Kryptowaluty

@Twarzowiec

Są może jakieś dane ile maksymalnie tych NFT może zostać stworzone/ile osób z pokrzywdzonych ma prawo je stworzyć?
I czy są jakieś przesłanki mówiące co będą zawierały, albo kiedy zawartość zostanie odsłonięta?

Trochę zainteresował mnie ten temat
W teorii moze być maksymalnie tyle ile bylo uzytkowników Goxa. Jak się okazuje w praktyce wystarczy zarejstrowane konto na giełdzie, niekoniecznie z jakimiś straconymi środkami i już pojedyncze osoby się chwalą, że dostali jedno NFT na każdy zarejstrowany email.
Podczas tworzenia wybierasz co mają zawierać, jeśli dobrze pamiętam to możesz wybrać czy chcesz pokazać np. id konta, łączny obrót, ilość środków.
 
zalicza chyba najwiekszy dolek od dawna... :lol: @respect robiles zakupy?
Namieszali trochę z kartami i profitami z nimi związanymi. Zaraz powinna się sytuacja uspokoić i urośnie. Dokupiłem delikatnie, ale nie rzucam się już jak szalony.
 
a z czego korzystacie do kupowania tego krypto? Ta crypto.com czy revoult jest legitne?

Lista gield, ja kupuje na Binance ale powaznie sie zaczynam rozgladac nad gielda bez KYC - gdyby ktos mial namiar zapodajcie.
 
5zyh9l.jpg
Kruki kupowałem jakoś za 30CRO,
Obecnie floor jest za 640CRO. To nie jest jednorazowy skok tylko systematycznie szło do góry. Ja jeszcze trzymam bo mam mało, ale mój brat miał ponad 20 sztuk i już zaczął je spieniężać. Może jednego wystawie za 1000 z ciekawości. Idą jak złe.
 
Kruki kupowałem jakoś za 30CRO,
Obecnie floor jest za 640CRO. To nie jest jednorazowy skok tylko systematycznie szło do góry. Ja jeszcze trzymam bo mam mało, ale mój brat miał ponad 20 sztuk i już zaczął je spieniężać. Może jednego wystawie za 1000 z ciekawości. Idą jak złe.
NFT!!! :cmgkeepgoing:
 
A to nie jest tak że krypto idzie za rynkiem?

Akcje w stanach spadają od jakiegoś czasu, GPW też leci na ryj. W stanach straszą recesją, inflacja wszędzie zapierdala i podnoszą stopy.

Do tego Chiny planują wprowadzenie w tym roku elektronicznego Juana i już UE oraz US&Q musi ich z tym gonić.

Nie żeby teorie spiskowe, ale się spina.
 
A to nie jest tak że krypto idzie za rynkiem?

Akcje w stanach spadają od jakiegoś czasu, GPW też leci na ryj. W stanach straszą recesją, inflacja wszędzie zapierdala i podnoszą stopy.

Do tego Chiny planują wprowadzenie w tym roku elektronicznego Juana i już UE oraz US&Q musi ich z tym gonić.

Nie żeby teorie spiskowe, ale się spina.
Dokładnie. Krypto nie jest oderwane od rynku. Stopy idą w górę. Wszystko spada. Recesja.
Plus jest taki, że btc i tak zyskuje względem PLN (w sumie z drugiej strony to minus a nie plus, że słaba ta złotówka).
Jeszcze będzie spadać. To tak jak napisałeś, tendencja światowa.
Na pewno za jakiś czas będzie tu de mun, tylko kiedy?
 
Dokładnie. Krypto nie jest oderwane od rynku. Stopy idą w górę. Wszystko spada. Recesja.
Plus jest taki, że btc i tak zyskuje względem PLN (w sumie z drugiej strony to minus a nie plus, że słaba ta złotówka).
Jeszcze będzie spadać. To tak jak napisałeś, tendencja światowa.
Na pewno za jakiś czas będzie tu de mun, tylko kiedy?
Nie da się bez kosztów tyle czasu gospodarek blokować przez katarek.
Do tego jebane skośnookie dalej blokują ten port w Szanghaju i nie zamierzają odpuścić z tego co czytałem.

Ciekawe kiedy odbije i jak się rynek krypto zachowa jak zaczną wprowadzać to CBDC.
:gdzie:
 
A to nie jest tak że krypto idzie za rynkiem?

Akcje w stanach spadają od jakiegoś czasu, GPW też leci na ryj. W stanach straszą recesją, inflacja wszędzie zapierdala i podnoszą stopy.

Do tego Chiny planują wprowadzenie w tym roku elektronicznego Juana i już UE oraz US&Q musi ich z tym gonić.

Nie żeby teorie spiskowe, ale się spina.

Do tego jeszcze Putin się odgraża datą 9 maja i razem to jest mieszanka wybuchowa.
Chociaż jak już wszyscy pierdolą o 9 maja to pewnie albo się nie wydarzy wcale albo wydarzy się w innym terminie, np. kilka dni później.

Jak to mówi ostatnio pewien popularny spekulant, że gra na shorty bo rynek krypto jest prawdopodobnie bękartem "taniego" pieniądza, niskich stóp.

Za dużo dobrych czasów mieliśmy i w dupach się poprzewracało :werdum:


Co nie zmienia faktu, że bessa na krypto musiała w końcu przyjść bo żadna euforia nie może trwać wiecznie
 
Zainwestowales w krypto? :boystop:
Nie, ale mam konto na binance :lol:

Naczytałem się, że jak wpłacę to muszę to zgłosić do skarbówki i to mnie powstrzymuje. Musiałbym najpierw ogarnąć jak to zgodnie z prawem ogarnąć.
Myślałem, że krypto to poza systemem się kręci a tu taki chuj.
 
Nie, ale mam konto na binance :lol:

Naczytałem się, że jak wpłacę to muszę to zgłosić do skarbówki i to mnie powstrzymuje. Musiałbym najpierw ogarnąć jak to zgodnie z prawem ogarnąć.
Myślałem, że krypto to poza systemem się kręci a tu taki chuj.
Wystarczy że będziesz miał kwit że kupiłeś krypto - żeby później odliczyć to od wypłacanego hajsu... Zgłosić możesz później :matt:
 
Wystarczy że będziesz miał kwit że kupiłeś krypto - żeby później odliczyć to od wypłacanego hajsu... Zgłosić możesz później :matt:
Ale ile ma się czasu żeby z tym kwitem przyjść? Czy to do PITa jest potrzebne? Np. Zakupiłem w 2021r i jak składam PIT do Maja 2022r to muszę zgłosić? A jak zakup w 2022r to muszę wraz z PITem w 2023r zgłosić?
 
Back
Top