KSW 47

Jak widzisz walkę koleckiego?
54279374_1474081859393846_8631917042619908096_n.jpg
 
Wrzosek + Ishii @1.68
Narkun @1.65
Skąd pewność z Wrzoskiem? IMO Kleber i Salahdine pokazali jak z nim wygrać - obalenia, a Klaczek potrafi dynamicznie wchodzić w nogi a w parterze czarny pas do czegoś zobowiązuje, więc krzywdy sobie nie powinien sobie dać zrobić będąc na górze.
 
Skąd pewność z Wrzoskiem? IMO Kleber i Salahdine pokazali jak z nim wygrać - obalenia, a Klaczek potrafi dynamicznie wchodzić w nogi a w parterze czarny pas do czegoś zobowiązuje, więc krzywdy sobie nie powinien sobie dać zrobić będąc na górze.

Ale nigdzie nie napisałem, że mam jakąkolwiek pewność. Po prostu uważam Wrzoska za lepszego zawodnika. Nie stawiaj Parnasse na tej samej półce co Kłaczka, bo wygląda śmiesznie. Koike wygrał z Wrzoskiem nieznacznie, dla mnie 29-28, a parter Koike i Kłaczka to dwie różne dyscypliny. Przede wszystkim Kłaczek wchodzi na zastępstwo niecałe dwa tygodnie przed galą, a przygotowania pod takiego zawodnika jak Wrzosek to nie są dwa tygodnie. Miałeś już jednego zapaśniczo-parterowego człowieka, a nazywał się Szymański, Roman Szymański. Wrzosek rozjechał go jak walec. Uważam, że agresywny styl Wrzoska, ciągła ruchliwość, dobry gameplan i słabo przygotowany Kłaczek niewiele zrobi. Uważam również, że Wrzosek nie da sobie zrobić krzywdy w parterze, który jest domeną Kłaczka.
 
Kołecki + Żyrafa
Parke, bo ta walka to takie 55/45 na korzyść Borysa, przez co kurs 2.89 jest okazją.
 
Ale nigdzie nie napisałem, że mam jakąkolwiek pewność. Po prostu uważam Wrzoska za lepszego zawodnika. Nie stawiaj Parnasse na tej samej półce co Kłaczka, bo wygląda śmiesznie. Koike wygrał z Wrzoskiem nieznacznie, dla mnie 29-28, a parter Koike i Kłaczka to dwie różne dyscypliny. Przede wszystkim Kłaczek wchodzi na zastępstwo niecałe dwa tygodnie przed galą, a przygotowania pod takiego zawodnika jak Wrzosek to nie są dwa tygodnie. Miałeś już jednego zapaśniczo-parterowego człowieka, a nazywał się Szymański, Roman Szymański. Wrzosek rozjechał go jak walec. Uważam, że agresywny styl Wrzoska, ciągła ruchliwość, dobry gameplan i słabo przygotowany Kłaczek niewiele zrobi. Uważam również, że Wrzosek nie da sobie zrobić krzywdy w parterze, który jest domeną Kłaczka.
Nie masz pewności i 1.2 z podatkiem lutujesz?
 
Nie masz pewności i 1.2 z podatkiem lutujesz?

"pewność" zrozumiałem jako "pewny typ", a tego sformułowania nie lubię. Wystarczyło przeczytać co napisałem później, żeby wiedzieć dlaczego lutuje. I z podatkiem to może Ty grasz, ja ładuje bez podatku. Nie jestem baranem, żeby stawiać 1.60 z podatkiem, szanujmy się.
 
Chyba jedyny postawię pomimo ogromnej sympatii do Narkuna, na De Friesa. Jak obali to może Narkuna rozjechać.
Oprócz tego Kołecki + Janik+Ishi.
Pomijając paski wszystkich zdarzeń.
 

cięższy przy podobnych - no minimalnie lepszych - umiejętnościach parterowych. jeśli nie da się złapać jakimś nożnym lujem to pojemność zbiornika z gazem w 3 rundzie będzie już widoczna dla de fries'a i pójdzie po obalenie. o ile nie obali wcześniej. narkun będzie chciał prowadzić tę walkę w stójce, a tutaj też nie ma jakiejś znaczącej przewagi. no i de fries jest w formie, spójrzmy na jego ostatnie walki, choćby z andryszakiem, gdzie też był dogiem. generalnie ksw to dobra gala do obstawiania z uwagi na kursy o charakterze patriotycznym ;)
uważam, że warto grać przeciwników borysa, janikowskiego no i narkuna.
 
