KSW 47

Mańkowski + Polityło , a co sądzicie o Juniorku Rodriguezie ? Ishii taki faworyt ?
 
Widze spore value w Mankowski-Parke decyzja @2,55 Od 2015, Borys (1 walka nie dotrwala do konca 3rd - nie licze wpierdolu od Soldicia i nie wyjscia do 4rd) Parke wszystkie walki decyzje... Gamer mial ogromne problemy zeby obalac Parka, tutaj wiekszy zapasnik powinien miec latwiej, ale Irlandczyk ma calkiem mocne TDD, wiec walka pewnie bedzie sie toczyc w stojce. Jako ze Borys wraca po srogim wpierdolu, upatruje szanse Parke przez decyzje, a potem przypominam sobie ze to KSW... niemniej Parke by dec po @12 trzeba bylo sprobowac :confused:
 
Widze spore value w Mankowski-Parke decyzja @2,55 Od 2015, Borys (1 walka nie dotrwala do konca 3rd - nie licze wpierdolu od Soldicia i nie wyjscia do 4rd) Parke wszystkie walki decyzje... Gamer mial ogromne problemy zeby obalac Parka, tutaj wiekszy zapasnik powinien miec latwiej, ale Irlandczyk ma calkiem mocne TDD, wiec walka pewnie bedzie sie toczyc w stojce. Jako ze Borys wraca po srogim wpierdolu, upatruje szanse Parke przez decyzje, a potem przypominam sobie ze to KSW... niemniej Parke by dec po @12 trzeba bylo sprobowac :confused:

Ja złapałem 7.04 i uważam to za szaleństwo. Gdzie znalazłeś 12?
 
ppt.jpg


Pierwszy zakład - że wstanę przed 12-tą - już wszedł ;)
 
puscilem za 60zł
Wrzosek-Klaczek over1.5r 1.75
Borys-Parke over1.5r 1.4
Paweł Polityło 1.91

Możliwa wygrana maksymalna: 247,08 pln
 
Puscilem jeszcze za 110 zł
Gutierez 1.45
Kazieczko 1.50
Satoshii Ishii 1.45

Możliwa wygrana maksymalna: 305,28 pln


jeszcze pusciłem pojeb kupon za 30zł
Kołecki
Ilic
PDF

Możliwa wygrana maksymalna: 446,90 pln
 
Co ty w niej widzisz?

Od lat trenuje kickboxing, a podobno w od wielu miesięcy mocno skupia się na parterze. Owczarz trenuje mma łącznie od 2 lat. Zaszła za plecy drugiej debiutantce i startuje jako największy faworyt gali.
A Ty co widzisz w Owczarz, żeby dziwić się grą Marty po 3.46 (według kursu 29% szans na wygraną)?
 
Owczarz jest o połowę większa i trenuje z Karoliną u Zabora. Nie widzę innego scenariusza jak gleba i albo przeleżenie albo poddańsko.

Ktoś miał wrażenie, że Ishi kulał na ważeniu?
 
Last edited:
Która walka Karoliny przekonała Cię do jej kondycji i serca do walki, że nie widzisz innego scenariusza, niż wyżej wymienione? Przed debiutem Owczarz również 90% ludzi pisało, że zostanie rozniesiona przez drugą debiutantkę. Zobaczymy, ja chętnie zaryzykuję.
 
Która walka Karoliny przekonała Cię do jej kondycji i serca do walki, że nie widzisz innego scenariusza, niż wyżej wymienione? Przed debiutem Owczarz również 90% ludzi pisało, że zostanie rozniesiona przez drugą debiutantkę. Zobaczymy, ja chętnie zaryzykuję.

Nie tyle Karolina mnie przekonała, co ta Pani w zastępstwie Roli mnie NIE przekonała. Na tym poziomie na którym rywalizują większe niż zwyczajowo znaczenie mają gabaryty i dobry trener. Ale fakt, może przesadziłem pisząc że nie widzę innego scenariusza...no ale nie widzę;) Dobrze, że są tacy, co widzą :)
 
Od lat trenuje kickboxing, a podobno w od wielu miesięcy mocno skupia się na parterze. Owczarz trenuje mma łącznie od 2 lat. Zaszła za plecy drugiej debiutantce i startuje jako największy faworyt gali.
A Ty co widzisz w Owczarz, żeby dziwić się grą Marty po 3.46 (według kursu 29% szans na wygraną)?
Miałem podobna rozkmine. Uważam że owczarz będzie miała jeden scenariusz na walkę. Obalić i poddać jak ostatnio. Sam zagrałem Chojnarską po 3.75.
Nie jestem zdziwiony twoim typem, popieram że warte ryzyka
 
Mankowski- Parke decyzja 2,16
Wrzosek- Klaczek walka NIE zakonczy sie w 1 rundzie 1,47
Janikowski-Ilic walka zakonczy sie przez ko/tko 1,6
Narkun win 1,55
 
Back
Top