Książki

Tych Polaków jest dużo? Napisałeś że kilku, podasz choć nazwiska i imiona? Zrobię sobie dochodzenie, zanim kupię książkę.
Jerzy Sosnowski (Woloszanski mial o nim program na Polsacie Play), Sikorski, Paderewski.

Sa porozrzucani po calej ksiazce, bo naleza do roznych kategorii i musialbym przejrzec cala ksiazke jeszcze raz zeby wszystkich wypisac.
 
Jerzy Sosnowski (Woloszanski mial o nim program na Polsacie Play), Sikorski, Paderewski.

Sa porozrzucani po calej ksiazce, bo naleza do roznych kategorii i musialbym przejrzec cala ksiazke jeszcze raz zeby wszystkich wypisac.
Styka, znam wszystkich. Autor gada z sensem w takim razie, książkę kupię musowo. Dzięki!
 
@Cactus posiadasz może jakiś link do książki Marcusa Luttrella "Na linii ognia. Navy Seal na wojnie" lub Michaela Golembsky "Marines bohaterowie operacji specjalnych" ?
 
@Cactus mordeczko, dałbyś radę wrzucić coś z tych pozycji? Byłbym wdzięczny.
Piąty poziom, Sexchater - Volant
Okulary szczęścia - Rafael Santandreu
 

No i właśnie dlatego chcę to przeczytać, z uwagi na dziwne podejście - masa biegaczy to teraz czyta i część zrobi sobie kuku, ponieważ autor zakłada, że wszyscy są zdrowi i mają taką samą anatomię, co jest śmieszne, i chcemy (ja i grupa fizjoterapeutów) wyłapać błędy, by fizjoterapeuci nie musieli potem naprawiać tak wielu biegaczy zniszczonych tą książką. A kupowac każdą książkę, by walczyć z dziwnym podejściem autora...
 
@Cactus Ogromna prośba. Czy jesteś w stanie wyczarować te dwie pozycje:
"Droga do Kalamaty" Mike Hoare
„Kongo-Müller. Wyznania mordercy" - autora nie znam
 
Niestety nie widzę tych książek.
@Cactus Ogromna prośba. Czy jesteś w stanie wyczarować te dwie pozycje:
"Droga do Kalamaty" Mike Hoare
„Kongo-Müller. Wyznania mordercy" - autora nie znam

Lemur, z tego co pamiętam, to ta druga pozycja to jest film/spektakl dokumentalny o tym gościu...książki chyba nie było, a jeśli już, to będzie w formie skryptu reżyserskiego. Tu zerknij, nie wiem, czy są podpisy po angielsku, bo oryginał jest w niemieckim. Aaa, masz szczęście, angielskie podpisy są wtopione
 
Idzie gdzieś dostać TO Kinga w białej okładce po przystępnej cenie?
Takie wydanie?
Stephen-King-TO-71605-big.jpg
 
Back
Top