Książki

367754-352x500.jpg

 
Tylko nie uwierz we wszystko co tam będzie napisane. Pozdro ;)
Mordo ja jestem już po "największym sekrecie" Ickla, ostatnia konspira jaka czytałem to "Tajemnicze zapiski magów Hitlera", wierzę we wszystko jak leci, a raczej wszystko uważam za realne, każda religia, każda teoria spiskowa jest dla mnie prawdopodobna... więc wierzę we wszystko...albo w nic:fjedzia:
Dzięki za troskę :lol: bo w sumie to racja, takie książki nie jednemu naprzewracaly w głowie ;)

@Cactus mógłbyś wrzucić jeszcze raz ? CCleaner chyba mi wyjebal do kosza, albo jestem uposledzony i nie mogę znalezc
 
Last edited:
Wątek wieje stęchłą pizdą, więc odświeżam - polecicie kurwiaki jakąś fajną powieść science-fiction? Tylko nie z klasyki, bo większość znam, tylko właśnie coś mniej znanego, przyjemnego albo przyjemnie ryjącego banie.
 
Wątek wieje stęchłą pizdą, więc odświeżam - polecicie kurwiaki jakąś fajną powieść science-fiction? Tylko nie z klasyki, bo większość znam, tylko właśnie coś mniej znanego, przyjemnego albo przyjemnie ryjącego banie.
Ślepowidzenie, Echopraksja
 
Skończyłem "Imperium". Bardzo długo mi zeszło. Miałem jakąś czytelniczą niemoc ostatnio. Chujowa pogoda i bardzo dużo pracy sprawiły że wolałem oglądać filmy albo robić coś mniej wymagającego skupienia i przemyśleń niż czytanie. Od razu zaczynam "Kolosa", czyli przerzucam się z Imperium Brytyjskiego na USA.
"Imperium" polecam, uważam za sztosa. Nawet jak ktoś się nie zgodzi z niektórymi poglądami autora to nie da się docenić tego jak ta książka jest napisana i ile zawiera faktów. Po prostu zajebista. Uważam Fergusona za mega speca od historii/gospodarki i mega pisarza który potrafi wszystko przedstawić we wspaniały sposób. Jeżeli się odblokuję z czytaniem to "Kolos" powinien szybko pęknąć.
 
Właśnie kończę "Prawdziwy gangster" - autobiagrafię Jona Robertsa.
Wciąga niesamowicie, nieprawdopodobne historie. Polecam każdemu kto lubi "gangsterskie" klimaty.
Znacie coś w podobnym stylu? Najlepiej właśnie żeby było to autobiografia.
 
SAS. Rogue heroes | Ben Macintyre

Jesli podobaly wam sie Kompania braci czy chociazby Generation: Kill musi siegnac po te pozycje. Poczatki jednej z najbardziej znanych jednostek wojskowych na swiecie. Historie nieprawdopodobne. Trza dac znac Hanksowi i Spielbergowi zeby zabierali sie za krecenie serialu. Material na hit.

Czytac. Pozniej bedziecie dziekowac !
 
@cRe dzięki za polecenie Problemu trzech ciał, przeczytałem właśnie drugą część, czyli Ciemny Las. Szukam trzeciej części - @Cactus @VoRaNeK @lugasek (dalej obrażony na mnie? :gabi_much_love:) dacie radę ogarnąć Liu Cixin "Koniec śmierci", najlepiej w pdfie?
 
Back
Top