KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

U mnie KSW dało zysk głównie dzięki awaryjnemu kuponowi: Pietrzak Bartosiński Rajewski. No i ten Likus decyzją za stówkę też zrobił robotę. Suma summarum wyszło na zero po wjebie na LFA. Mogło być bardzo dobrze, jakby Racic wygrał. W sumie po tym co pokazał Pudzian może i dobrze, że nie doszło do tamtej walki - jak już ktoś napisał.
 
Decyzję też by raczej ten Dawson wymęczył, ale KO w 14min59sek 3r. to raczej mało kto się spodziewał. :benny:
 
Na Fortunie posnęli, na początku odznaczali walki na kuponach na bieżąco, teraz już nie, dalej Giles wisi :) do tego walki Tuivasy na live nawet nie zdążyli wrzucić.

Kurwa, teraz u mnie wszystko rozbija się o to żeby w kolejnej walce bab wyszło poza 1 rundę i wchodzi chyba ze 3 kupony, a jakby jeszcze Holland wygrał to już wszystko :wtf2:
 
Że sztab trenerski na to mu pozwolił.
Kolejni pajace.
CLOWN nie ma innego określenia na przygłupa.
Idiota przegadał walkę, nic sobie nie robiąc że przegrywa.
 
#breakingnews #ksw60
Podobno Zdzisław, trenujący od wielu lat amatorsko mma, mistrz powiatu w bierki i warcaby, a na codzień ochroniarz w Biedronce ma walczyć z Narkunem.

A tak zupełnie serio nie było tragedii.. gale na plus dzięki szczęściu w zestawieniach dubli i tripli. Plus do tego spora taśma do zakończenia w przyszłym tygodniu przez Skrzeka łącząca, LFA, KSW i UFC.
 
U mnie na + 1400zl
Antun zamykał kupon na kolejne 1600 ale niestety nie udało się :/

Evo jednak się myliliśmy co do Włodarka chyba nie doceniliśmy stosicia
 
U mnie spory plus, w końcu, wchodziły nawet długie taśmy, jeden fajny kuponik wtopił Racic a drugi, ci prawda za 30 zł., ale był na nim Giles, wjebał Holland, na którego już nigdy nie postawię, chyba żeby walczył z Jotko...
No i byłoby jeszcze więcej bo na większości był Pudzian z Bombonierą... chociaż chuj wie.

No i ten potwór za 2 zł., którego wrzuciłem do Kuponów wciąż w grze, albo wypłacam 15 zł. albo czekam na Luque i Baukaskasa
 
Co tu się odjebało z tym cohones??? Nie mogę się zalogować na starym koncie..... Wtfff
 
Kiedy fortuna wypłaca ten bonus? Ja drugi kupon w plecy a zapiski o bonusie zniknęły z fortunki. Pamiętasz może?
Fortuna takie bonusy wypłaca po weekendzie, żeby napaleńcy od razu punkty przegrali na byle czym, kiedy nie ma nic konkretnego do grania.
 
U mnie KSW dało zysk głównie dzięki awaryjnemu kuponowi: Pietrzak Bartosiński Rajewski. No i ten Likus decyzją za stówkę też zrobił robotę. Suma summarum wyszło na zero po wjebie na LFA. Mogło być bardzo dobrze, jakby Racic wygrał. W sumie po tym co pokazał Pudzian może i dobrze, że nie doszło do tamtej walki - jak już ktoś napisał.
Evo dzięki za ten awaryjny kupon. Dołożyłem do niego Pudziana i jestem na plus. Wcześniejsze kupony położył Racic i Rajewski z Laziciem bo dałem że nie będzie tam decyzji.
 
  • Like
Reactions: Evo
Back
Top