ma bonus za zwycięstwo w kontrakcie czy stałą stawke za walke?
Oficjalnie nigdzie tego nie znajdziesz. Prawdopobnie stała stawka. Poważnie uważasz, że ten niepełnosprawny otyły murzyn może go wywrócić? Przecież on ledwo chodzi...
 
Oficjalnie nigdzie tego nie znajdziesz. Prawdopobnie stała stawka. Poważnie uważasz, że ten niepełnosprawny otyły murzyn może go wywrócić? Przecież on ledwo chodzi...
Sam nie wiem mordo co myśleć o tej walce :DC: Nawet jak Dia nie przewróci to Pudzian pod presją czarnego Goliata może się potknąć po jakimś kopnięciu bo raczej na pewno będzie bombardował lowkickami, a jak już koleżka z Afryki się na niego położy to będzie tak jak Maniek powiedział "Mamo ratuj!" :pudziaonicbyniedao: Pudziana może i postawie ale nie na głównych kuponach.
 
Dyrschka calkiem niezle prezentowal sie na wazeniu, moze pogram cos delikatnie w jego kierunku
 
Sam nie wiem mordo co myśleć o tej walce :DC: Nawet jak Dia nie przewróci to Pudzian pod presją czarnego Goliata może się potknąć po jakimś kopnięciu bo raczej na pewno będzie bombardował lowkickami, a jak już koleżka z Afryki się na niego położy to będzie tak jak Pudzian powiedział "Mamo ratuj!" :pudziaonicbyniedao: Pudziana może i postawie ale nie na głównych kuponach.
To jest taki Bob Sapp, nie widzę jak Pudzian ma to przegrać.

Szczerze mówiąc uważam, ta gala to może być żyła złota. U mnie zarówno Pudzian i Bartosiński pograni osobno w singlach "pod korek".
A obok tego:
Pietrzak+Racic+Pudzian

I za drobne jeszcze opcje na dwie decyzje underdogów.
 
To jest taki Bob Sapp, nie widzę jak Pudzian ma to przegrać.

Szczerze mówiąc uważam, ta gala to może być żyła złota. U mnie zarówno Pudzian i Bartosiński pograni osobno w singlach "pod korek".
A obok tego:
Pietrzak+Racic+Pudzian

I za drobne jeszcze opcje na dwie decyzje underdogów.

Nie obrażaj Boba Sappa :putinlaugh: , mimo wszystko uważam że Dia to kilka leveli niżej ale jak sam wiesz mma to na tyle pojebany sport że często gorszy zawodnik wygrywa. Murzyn ma coś takiego w sobie myślę że jest to serce do walki co nie pozwala mi mieć pewności co do zwycięstwa Pudziana, jeśli Mariuszek przegra to przez ground and pound lub jakąś kontuzje. Ja dopiero jutro wrzuce swoje kupony bo jeszcze rozkminiam kto kogo. Jeżeli chodzi o zwycięzca/przegrany to jakiś mocnych betów na tej gali nie widzę, możliwe że będę grał grubo ale pewnie tradycyjnie jakieś overki i inne podgierki.
 
Last edited:
Jeżeli chodzi o zwycięzca/przegrany to jakiś mocnych betów na tej gali nie widzę, możliwe że będę grał grubo ale pewnie tradycyjnie jakieś overki i inne podgierki. A jeśli chodzi o Mariuszka to jeśli przegra to przez ground and pound lub jakąś kontuzje. Ja dopiero jutro wrzuce swoje kupony bo jeszcze rozkminiam kto kogo.
Ja pograłem za drobne:

Likus decyzją kurs @12
Dyrshka decyzją kurs @6.75

I jeszcze kombo:
Pudzian Włodarek Racic Pietrzak

Z LFA grubo:
Mecate + Talundzic @1.76 AKO - polecam jak ktoś szuka czegoś choćby na podbicie
 
