KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

A kogo grasz?
No właśnie tak patrzę teraz i nie widzę tu żadnych "pewniaków", no może oprócz Pudziana (ale i tu może być niezły cyrk). Do bonusu trzeba zrobić kurs 2.0
a do wyboru mamy zajebiste polskie prospekty w postaci Bartosińskiego i Janikowskiego, którym ściągają bumów do obicia a oni i tak są w stanie to koncertowo spierdolić i nawet mnie to nie zdziwi, Pudzillę a reszta taka niewiadoma. Raczej pójdę w overki Racic, Rajewski i może Włodarek - nie zakończy się na punkty?
:zakręcony:

chyba takie coś puszczę na ten bonus

1616236095582.png
 
No właśnie tak patrzę teraz i nie widzę tu żadnych "pewniaków", no może oprócz Pudziana (ale i tu może być niezły cyrk). Do bonusu trzeba zrobić kurs 2.0
a do wyboru mamy zajebiste polskie prospekty w postaci Bartosińskiego i Janikowskiego, którym ściągają bumów do obicia a oni i tak są w stanie to koncertowo spierdolić i nawet mnie to nie zdziwi, Pudzillę a reszta taka niewiadoma. Raczej pójdę w overki Racic, Rajewski i może Włodarek - nie zakończy się na punkty?
:zakręcony:

chyba takie coś puszczę na ten bonus

View attachment 18602
w tym bonusie nie musisz mieć każdego typu na KSW więc może być sam pudzian a reszta z innych spotów
 
w tym bonusie nie musisz mieć każdego typu na KSW więc może być sam pudzian a reszta z innych spotów
No tak, ale to chyba najpewniejsze co potrafię ulepić, na innych sportach się nie znam (nie żebym się znał na mma :beczka: ) a do UFC podejdę osobno. Poziom UFC jest na tyle wysoki, że dosłownie wszystko się może zdarzyć, w KSW tak troszkę lżej z tym jest :awesome:
 
No właśnie tak patrzę teraz i nie widzę tu żadnych "pewniaków", no może oprócz Pudziana (ale i tu może być niezły cyrk). Do bonusu trzeba zrobić kurs 2.0
a do wyboru mamy zajebiste polskie prospekty w postaci Bartosińskiego i Janikowskiego, którym ściągają bumów do obicia a oni i tak są w stanie to koncertowo spierdolić i nawet mnie to nie zdziwi, Pudzillę a reszta taka niewiadoma. Raczej pójdę w overki Racic, Rajewski i może Włodarek - nie zakończy się na punkty?
:zakręcony:

chyba takie coś puszczę na ten bonus

View attachment 18602
Miałem na myśli Łukasza Rajewskiego, dobrze, że jeszcze nie kliknąłem.
 
Single:
Santos KO
Reneau SUB
Gillespi SUB

KSW z bonusem
Pudz+ Pietrzak
+ Okoli do bonusu 1,14
 
Bartosiński, Pudzianowski, Gilespie wygra przez KO/TKO nie , Jacskon wygra walke w 1 rundzie/ nie
Stawka: 400 zł
Możliwa wygrana: 1140 zł

Pudzianowski wygra przez KO/TKO tak , Janikowski wygra przez KO/TKO nie , S.Rajewski
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 413 zł

Ł.Rajewski , Dawson, Yanez
Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 624 zł

Strader
Stawka: 30 zł
Możliwa wygrana: 140 zł

Song
Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 424 zł

Riddell
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 267 zł

Buys J.P , Holland , Tuivasa wygra walke w 1 rundzie/nie
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 260 zł

Buys J.P vs Bruno Silva walka zakończy się na punkty/nie

Stawka: 50 zł
Możliwa wygrana: 99 zł

Jackson vs Strader liczba rozpoczętych rund więcej 1.5+ , Brunson vs Holland liczba rozpoczętych rund więcej 1.5+ , Yanez vs Lopez liczba rozpoczętych rund więcej 1.5+

Stawka: 120 zł
Możliwa wygrana: 391 zł


Wkład ogólny : 1300 zł

Powodzenia wszystkim dziś i oby zielono ! Pozdro!:bayan::kiss::beer:
 
trzeba zagrac za 200 z kursem min. 2.00, a pozniej daja 100 w punktach (zeby wyplacic trzeba raz zagrac za te punkty).
 