cięższy przy podobnych - no minimalnie lepszych - umiejętnościach parterowych. jeśli nie da się złapać jakimś nożnym lujem to pojemność zbiornika z gazem w 3 rundzie będzie już widoczna dla de fries'a i pójdzie po obalenie. o ile nie obali wcześniej. narkun będzie chciał prowadzić tę walkę w stójce, a tutaj też nie ma jakiejś znaczącej przewagi. no i de fries jest w formie, spójrzmy na jego ostatnie walki, choćby z andryszakiem, gdzie też był dogiem. generalnie ksw to dobra gala do obstawiania z uwagi na kursy o charakterze patriotycznym ;)
uważam, że warto grać przeciwników borysa, janikowskiego no i narkuna.
De Fries poki co brutalnie weryfikuje ksw
:burnit:
 
Bo nie ma dżemu, a bez marmolady wiadomo...

A tak na poważnie, nie wiem czy De Fries nie powinien być faworytem w tej walce.
Radzi sobie w naszym rodzimym kurwidołku znakomicie. I robi to co umie najlepiej - poddaje. Trenuje od lat w całkiem dobrym teamie.
Narkun tak naprawdę z nikim wielkim nie wygrał. Przehajpowany czeczen z depresją, cienki Wójcik?
To są osiągnięcia na miarę ksw, nic więcej. Siłowo może żyrafę zajechać.
 
Bo nie ma dżemu, a bez marmolady wiadomo...

A tak na poważnie, nie wiem czy De Fries nie powinien być faworytem w tej walce.
Radzi sobie w naszym rodzimym kurwidołku znakomicie. I robi to co umie najlepiej - poddaje. Trenuje od lat w całkiem dobrym teamie.
Narkun tak naprawdę z nikim wielkim nie wygrał. Przehajpowany czeczen z depresją, cienki Wójcik?
To są osiągnięcia na miarę ksw, nic więcej. Siłowo może żyrafę zajechać.
Taki Bedorf mimo ze placek to na pewno jest duzo silniejszy od Narkuna a De Fries go zgwalcil w parterze. Ciekawe starcie sie szykuje
 
Taki Bedorf mimo ze placek to na pewno jest duzo silniejszy od Narkuna a De Fries go zgwalcil w parterze. Ciekawe starcie sie szykuje

Tylko, że Bedorf co jakiś czas ma jakąś blokadę w głowie, która nie pozwala mu walczyć. On tam nawet nie próbował walczyć, nie zrobił kompletnie nic i to nie przez to, że De Fries mu nie pozwolił. Narkun ma troche inne podejście do walki niż influencer Bedorf
 
Żyrafa być może jest zawodnikiem lepszym niż De Fries, ale czy silniejszym? Wątpię i to siła może mieć w tym starciu ogromne znaczenie. Przy podobnym stylu walki.
PS. Bedorf to pizda. Wygrywa tylko z ogórami.

Gdyby siła miała znaczenie to słoń, a nie lew byłby królem dżungli ~ Anderson Pająk
 
Gdyby siła miała znaczenie to słoń, a nie lew byłby królem dżungli ~ Anderson Pająk
Przy podobnej technice silniejszy ze słoni wygra
:roberteyeblinking:
Bo chyba nie porównujesz żyrafy do lwa?
W obstawianiu przynajmniej ja kieruję się czy dany zakład jest warty postawienia, przy przeciwnych kursach pewnie stawiałbym na Narkuna. To wyrównana walka z lekką przewagą "wagową" De Friesa.
 
ludzie tylko SZYMON KO LE CKI
Pudzian 3/4 wygranych to na freakach, odklepywanie gdy mu nie idzie, jak wy mozecie nie grac tego pewniaka, poleconego przez Mirasa Gracie, ktory rente 800 zl na niego postawil?
Kolecki to maszyna, idzie do przodu i wali non stop, Pudzian to jedynie obalic i lezec na przeciwniku 15 min potrafi
 
Przy podobnej technice silniejszy ze słoni wygra
:roberteyeblinking:
Bo chyba nie porównujesz żyrafy do lwa?
W obstawianiu przynajmniej ja kieruję się czy dany zakład jest warty postawienia, przy przeciwnych kursach pewnie stawiałbym na Narkuna. To wyrównana walka z lekką przewagą "wagową" De Friesa.

the-joke-you-31838472.png
 
TYPE: COMBI

Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kolecki
Money Line: Szymon Kolecki
(2.30)

Tomasz Narkun vs Phil De Fries
Money Line: Phil De Fries
(2.30)

Norman Parke vs Borys Mankowski
Money Line: Norman Parke
(2.55)

Total stake: 50.00 GBP
Total rate: 13.49
Max possible win: 674.48 GBP


Długo zastanawiałem się, nad tym kuponem, jednak jak ryzykować, to konkretnie.