Jak widzisz przebieg walki Pudzianowski vs. Dia?
Pudzian unika klinczów i próbuje punktować prostym ewentualnie okopując nogę, unikając klinczów. Po minucie czy dwóch dojdzie do klinczu, ale będzie siłowanie i rozerwanie. Następnie zmęczony Dia (z braku tlenu) rzuci się do klinczów, dostanie jakieś cepy możliwe że przy rozerwaniu właśnie i sam się wywróci - może Pudzian skończy go przez GnP. Sądzę, że Pudzian wygra w 1 lub max. 2rundzie. Wystarczy nie dać się wywrócić i murzyn padnie sam. Moim zdaniem Pudzian jest już na tyle doświadczony, że bez problemu ogarnie.
 
Pudzian unika klinczów i próbuje punktować prostym ewentualnie okopując nogę, unikając klinczów. Po minucie czy dwóch dojdzie do klinczu, ale będzie siłowanie i rozerwanie. Następnie zmęczony Dia (z braku tlenu) rzuci się do klinczów, dostanie jakieś cepy możliwe że przy rozerwaniu właśnie i sam się wywróci - może Pudzian skończy go przez GnP. Sądzę, że Pudzian wygra w 1 lub max. 2rundzie. Wystarczy nie dać się wywrócić i murzyn padnie sam. Moim zdaniem Pudzian jest już na tyle doświadczony, że bez problemu ogarnie.
Gorzej jak murzyn zrobi power takedown i go obali w 1 minucie.
Umówmy się ze 151 kilo to nikt na świecie nie zatrzyma, nawet Cormiera by przewrócił.
Postawiłem Pudziana ale to jest mój taki czarny scenariusz :D
 
Gorzej jak murzyn zrobi power takedown i go obali w 1 minucie.
Umówmy się ze 151 kilo to nikt na świecie nie zatrzyma, nawet Cormiera by przewrócił.
Postawiłem Pudziana ale to jest mój taki czarny scenariusz :D
Nie przesadzajmy, gość nie jest niesamowicie silny, zwykły ulaniec. Jak zobaczyłem jak wyciska nogami i jak się męczy (wcale nie tak dużo!) to aż mi się go żal zrobiło. On nawet chodzi dziwnie (jak otyły gość, który ma problem z noszeniem masy własnego ciała). Tę oponę to sam Pudzian by kilka razy przewrócił w tym czasie co on, sam też to zresztą powiedział, poza tym te "mityczne zapasy Senegalczyka" raczej na niewiele się zdadzą w MMA. Co więcej chłop nawet nie wiedział ile waży - zapowiadał 140 jest 151. Poza tym niby ma 198 wzrostu a przy niskim Mariuszu (ten ma 182) to on za cholerę nie ma blisko 2 metrów. Myślę, że max 190, góra 192. Mariusz słabszy nie będzie, moim zdaniem siłowo może mieć nawet przewagę w tej walce. Oczywiście taki scenariusz jaki nakreśliłeś jest możliwy, aczkolwiek dla mnie bardzo mało prawdopodobny.
 
:o o:
Poważnie ma tyle wzrostu? Wszędzie piszą, że 186.
Różne źródła różnie podają od 182-185 zwykle.

W sumie sam zobacz, McCorkle ma 201.

0002J486M6YDYRWC-C125-F4.jpg


A tu mający rzekomo 198 Bombardier:
fj8kqbo1zca4vsmamfouwtrizr7uh9w5.jpg
 



Pudzian zdradził plan na walkę, w sumie nic nowego. Kąsać i uciekać a na koniec dobić jak trzeba będzie.
 
Racić to chyba decyzja @2.30. Mało prawdopodobne żeby ta walka skończyła się przed czasem.
 
Spoko bonus od Fortuny na KSW. Szkoda, że dają je w dzień gali, kiedy kupony już postawione, ale chyba jednak dołożę i skorzystam
 
Back
Top