KSW 47

Pojawiły się na STS pierwsze kursy na KSW 47.
Mańkowski B. 1.45 Du Plessis D. 2.52
Pudzianowski M. 1.40 Kołecki Sz. 2.68

Ktoś się chyba pomylił i walce Borysa powinny być odwrotne kursy. Łapać póki jest!

Pozdrawiam
Tak na chłodno to wg mnie - Borys przeleży go, w stójce będzie przegrywał to będzie przenosił walkę do parteru
 
Na Du Plessisa na pewno będzie coś postawione, ale co sądzicie o Kołeckim? Czy da radę z ugotowanym kamieniem?
 
Fajne pewne walki nawet underdogi pewne
Kołecki ko
Janikowski ko
Polityłło dec
Wrzosek pewna dezycja
Ishii pewne poddanie
Borys siłowo i zapaśniczo powinien przemeczyc do decyzji
Narkun decyzja
Na koniec walka kobiet taktycznie nastawiona Owczarz powinna znowu poddać.......
Najwiekszy pewniak satoshhi ishi przed czasem
 
Co wy z tym Kołeckim? xD jak on ma wygrać?
Pudzilla trenuje w 10 klubie w Polsce, a Kolecki w najlepszym
Mariusz trenuje jak amator, znaczy on w ogole nie trenuje sportow walki, tylko ma przygotowania na dwa miesiace przed walka, a tak to na orbitreku robi jako trening pod MMA
a jego przygotowania to trening raz dziennie, bez sparingow i z trenerem personalnym, ktory mu sciemnia, ze jest zajebisty, byleby hajs wpadal
a Kolecki zapierdala z Oleksiejczukiem na ostro
 
możesz wymienić te 9 lepszych klubów ? bez żadnej spiny, szydery pytam.
Mirasa spytaj, bo to jego słowa

jak ja gram Koleckiego musicie wiedziec, ze szansa na przejebanie hajsu na Pudzilli to jakies 95% patrzac na moja skutecznosc
nie chce zabrzmiec arogancko, ale liczby nie klamia
 
Pudzilla trenuje w 10 klubie w Polsce, a Kolecki w najlepszym
Mariusz trenuje jak amator, znaczy on w ogole nie trenuje sportow walki, tylko ma przygotowania na dwa miesiace przed walka, a tak to na orbitreku robi jako trening pod MMA
a jego przygotowania to trening raz dziennie, bez sparingow i z trenerem personalnym, ktory mu sciemnia, ze jest zajebisty, byleby hajs wpadal
a Kolecki zapierdala z Oleksiejczukiem na ostro
kurde mordo normalnie to biore pewniaki od ciebie w ciemno no ale ten kołecki to totalnie mi się nie podoba
 
KO LE CKI
KO LA NA

WCA po tej walce bedzie 17 klubem w Polsce
A w sumie nie ma co sobie cisnac alibaba, oboje podzielamy zainteresowanie sportem mma wiec lepiej skupic sie na przewidywaniu wynikow walk i wygrywaniu. Nic do Ciebie nie mam, pozdro i milej niedzieli.
 
Back
Top