KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

Jeden lepszy od drugiego co z wagą odpierdolili z KSW.
Profesjonalne podejście.
Kaszubowski
Rajewski
 
Kaszubowski przestrzelil o prawie 2 kilo :) to dobrze bo mam Pietrzaka na kuponie
Też mam na jednym kuponie Pietrzaka. Czemu piszesz, że to dobrze, że Kaszubowski przestrzelił? Przecież to jest handicap dla niego, nie odwrotnie i działa na jego korzyść. Tymbardziej, kiedy walczy się z zapaśnikiem, jak tutaj, kilogramy się przydają.
 
Też mam na jednym kuponie Pietrzaka. Czemu piszesz, że to dobrze, że Kaszubowski przestrzelił? Przecież to jest handicap dla niego, nie odwrotnie i działa na jego korzyść. Tymbardziej, kiedy walczy się z zapaśnikiem, jak tutaj, kilogramy się przydają.
Najważniejsze pytanie czy się katował żeby ściąć tą wagę czy po prostu odpuścił i po ważeniu nabijanie hehe
 
Najważniejsze pytanie czy się katował żeby ściąć tą wagę czy po prostu odpuścił i po ważeniu nabijanie hehe
Można gdybać, ale statystyki potwierdzają, że to działa zwykle na korzyść tego, który limitu nie zrobił (o ile nie jest to walka na short notice).
 
Dyrshka po kursie 3, kurwa teraz to się poważnie zastanawiam czy go nie postawic
 
Trochę się zaczynam bać o Wieczorka, bo on chyba wcale nie zbijał wagi i ma 65,4kg... Powinien walczyć w 61 z taką wagą, Likus będzie miał dużą przewagę.
 
Ten Wieczorek to ma 18 lat czy ileś i ma przewalczonych ponad 60 pojedynków mi się wydaję, że wygra znowu i to przez poddanie chociaż sam tego pojedynku nie gram ale jestem bardzo ciekawy co tam się wydarzy. Czekam jeszcze na oficjalne ważenie a ten Bombardier to będzie taki wóz z węglem, że szkoda gadać gość tam na zawał zejdzie chyba że go Pudzian szybko dojedzie.
 
Trochę się zaczynam bać o Wieczorka, bo on chyba wcale nie zbijał wagi i ma 65,4kg... Powinien walczyć w 61 z taką wagą, Likus będzie miał dużą przewagę.
0.5 kilo zapasu. Bardziej bym się martwil gdyby wniósł 65 kg
 
Wchodzę, w taką tasiemkę. Genaralnie mam to porozbijane na klika kuponów, ale liczę że całe kombo wejdzie
 

Attachments

  • Screenshot_20210319-164743_Sports.jpg
    Screenshot_20210319-164743_Sports.jpg
    151.1 KB · Views: 123
Kurwa widzieliście jak Stoliarenko zeszła z wagi i padła na ziemię z 40 sekund leżała teraz ja na noszach wynoszą kurwa grubo, walka wypada na bank
Szkoda kobity oby obyło się bez zdrowotnych komplikacji. Avila to był jeden z głównych betów tej gali, no cóż :siara:
 
Back
Top