Książki

kupilem ojcue na prezent Wiezien Labiryntu nada sie? ma 50 lat, ale klimaty scienfce fiction lubi
 
Czytaliście to "arcydzieło" selfbookingu gościa co się japońskim wojownikiem od finansów mianował? Ma ktoś może jakieś wrzuty do podpatrzenia gdzieś? Chciałbym rzucić okiem na te truizmy i komunały, za które ludzie ciężkie bejmy zostawili ku uciesze guru lemingów, ale nie planuję specjalnie w tym celu do biblioteki lecieć, a już z pewnością złotówki nie dołożę za te bzdety.
 
kupilem ojcue na prezent Wiezien Labiryntu nada sie? ma 50 lat, ale klimaty scienfce fiction lubi
To jest pozycja mocno młodzieżowa, jeśli czytał Igrzyska śmierci czy coś w ten deseń i mu się podobało, to powinno być ok.
 
@herrflick dziękuję za polecenie "Wzgórza psów". Mocne 7/10 albo 8/ 10 ale lekko,;) Od siebie polecam "Ludzie , którzy jedzą ciemność", i "Hel 3". Z ostatnich moich czytadeł te zapamiętałem jako wartościowe.
 
@Cactus czy umiałbyś ogarnąć w formie słuchowiska Grę o Tron i Starcie królów?
Ojciec wciągnął się w serial i chciałby ogarnąć materiał źródłowy :)
Więc w imieniu ojca z góry dziękuje,
 
Blade runner zajebiste słuchowisko.
ostatnio czytałem blade runnera i prawdę mówiąc zawiodłem się. do połowy 3ma poziom, ale pózniej kiedy okazuje się, że deckard nie jest androidem robi się nudno i liniowo. 6,5/10 jak dla mnie.
 
Pany jakiś dobry kryminał, najlepiej z detektywem, śledztwo, morderstwa itp.

Edit:
Dobre, przypomniało mi się co innego. Jakby ktoś chciał
367754-352x500.jpg


http://ujeb.se/b044t
 
Last edited:
Back
Top