1.Po pierwsze, Pudzian ma wyjebane w treningi, niedawno zapowiadał powrót do strong-manów, przybrał znów masy mięśniowej, jego ostatnia walka z będącym w zerowej dyspozycji Bedorfem, to był jasny znak, że Pudzian, jest już po drugiej stronie rzeki, a po drugie, nawet trener Pudziana, powiedział wprost, iż planem, na walkę, będzie dziki atak w celu znokautowania Szymona, jeśli Kołecki to przetrwa, to wytrze Mariuszem podłogę.

2.De Fries, już zdemaskował, kilku gwiazdorów z KRS1, Narkun, będzie, jego najpoważniejszym rywalem w KSW, ale liczę na siłę i umiejętności parterowe De Friesa, no i jakby nie było, Narkun przychodzi z lżejszej kategorii wagowej.

3.Norman Parke, to duża niewiadoma, ale na stadionie, pokazał gdzie jest miejsce "najlepszego zapaśnika w Europie", ma złą krew z Mańkowskim i wystarczające umiejętności, aby być wyzwaniem dla Borysa, szczególnie obecnego Borysa, Maniek nie dość, że wraca po długiej przerwie, to w ostatniej walce, zebrał konkretny wpierdol od Robocopa, nie mówiąc już o tym, że ostatnio, zaczął zajmować się streamowaniem na YouTube i jaraniem.
 
TYPE: COMBI

Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kolecki
Money Line: Szymon Kolecki
(2.30)

Tomasz Narkun vs Phil De Fries
Money Line: Phil De Fries
(2.30)

Norman Parke vs Borys Mankowski
Money Line: Norman Parke
(2.55)

Total stake: 50.00 GBP
Total rate: 13.49
Max possible win: 674.48 GBP


Długo zastanawiałem się, nad tym kuponem, jednak jak ryzykować, to konkretnie.


1.Po pierwsze, Pudzian ma wyjebane w treningi, niedawno zapowiadał powrót do strong-manów, przybrał znów masy mięśniowej, jego ostatnia walka z będącym w zerowej dyspozycji Bedorfem, to był jasny znak, że Pudzian, jest już po drugiej stronie rzeki, a po drugie, nawet trener Pudziana, powiedział wprost, iż planem, na walkę, będzie dziki atak w celu znokautowania Szymona, jeśli Kołecki to przetrwa, to wytrze Mariuszem podłogę.

2.De Fries, już zdemaskował, kilku gwiazdorów z KRS1, Narkun, będzie, jego najpoważniejszym rywalem w KSW, ale liczę na siłę i umiejętności parterowe De Friesa, no i jakby nie było, Narkun przychodzi z lżejszej kategorii wagowej.

3.Norman Parke, to duża niewiadoma, ale na stadionie, pokazał gdzie jest miejsce "najlepszego zapaśnika w Europie", ma złą krew z Mańkowskim i wystarczające umiejętności, aby być wyzwaniem dla Borysa, szczególnie obecnego Borysa, Maniek nie dość, że wraca po długiej przerwie, to w ostatniej walce, zebrał konkretny wpierdol od Robocopa, nie mówiąc już o tym, że ostatnio, zaczął zajmować się streamowaniem na YouTube i jaraniem.
Borys nawet jak przegra to wygra
decyzja jest prawdopodobna, a jak walka będzie choć minimalnie wyrównana to Borygo wygra
 
Aktualizacja moich typów:

Grałka 1.85 za drobne
Kazieczko 1.6 za drobne
Chojnoska 3.48, Chojnoska DEC 10, Owczarz DEC 3.7
Zombiak 1.35, Zombiak DEC 2.9
Kraken 1.4, -2,5R 1.65
Ishii 1.55, -2.5R 1.45
Parke 2.89, DEC 2.5, Parke DEC 7.5
Kołecki 2.7
Żyrafa 1.6, Żyrafa przed czasem 2.2

Trochę doyebałem do pieca, a miał lecieć tylko Kołecki z Krakenem. Nałóg zaspokojony :fjedzia:
 
Back
Top