Pany, co myślicie o moich typach? @Evo ,@Karwantes @Feri_Acz ?
Moim zdaniem dość mocno ryzykowne to wszystko.
Janikowski może wygrać przed czasem.
Ł.Rajewski może być przeleżany przez Niemca.
Gillespie moim zdaniem ugra z Riddellem.
Strader bez większych szans, nawet jako dog, w sumie bym się nie zdziwił jakby go Jackson skończył w 1r, choć to raczej nie jest typ mocno bijącego finishera.
Dawson nie ma gardy, pamiętam, że przeciwko niemu już grałem. Nie jestem przekonany, czy przeleży Brazylijczyka (choć ten już dziadek).
Brunson ma czym postraszyć Hollanda i jak to mądrze rozegra (zapasy) to wygra.
Tuivasa pójdzie do przodu, może znokautować w 1r. W mojej ocenie większość typów niegrywalna.

Pozostaje życzyć powodzenia.
 
jeszcze jest jedna promocja zwiazana z KSW, a konkretnie walka Pudziana. w superbet mozna postawic na Pudziana po kursie... 25.00. promocja dla nowych, a stawka maksymalnie dyche, co i tak w razie trafienia daje jakies 240. jak ktos ma zamiar stawiac na niego, to moze obczaic dokladnie na ich twitterze. osobiscie dla mnie ta walka moze isc w kazda strone.
 
Strader bez większych szans, nawet jako dog,
Uważam inaczej. Strader ma czym uderzyć a to już dużo. Nie skreślam go, ale tez nie zagrałem go za wysoka stawkę bo szanse ma, ale nie jest faworytem wiadomo.
Tak czy inaczej Strader z takim kursem to przegięcie i pograłem go bez zastanowienia.
Tuivasa pójdzie do przodu, może znokautować w 1r.
Tuivasa już rozliczony bo pogranego go miałem z pierwszym przeciwinikiem dlatego zaznaczyłem kolorem niebieskim.
 
Pany, co myślicie o moich typach? @Evo ,@Karwantes @Feri_Acz ?
Janikowski może mocno zacząć i skończyć walkę przed czasem, Jeden Rajewski może przegrać w parterze, drugiego szczęka wyleczyła mnie z grania w jego stronę. Song warty zagrania. Podobnie Yanez i JP. Gillespie wg mnie wygra. Gram też Hollanda, Antuna, Pietrzaka i spróbuję Likusa.
 
jeszcze jest jedna promocja zwiazana z KSW, a konkretnie walka Pudziana. w superbet mozna postawic na Pudziana po kursie... 25.00. promocja dla nowych, a stawka maksymalnie dyche, co i tak w razie trafienia daje jakies 240. jak ktos ma zamiar stawiac na niego, to moze obczaic dokladnie na ich twitterze. osobiscie dla mnie ta walka moze isc w kazda strone.
To jest w jakiejś formie bonusu do obrotu wypłacane chyba, to samo było na walkach Janka. Ogólnie to pamiętam, że zerknąłem kiedyś i olałem rejestrację.
 
@barthez01 wyrzuciłbym: Janikowski ko/tko - nie (może ubić w parterze), Buys vs Silva decyzja - nie (Buys raczej tylko w 1 rundzie będzie groźny a Silva to nie jest typ finishera choć nie wykluczam że może czymś wykończyć spompowanego Buysa w 3 rundzie ale jednak stawiam tu decyzje dla Silvy + najniższa kategoria wagowa gdzie bodajże jest najmniej skończeń), Jackson wygra w 1rundzie - nie (Stradder walczy dość ryzykownie, największa dysproporcja będzie widoczna w parterze gdzie Jackson ma szansę poddać nawet w 1 rundzie)
 
tak, za Janka bylo, wowczas skorzystalem ale obrot latwy jest. druga kwestia, to jak dla Pudzian tu moze dostac, w zasadzie chyba zagram na to.
 
Ten Padilla wkłada głowę pod duszenia jak amator, jeśli nawet ma ten czarny pas, to jego wartość jest znikoma.
Pas pasowi nie równy, niektórzy dostają za pół darmo. Kotem parterowym to on zdecydowanie nie jest, a boksersko jeszcze gorzej.

