KSW 47

była lekka czutka po 2 rundzie :D
ilic.jpg
 
Pisałem, że siła De Friesa zrobi różnicę?
Lubię Tomka, ale tu o pieniądze chodzi, nie o fanklub.
De Fries gładko prowadzi, jak przegra to sobie wstydu narobi, na razie dominacja. Również w stójce.
 
Last edited:
TYPE: COMBI

Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kolecki
Money Line: Szymon Kolecki
(2.30)

Tomasz Narkun vs Phil De Fries
Money Line: Phil De Fries
(2.30)

Norman Parke vs Borys Mankowski
Money Line: Norman Parke
(2.55)

Total stake: 50.00 GBP
Total rate: 13.49
Max possible win: 674.48 GBP


Długo zastanawiałem się, nad tym kuponem, jednak jak ryzykować, to konkretnie.


1.Po pierwsze, Pudzian ma wyjebane w treningi, niedawno zapowiadał powrót do strong-manów, przybrał znów masy mięśniowej, jego ostatnia walka z będącym w zerowej dyspozycji Bedorfem, to był jasny znak, że Pudzian, jest już po drugiej stronie rzeki, a po drugie, nawet trener Pudziana, powiedział wprost, iż planem, na walkę, będzie dziki atak w celu znokautowania Szymona, jeśli Kołecki to przetrwa, to wytrze Mariuszem podłogę.

2.De Fries, już zdemaskował, kilku gwiazdorów z KRS1, Narkun, będzie, jego najpoważniejszym rywalem w KSW, ale liczę na siłę i umiejętności parterowe De Friesa, no i jakby nie było, Narkun przychodzi z lżejszej kategorii wagowej.

3.Norman Parke, to duża niewiadoma, ale na stadionie, pokazał gdzie jest miejsce "najlepszego zapaśnika w Europie", ma złą krew z Mańkowskim i wystarczające umiejętności, aby być wyzwaniem dla Borysa, szczególnie obecnego Borysa, Maniek nie dość, że wraca po długiej przerwie, to w ostatniej walce, zebrał konkretny wpierdol od Robocopa, nie mówiąc już o tym, że ostatnio, zaczął zajmować się streamowaniem na YouTube i jaraniem.


:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:








Borys nawet jak przegra to wygra
decyzja jest prawdopodobna, a jak walka będzie choć minimalnie wyrównana to Borygo wygra

:mjsmile:
 
Parke dec @10.56
Parke not dec @ 1.3
Borys dec @3.3
Borys not dec @1.75
Borys/Parke not dec @2.45
Borys/Parke dec @1.93
Pudzinowski/Kolecki not dec 1.44
Pudzianowski/ Kolecki not dec @3.96
(Borys + Wrzosek) starts 2rd @2.55
Pudzianowski/Kolecki TKO/KO @1.6
Pudzianowski/Kolecki not TKO/KO @3.55

Surebetow poszlo na maxa, ale wiekszosc "gorki" poszla w Borysa dec, szkoda bo nadal mysle ze wygral pierwsze dwie rundy, chyba troche standardy sedziowania w KSW sie zmienily, albo Pawlegi zabraklo :P @12 na Parke dec wlazlo:o o: ostatecznie plusy ale moglo byc 3x tylke gdyby decyzja poszla dla Borysa...

BTW Pudziany TKO/KO czy SUB?, bo roliczone jako TKO/KO a roznie sie spotykam w mediach
 
Ostrożny kupon, bo mogło w dwie strony pójść:

1.png


Potem Janikowski zjebał mi większy kupon...

2.png


...więc puściłem ratunkowego:

3.png
 
Panowie ogólnie zauważyłem że bukmacherzy nie do końca ogarniaja punktacje w MMA, kurs na Parke w 3 rundzie był 6.9, gdy było widać że 3 rundę Parke już przelezy na spompowanym Borysie, szkoda że zabrakło mi cohones żeby za wiecej obstawic niż 5 zł
 
Nie miałem czasu wcześniej napisać. Może zacznę od gratulacji dla... no chyba w zasadzie prawie wszystkich. A przede wszystkim dla tych grających PDFa:applause:
W zasadzie tylko walka wieczoru nie poszła po mojej myśli. No i może jeszcze Kraken mnie zaskoczył, a raczej sam został zaskoczony. Chociaż tutaj się przyznam, że pod koniec drugiej rundy skontrowałem na Ilica i finalnie nie byłoby dramatu, gdyby nie moje zdziwienie po gali, gdy zobaczyłem zakłady na poniżej 2,5 rundy rozstrzygnięte jako... przegrane. Piszę o tym żeby przestrzec innych niekumatych. UWAGA! Aktualnie fortuna i forbet rozliczają każdą rozpoczętą rundę jako powyżej o,5!
I na tym koniec moich nieszczęść. Inne walki trafione jeśli nie pre-match to na live, co ogólnie dało bardzo fajny plus. Najlepiej poszły mi walki Borysa i Zombiaka, gdzie grałem kolejno: decyzja w jednej i drugiej, Parke, Wrzosek, Parke by DEC, Wrzosek by DEC :jjsmile:

"Truskawką na torcie" okazało się takie coś:
:antonio:
 

Attachments

  • kupon.JPG
    kupon.JPG
    39.9 KB · Views: 61
Back
Top