Kryptowaluty



Jak rozumiem i działam w obligacjach i zaczynam w ETFy to bitcoiny to dalej dla mnie magia.
Z pewnością ten filmik przejrzę wieczorem.
Aktualnie tylko bitcoin oferuje dużą realną stopę zwrotu w miarę krótkim czasie TYLKO TO KURWA OGARNĄĆ
:brainoverload:
 
Jak rozumiem i działam w obligacjach i zaczynam w ETFy to bitcoiny to dalej dla mnie magia.
Z pewnością ten filmik przejrzę wieczorem.
Aktualnie tylko bitcoin oferuje dużą realną stopę zwrotu w miarę krótkim czasie TYLKO TO KURWA OGARNĄĆ
:brainoverload:
Normalnie. Rejestrujesz się na giełdzie, przechodzisz KYC, wpłacasz hajs najlepiej SWIFTem i kupujesz krypto... Tyle.
Tam jest cała seria krok po kroku.
 
Normalnie. Rejestrujesz się na giełdzie, przechodzisz KYC, wpłacasz hajs najlepiej SWIFTem i kupujesz krypto... Tyle.
Tam jest cała seria krok po kroku.
Swiftem nie mogę, ruskim agentom nie pozwalają
:roberteyeblinking:

Wjadę w to wieczorem, wstrzymałem się z kupieniem nowych ETFów, mam trochę środków to chociaż część na próbę wrzucę.
 
Z moich kosci... :jjsmile:
t-shirt-pgwear-alea-iaceta-est-czarny-3c.jpg
 
Jeśli tylko kupowałem krypto w 2021 i nie zamieniałem na fiaty to muszę i tak uwzględnić w pit?
 
Jeśli tylko kupowałem krypto w 2021 i nie zamieniałem na fiaty to muszę i tak uwzględnić w pit?
Według tego co jest tutaj napisane to tak.
Nie trzeba tylko transakcji krypto na krypto zgłaszać. Podejrzewam, że wszystko i tak się o indywidualną interpretację rozbija i to czy ktoś to w ogóle będzie w stanie sprawdzić.
 
Polecam sie przyjrzec
mega akumulacja od ponad roku i
Coinbase pakuje kase :wink:
Dobra po weekendowym maratonie pracy siadam w niedziele i odpalam binance.
Nie ma co być pizdą trzeba zacząć :cmgkeepgoing:
 
Oby long term było na plus.
I tak po drodze wtopie zanim wszystko ogarnę.
Zacznę od małych kwot na ETH regularnie i będę polował na okazję jak bastian na rentę.
Tez dobra strategia kupowac sukcesywnie np. co tydzien. Albo jeszcze lepsza miec stablecoiny i czekac na korekty :lol:
Jesli spadniemy to chyba kupie duza ilosc ETH. :corn:
 
Tez dobra strategia kupowac sukcesywnie np. co tydzien. Albo jeszcze lepsza miec stablecoiny i czekac na korekty :lol:
Jesli spadniemy to chyba kupie duza ilosc ETH. :corn:
Jak działa stablecoin? Jakie korekty Panie?

Sto filmów obejrzałem i dalej tyle pytań bez odpowiedzi.
:brainoverload:
 
O co chodziło z tym stable coinem Terry czy tam Luny? Zaorski coś się pucował, że to skam czy coś?
I czy z Theterem coś się wyjaśniło czy dalej nie wiadomo ile i w czym ma pokrycie?
Jakiego stable coina polecacie?
 
Ma cenę 1:1 w stosunku do waluty fiducjarnej np. dolara. Dzięki czemu możesz "wirtualnie" wymienić krypto na zwykły pieniądz, dalej jest to transakcja krypto na krypto więc nie musisz płacić podatku, a możesz dostosować gdzie lokujesz kasę przy zmianach kursu.
Kurwa wielkie rondo za 12 milionów cebulionów współprojektowałem, a im więcej siedzę na tymi krypto tym wiekszy kocioł w głowie.
:brainoverload:
Chyba faktycznie trzeba wrzucać powoli kwit i się uczyć w trakcie.
 
O co chodziło z tym stable coinem Terry czy tam Luny? Zaorski coś się pucował, że to skam czy coś?
I czy z Theterem coś się wyjaśniło czy dalej nie wiadomo ile i w czym ma pokrycie?
Jakiego stable coina polecacie?
Nie wiem nie ogladam zaorskiego... Tether nie mial niby pokrycia ale podobno zlozyli odpowiednie kwity ze niby jest - chuj wie moze byc tykajaca bomba ktora zakonczy 'hosse' ja tam wychodze do niego. Pewniejszy jest USDC ale nie na kazdej gieldzie jest.
 
  • Like
Reactions: jut
Back
Top