Ta walka jest sprzed 6 lat więc tak naprawdę nie ma najmniejszego sensu się nią kierować bo hiszpan jest teraz kompletnie innym zawodnikiem. Padilla jest dobry w parterze a do tego silny co ma duże znaczenie w grze parterowej. Bartosiński męczył się ze słabiakiem Walawskim co też wiele mówi o jego klasie. Droga do zwycięstwa Bartosińskiego to stójka. Dla mnie starcie z pod szyldu "no bet".
 
Ta walka jest sprzed 6 lat więc tak naprawdę nie ma najmniejszego sensu się nią kierować bo hiszpan jest teraz kompletnie innym zawodnikiem. Padilla jest dobry w parterze a do tego silny co ma duże znaczenie w grze parterowej. Bartosiński męczył się ze słabiakiem Walawskim co też wiele mówi o jego klasie. Droga do zwycięstwa Bartosińskiego to stójka. Dla mnie starcie z pod szyldu "no bet".
Bartosiński przede wszystkim ma dużo lepsze zapasy od tego kelnera. Strikersko też jest na wyższym poziomie. Jedyne co może tu nie zagrać, to kondycja. Wybacz, ale nie kupuję ani tego że jest silny ani dobry w parterze - bo nie jest. Nie znalazłem ani jednego filmu, gdzie pokazał cokolwiek na wysokim poziomie w płaszczyźnie grapplingowej, te jego zapasy też mogą starczyć na kompletnych amatorów - nic więcej. Dziwi mnie, że tego nie widzisz. Myślę, że sam bym go poskręcał w parterze bez większych problemów.

Co do Bartosińskiego jeszcze, żeby nie było - dla mnie to żaden prospekt i on też zostanie jeszcze wyjaśniony, ale nie przez takiego amatora jak ten Hiszpan.
 
Bartosiński przede wszystkim ma dużo lepsze zapasy od tego kelnera. Strikersko też jest na wyższym poziomie. Jedyne co może tu nie zagrać, to kondycja. Wybacz, ale nie kupuję ani tego że jest silny ani dobry w parterze - bo nie jest. Nie znalazłem ani jednego filmu, gdzie pokazał cokolwiek na wysokim poziomie w płaszczyźnie grapplingowej, te jego zapasy też mogą starczyć na kompletnych amatorów - nic więcej. Dziwi mnie, że tego nie widzisz. Myślę, że sam bym go poskręcał w parterze bez większych problemów.

Co do Bartosińskiego jeszcze, żeby nie było - dla mnie to żaden prospekt i on też zostanie jeszcze wyjaśniony, ale nie przez takiego amatora jak ten Hiszpan.
Z dostępnych materiałów można śmiało wywnioskować że jest silny a info o czarnym pasie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że wiele potrafi w parterze, różnimy się opinią i tym co widzimy już nie pierwszy raz ale to w sumie dobrze. Dla mnie osobiście jest za mało wideo żeby grać Padille ale z drugiej strony widząc co prezentuje Bartosiński te kilka minut wystarczyło mi by również odpuścić jego przeciwnika, dziwi mnie że pomimo braku dłuższego materiału z walk hiszpana tak ochoczo lecisz w Polaka bo to trochę taka amatorka obstawiać zdarzenie gdzie zna się tylko jedną stronę medalu, bez urazy oczywiście. Sam typuje Bartosińskiego przez ko/tko ale nie mam co do tego nawet najmniejszej pewności.
 
Z dostępnych materiałów można śmiało wywnioskować że jest silny a info o czarnym pasie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że wiele potrafi w parterze, różnimy się opinią i tym co widzimy już nie pierwszy raz ale to w sumie dobrze. Dla mnie osobiście jest za mało wideo żeby grać Padille ale z drugiej strony widząc co prezentuje Bartosiński te kilka minut wystarczyło mi by również odpuścić jego przeciwnika, dziwi mnie że pomimo braku dłuższego materiału z walk hiszpana tak ochoczo lecisz w Polaka bo to trochę taka amatorka obstawiać zdarzenie gdzie zna się tylko jedną stronę medalu, bez urazy oczywiście. Sam typuje Bartosińskiego przez ko/tko ale nie mam co do tego nawet najmniejszej pewności.

Walka pokaże kto miał rację tym razem. To jest MMA, gwarancji wygranej nie ma nigdy. To co obejrzałem w zupełności mi wystarczyło do podjęcia decyzji, czy słusznej, czas pokaże.
 
Back
Top